9. KOLO ŽPL: MLADOST G.G. - SOKOL 1 - 0 (1 - 0) Ispis E-mail
Ponedjeljak, 29 Listopad 2012

nogomet

Opet su "pacerski" primljen zgoditak i katastrofalna realizacija presudili jučerašnju utakmicu protiv Mladosti iz G. Gračenice. Mladost, koja je bila domaćin u Popovači, nije ozbiljnije zaprijetila cijelu utakmicu, ali bio je dovoljan gol koji je postigao Lovrić u 9. minuti susreta, nakon što je htio centrirati u kazneni prostor Sokola, a lopta je, na iznenađenje svih, pa i vratara Veina, završila u mreži, da igrači Mladosti slave po završetku utakmice. Šanse iz kojih nisu zabili Bistrički i ponajprije Faltis, dugo će se vrtjeti u sječanju promrzlih navijača Sokola, koji su jučer bili nazoćni na utakmici. Ne može se reći da se igrači Sokola nisu trudili na vrlo teškom terenu u Popovači, ali lopta jednostavno nije htjela u gol, pa čak niti sa metra udaljenosti, kada nije uspio poentirati Bistrički; sreća je potpuno okrenula leđa Sokolima. Slijedeću subotu u goste nam dolazi još jedan "davljenik", Banovac iz Gline, i to bi trebala biti šansa da se konačno osvoje sva tri boda, ali to smo isto mislili prije jučerašnje utakmice, pa se ispostavilo da su bila uzaludna nadanja za pobjedom. Ipak, i dalje vjerujemo da će se do kraja jesenskog dijela uspjeti popraviti bodovna zaliha, a ako ne, morat će doći do nekih drastičnih promjena u igračkom kadru, već ove zime.

IZVJEŠĆE

1  navijac28, :: Srijeda, 31 Listopad 2012 16:31 , IP: 93.138.176.98
ne pratim puno ali sta tu na ovim prostorima stvarno nema dobrog golmana, uzas.
 2  vatreni navijač, :: Utorak, 30 Listopad 2012 06:13 , IP: 93.139.42.156
ma gledao sam tu utakmicu i zaista kako navodi autor izvješća , sokoli se trudili nadtrčali protivnike , stalno atakirali na gol gračenice ali završnica............, , Ma samo tako dalje i bit će bolje okrenuti će se nekad i sreća bitno da je igra tu koja ima smisla.