15. KOLO ŽPL: MOSLAVAC - SOKOL 0 - 0 Ispis E-mail
Četvrtak, 07 Ožujak 2013

MOSLAVAC-SOKOL  0-0 MOSLAVAC-SOKOL 0-0

U zanimljivoj igri, na teškom terenu, igrači obje ekipe dali su sve od sebe, no mreže se nisu tresle i podjela bodova je najpravedniji ishod ove utakmice, zaostale iz jesenskog dijela.

Pošto su naši seniori slobodni u 16. kolu, dogovorena je prijateljska utakmica protiv NK Draganec, koja se igra u subotu, 09.03. sa početkom u 14,00 sati na pomoćnom terenu stadiona Tratinćica.

DETALJI SA UTAKMICE

1  philips, :: Utorak, 12 Ožujak 2013 07:10 , IP: 93.141.31.115
ma nije mi ni najmanje bila namjera blatiti sokolovo ime. možda sam krivo shvaćen,a možda sam se i krivo izrazio. Možda nije problem u moslavcovim zvijezdama, možda nemaju pravog čovjeka na klupi da ih posloži kako treba. ruku na srce, svi su tamo odlični individualci, ali nema team playa, svi žele sami riješiti sve, nema suradnje, a tu se treba vidjeti trenerov rukopis. al opet stojim iza onog što sam rekao za kutlešu, pa čovjek je katastrofa, stari buinac ga je pojeo u nedjelju protiv metalca.
 2  duje čop, :: Ponedjeljak, 11 Ožujak 2013 19:36 , IP: 95.178.242.194
zvijezda!hahahahaha.pa pola Moslavca bilo u Sokolu..nemojte blatit Sokolovo ime.
 3  philips, :: Ponedjeljak, 11 Ožujak 2013 11:26 , IP: 93.141.11.99
E Sokolovi, kako propuštena prilika za trobod.
Moslavac je jad i bijeda, gledao sam i protiv vas tekmu i jučer protiv metalca. Mislim da je vama najveće pojačanje to što ste pustili Kutlešu. Pa Faltis je za njega doktor nogometa. Moslavac loš, krenimo od golmana koji je inače živa rupčaga, osim kad ima svoj dan, ali to su rijetki petki :) , obrana čudno sastavljena, sve puno zvijezda i individualaca a to ne vodi ka dobrome. No to je nebitno sad za Vašu stranicu. Vi imate jako dobru generaciju juniora i trebalo bi ih više forsirati. Mladi su i neka i treba ih pustiti da igraju i da griješe. Tu se stječe iskustvo. Mali Leo Lom, najjači junior na ovim prostorima, Petrović također izvrstan, Široki bi mogo igrat u svakom klubu ovog ranga, pravi potez je napravljen dovođenjem Gajdeka, čestitke upravi na tom potezu. O Faltisu se netreba ništa govoriti. Njegova statistika u Sokolu će reći sve sama za sebe. Dečki samo hrabro, forsirati mlade i rezulati su kroz godinu dvije tri tu. Vidimo se na idućoj tekmi. Lijepi pozdrav svima u klubu.
 4  vatreni navijač, :: Petak, 08 Ožujak 2013 09:40 , IP: 93.138.13.194
gledao sam utakmicu i moram konstatirati slijedeće:
Moslavac ima jače individualce i prema igračima je morao pobijediti ali su kao ekipa totalno nespremni i taktički neusmjereni , zaista nisu dobro stajali naterenu što ekipa Sokola nije iskoristila ali i nije mogla jer u ekipi ima nekoliko "neškolovanih " igrača.
Rezime je da je ekipa Sokola nadtrčala ekipu Moslavca ali samo do zone završnice, jer nema kvalitete u samoj završnici koja bi napravila i taj zadnji korak.Više i veće neizkorištene šanse na strani sokola. Golman Moslavca spasio svoju ekipu od poraza.
po prikazanom biti će teško i jednoj idrugoj ekipi u prvenstvu s tim da akipa Sokola kondicijski spremna za prvenstvo i samo trkom će nadoknaditi manjak kvalitete. Zadnja linija Sokola dobra kao i igrač Gajdek koji je veliko pojačanje sokola.