Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Juniori arrow Igrači
17. KOLO ŽPL: METALAC - SOKOL 4 - 2 ( 3 - 0 ) Ispis E-mail
Predsjednik
Subota, 16 Ožujak 2013

Na gostovanju u Sisku kod konkurenta za prvaka ŽPL. Metalca, bez kartoniranih Trohe i Marđetka, igrači Sokola, odigrali su solidnu utakmicu, U prvom poluvremenu  domačini su kontrolirali igru i poveli rezultatom od 3 - 0. Imao je i Sokol  prilika, ali se nije uspjelo zabiti. Na početku drugog poluvremena, igrači Sokola poboljšali su igru i  u 53. min. golom Faltisa, umanjili  rezultat na 3 - 1. Bilo je još izglednih prilika za našu  momčad, ali su gosti poveli rezultatom 4 - 1. Na kraju u 90 min. Faltis je svojim drugim zgoditkom, ublažio poraz i postavio konačan rezultat od 4 - 2.

DETALJI SA TEKME

Posjeta: 5586 | Ispis | E-mail

Komentari (5)
 1  zlatko62, :: Utorak, 19 Ožujak 2013 17:23 , IP: 93.141.79.173
dobro da nisi rek'o da je prvo kolo ogovoreno..a cijela sezona do kraja :grin
 2  vatreni navijač, :: Utorak, 19 Ožujak 2013 15:02 , IP: 93.138.21.21
gospodo ne mojte se nači uvrijeđeni ako mislite na moj komentar, intencije su bile PEŠČENICA, a ne Moslavac ,, tj upozorenje Sokolu. A gospodine Čop vi čitajte malo bolje što piše, Da prevedem -Moslavac je "razmontirao " Peščenicu ali igrali su neku čudnu igru i u čudnoj formaciji sa nekim drugim igračima a kada su u drugom poluvremenu ušli neki drugi igrači Moslavac se bespotrebno povukaoi igrao podređenu igru, eto to je bio smisao da PEŠČENICA NIJE BEZOPASNA.
Ja sam inače neutralac i zaista mi nije jasno zašto tolika gorčina prema sisačkim klubovima, i zašto komentari da se treba dogovarat utakmica pa ljudi zaista nema smisla , draga gospodo samim tim poručujete da ste dogovorili nerješeno sa Sokolom u 15 kolu , pa zar je to tako izgledalo?????
 3  duje čop, :: Ponedjeljak, 18 Ožujak 2013 19:53 , IP: 89.201.187.247
Moslavca nije bilo nigdje a vode tri nula...jako si pametan,vatreni navijaču!ne znam šta se spominje taj Moslavac stalno???pa budimo sretni da imamo tak blizu gostovanja.Sisak ionak boli k...c za naše klubove
 4  zlatko62, :: Ponedjeljak, 18 Ožujak 2013 14:16 , IP: 93.138.242.210
pozdrav!!
imam pitanje: zasto "vijerni" sokolovi navijači stalno spominju moslavac u svojim komentarima?? :? ako im je to drag klub neka idu tamo gledat i navijat :roll
moslavcu netreba nikakva uprava,sve njihove brige vode naši "navijači" i uprava.. :cry
ljudi,pomozite jedni drugima..sisački klubovi svake god. puštaju jedni drugima da ne ispadnu ili da budu prvaci a naši se stalno inate i ratuju..ko će si pomoći ako nećemo mi sami?? :?
zadnje kolo se igra međusobno,i nikad se nezna,možda će nekome trebati bodovi da ostane u ligi...
 5  vatreni navijač, :: Ponedjeljak, 18 Ožujak 2013 08:38 , IP: 93.138.118.184
Sokoli glava gore , Metalac je možda i najbolja ekipa u rangu a vi ste odigrali dobru utakmicu i dobro parirali domačinu. Vidi se totalna nespremnost nekih igrača Sokola ali i nadzire puno bolji Sokol u ovom dijelu prvenstva. Vidi se i igra koja ima temelj . Sretno protiv Peščenice koja je jučer izgubila od moslavca ali samo zahvaljujući domačem treneru koji je nešto kemijao u prvom poluvremenu jer kad su ušli kvalitetniji igrači koji navodno ne treniraju mislavca nije bilo nigdje pa stoga OPREZ i bez zanosa neče biti lako

Pisanje komentara je dostupno samo registriranim korisnicima.