22. KOLO ŽPL: SOKOL - TOPUSKO 2 - 2 (1 - 0) Ispis E-mail
Nedjelja, 21 Travanj 2013

Teško osvojen bod protiv uvijek neugodnih gostiju iz Topuskog, a nije tako izgledalo nakon prvog poluvremena koje je završilo samo 1-0 za Sokolove, a trebalo je biti barem još nekoliko lopti u mreži odličnog vratara gostiju Kadrića. Na žalost, po neznamo koji puta u drugi dio naši igrači ulaze sa potpuno drukčijim pristupom, bez agresije, trke i htijenja što ih je krasilo u prvom poluvremenu, i naravno to obićno protivnici koriste i dolazi do promjene rezultata. Na igru naše ekipe je i puno utjecalo nepotrebno isključenje Jagatića u 66. minuti i kad se sve zbroji: da smo oba gola postigli iz kaznenih udaraca, a da gosti jedan kazneni udarac nisu iskoristili moramo biti zadovoljni i ovim jednim osvojenim bodom. Sada nam predstoji teško gostovanje kod Moslavine ali na muci se poznaju junaci, uglavnom predaja nije unaprijed potpisana, ako Sokolovi cijelu utakmicu odigraju kao jučer prvo poluvrijeme, kutinčani neće samo tako do bodova.

DETALJI SA UTAKMICE

1  vatreni navijač, :: Srijeda, 24 Travanj 2013 11:20 , IP: 93.136.170.83
ne mazi baš rezultat sokole, ali ih baš i ne maze suci bez obzira na komentare,s obzirom da u svakoj tekmi bude jedno isključenje, a valjda i zarade, prema tome trener se mora malo pozabaviti i sa disciplinom svojih igrača.
Pozdravljam neke fanove ovoga portala i molit ću ih da me ne poistovjećuju sa trenerom nk sokola kojeg uvažavam kao prijatelja.
 2  topusko3, :: Ponedjeljak, 22 Travanj 2013 01:01 , IP: 78.2.227.254
hvala domacinu na gostoprimstvu i korektnoj igri. sudjenje gulana u drugom poluvremenu nije za komentirati, ono je nesto sto rijetko koji igrac uopce moze dozivjeti u svom zivotu. ali tako je to u nasoj ligi i moramo se pomiriti s tim. oni cak nemaju namjeru nikoga ostetiti nego jednostavno ne znaju suditi. vas igrac s brojem 8 je trebao dobiti zuti karton nakon prvog igranja rukom medjutim taj penal nije ni dosudjen iako su svi vidjeli sta je bilo osim sudaca. kako je moguce da trener sokola na suprotnoj strani igralista vidi tu ruku i prigovori svom igracu na tom potezu a pomocni vuksan to ne vidi ili ne zeli vidjeti?! no dobro, nema veze, zadovoljni smo s bodom iako je moglo zavrsit drugacije. S obzirom s kakvim smo sastavom dosli na ovo gostovanje potpisali bi taj bod da nam je ponuđen prije utakmice. sretno sokolima u nastavku sezone i naravno, vidimo se i iduce godine u istom rangu :)
 3  sudac, :: Nedjelja, 21 Travanj 2013 23:55 , IP: 93.139.3.251
ak od ta dva nije nijedan bio ti si onda gledo neki drugi sport.. i za igranje rukom dosuđen je penal s oba dvije strane. a crveni protiv peščenice je čovjek dobio nakon što je suca doslovno prešamarao i lupio par puta za sta je trebao dobit suspenziju 5 utakmica minimalno ako ne i koji mjesec jel to svakako nije sportsko ponašanje,a koliko je on dobio..navodno jednu. realno
 4  zlatko62, :: Nedjelja, 21 Travanj 2013 20:05 , IP: 93.138.100.27
to kažeš za širokog da je dirao i drugi put?? :grin
 5  zoki, :: Nedjelja, 21 Travanj 2013 19:32 , IP: 87.252.130.17
Zlatko ako je igrac dirao rukom u sesnajstercu onda je to kazneni udarac,kolko ja znam o nogometu.
 6  jaga, :: Nedjelja, 21 Travanj 2013 14:56 , IP: 193.217.236.95
Ispricavam se ekipi treneru upravi kluba i navijacima na nepromisljenom crvenom kartonu i obecajem da se nece vise ponovit a mojim suigracima kapa do poda pola sata sa igracem manje a stisnuli Topusko u njihovu polovicu.
 7  zlatko62, :: Nedjelja, 21 Travanj 2013 11:14 , IP: 78.1.148.199
bitno da ste suca Jušića popljuvali..a sada na ovo nemate komentara..počelo je sve jos tamo od Pešćenice (zaleđe,crveni karton nakon toga), jucer 2 penala od kojih nema ni "p", nesuđen penal za igranje rukom Širokog..teže je oštećeno Topusko sada nego Sokol u Galdovu,a vi ništa ne komentirate i ne pljujete..nisam u pravu?? BUDITE REALNI