Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Seniori arrow Izvješća sa tekmi arrow KUP: SOKOL - SEGESTA 0 - 1 (0 - 1)
KUP: SOKOL - SEGESTA 0 - 1 (0 - 1) Ispis E-mail
Četvrtak, 08 Svibanj 2014
 kup  SOKOL-SEGESTA
  Jučer nam je u goste došao na KUP utakmicu, najstariji klub u Hrvatskoj HNK SEGESTA iz Siska, trenutačno petoplasirana ekipa 2. HNL. Potajno smo se nadali da ih možemo iznenaditi, jer nismo sumnjali u našu ekipu i da netko od igrača Sokola slučajno, ne želi "skalp" od najvećeg kluba u našoj Županiji. Na terenu u početnim minutama nije se dalo razaznati tko je županijski ligaš a tko drugoligaš. Ravnopravna borba, gdje nema ni sa jedne strane šansi za postizanje zgoditka, ali ipak u 13. minuti gosti iz Siska dolaze u minimalno vodstvo zahvaljujući pogrešci naše obrane i to se pokazalo na kraju dovoljno za ukupnu pobjedu.U drugom dijelu utakmice još više htijenja i želje domaće momčadi za poravnanje rezultata, stvoreno je nekoliko prigoda te imamo i jednu vratnicu... međutim ostalo je na tome. Po završetku utakmice kada čestitamo gostima na pobjedi čuju se komentari sa njihove strane : uh... danas smo se izvukli..... bili ste bolja momčad itd, itd..... No ipak je sveukupni dojam da je to bila ravnopravna borba gdje smo taktički bili zreli i pokrivali naše nedostatke a na kraju je zasluženo pobijedio s(p)retniji suparnik. Nadamo se takvoj igri i u subotu, na prvenstvenoj utakmici kada nam u goste dolazi NK BSK iz Budaševa.
ZAPISNIK