Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Seniori arrow Izvješća sa tekmi arrow 17. KOLO ŽPL: SOKOL - MOSLAVAC 2 - 3 (2 - 1)
17. KOLO ŽPL: SOKOL - MOSLAVAC 2 - 3 (2 - 1) Ispis E-mail
Urednik
Subota, 05 Travanj 2014

nogomet

Odlična nogometna predstava u Velikoj Ludini, koja je sigurno zadovoljila mnogobrojno gledateljstvo, naravno, sretniji su na kraju bili navijači iz Popovače jer su njihovi igrači uspjeli osvojiti sva tri boda, predvođeni fenomenalnim Tomom Kutlešom, koji je postigao sva tri gola za svoju momčad, sva tri iz slobodnih udaraca. U prvom poluvremenu Sokol je bio bolji i zasluženo je vodio sa 2 - 1, ali je tada (35. minuta) ostao sa igračem manje, jer je isključen Abazi i u drugom poluvremenu gosti su uspjeli iskoristiti brojčanu premoć, iako je Dino Eberl mogao barem poravnati rezultat da je bolje reagirao u dvije izvanredne šanse, pred sam kraj utakmice. Na kraju se mora priznati da gosti zasluženo odnose sva tri boda iz Velike Ludine, iako uz pomoć danas vrlo slabog suca Petra Ljevara, koji nije pogriješio što je isključio Abazija, ali trebao je isključiti i Moslavčevog igrača Blaževića, pa bi sveukupni dojam o njegovom djeljenju pravde bio kudikamo bolji.