11. KOLO ŽPL: MLADOST P. - SOKOL 6 - 1 (1 - 0) Ispis E-mail
Nedjelja, 11 Studeni 2012

NOGOMET

U prvom poluvremenu jučerašnje utakmice Sokolovi su prikazali solidnu igru, nisu zabili 4 "zicera" (Bistrički, Antolković, Kutleša i Faltis), u stvari golman Mladosti, Tolušić, je bio nesavladiv, dok su gol primili u 6. minuti nakon udarca iz kuta, i to je budilo nadu da će se u drugom poluvremenu uspjeti zatresti mreža domaćina, da će se možda osvojiti koji bod na nama tradicionalno neuspješnom gostovanju u Petrinji. No to se nije dogodilo, tko zna što bi još bilo da je Bistrički uspio zabiti još jedan "zicer" kod još uvijek rezultata 1-0, ovako nakon toga igra Sokola se raspala, pogotovo u obrani, i domaćini su nam napunili mrežu sa pola tuceta golova i još smo dobro i prošli.

IZVJEŠĆE

1  vatreni navijač, :: Ponedjeljak, 12 Studeni 2012 06:54 , IP: 93.141.115.227
s obzirom da je igra sve bolja i bolja,šteta na tako velikom rezultatu ako je bilo šansi kao što navodi autor teksta. Na treneru i Upravi je da se preslože u zimi , otpuste oni koji he zaslužuju nositi sokolov dres, dovedu igrače koji će to željeti, u što ne sumnjamo s obzirom da trener dobro poznaje problematiku. Sreća što i konkurenti baš i nemaju rezultate,