Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Seniori arrow Izvjea sa tekmi arrow 17. KOLO PL: SOKOL - MOSLAVAC 2 - 3 (2 - 1)
17. KOLO PL: SOKOL - MOSLAVAC 2 - 3 (2 - 1) Ispis E-mail
Urednik
Subota, 05 Travanj 2014

nogomet

Odlina nogometna predstava u Velikoj Ludini, koja je sigurno zadovoljila mnogobrojno gledateljstvo, naravno, sretniji su na kraju bili navijai iz Popovae jer su njihovi igrai uspjeli osvojiti sva tri boda, predvoeni fenomenalnim Tomom Kutlešom, koji je postigao sva tri gola za svoju momad, sva tri iz slobodnih udaraca. U prvom poluvremenu Sokol je bio bolji i zaslueno je vodio sa 2 - 1, ali je tada (35. minuta) ostao sa igraem manje, jer je iskljuen Abazi i u drugom poluvremenu gosti su uspjeli iskoristiti brojanu premo, iako je Dino Eberl mogao barem poravnati rezultat da je bolje reagirao u dvije izvanredne šanse, pred sam kraj utakmice. Na kraju se mora priznati da gosti zaslueno odnose sva tri boda iz Velike Ludine, iako uz pomo danas vrlo slabog suca Petra Ljevara, koji nije pogriješio što je iskljuio Abazija, ali trebao je iskljuiti i Moslavevog igraa Blaevia, pa bi sveukupni dojam o njegovom djeljenju pravde bio kudikamo bolji.