Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow PL 2012/13 arrow Mlai pioniri arrow Raspored prvenstva
Mlai pioniri 2012/13
Raspored Prvenstva

1. kolo (08.09.2012 - 09.09.2012)
Subota, 08 Rujan 2012
10:00      Mladost P. -   Banovac 10:1
10:00      Libertas -   TK 1932 1:1
Nedjelja, 09 Rujan 2012
10:00      Frankopan -   Moslavina 1:5
10:00      Lekenik -   Zrinski 1:2
10:00      Sokol -   Metalac 0:7 (0:1) Izvjetaj
na vrh
2. kolo (15.09.2012 - 16.09.2012)
Subota, 15 Rujan 2012
10:00      Peenica -   Frankopan 6:1
10:00      TK 1932 -   Sokol 5:0 (2:0) Izvjetaj
Nedjelja, 16 Rujan 2012
10:00      Moslavina -   Lekenik 16:0
10:00      Metalac -   Mladost P. 3:1
10:00      Zrinski -   Libertas 0:4
na vrh
3. kolo (22.09.2012 - 23.09.2012)
Subota, 22 Rujan 2012
10:00      Mladost P. -   TK 1932 1:0
12:00      Banovac -   Metalac 1:8
Nedjelja, 23 Rujan 2012
10:00      Sokol -   Zrinski 2:3 (1:1) Izvjetaj
Ponedjeljak, 24 Rujan 2012
18:00      Lekenik -   Peenica 0:7
etvrtak, 27 Rujan 2012
16:00      Libertas -   Moslavina 2:3
na vrh
4. kolo (29.09.2012 - 30.09.2012)
Subota, 29 Rujan 2012
10:00      TK 1932 -   Banovac 8:2
10:00      Peenica -   Libertas 1:1
Nedjelja, 30 Rujan 2012
10:00      Zrinski -   Mladost P. 0:6
10:00      Moslavina -   Sokol 10:0 (5:0) Izvjetaj
10:00      Frankopan -   Lekenik 2:0
na vrh
5. kolo (06.10.2012 - 07.10.2012)
Subota, 06 Listopad 2012
10:00      Libertas -   Frankopan 7:0
15:30      Mladost P. -   Moslavina 3:0
Nedjelja, 07 Listopad 2012
10:00      Banovac -   Zrinski 4:1
10:00      Metalac -   TK 1932 1:1
10:00      Sokol -   Peenica 3:6 (3:1) Izvjetaj
na vrh
6. kolo (13.10.2012 - 14.10.2012)
Subota, 13 Listopad 2012
10:00      Peenica -   Mladost P. 2:2
Nedjelja, 14 Listopad 2012
10:00      Moslavina -   Banovac 5:0
10:00      Zrinski -   Metalac 0:3
10:00      Frankopan -   Sokol 5:1 (3:0) Izvjetaj
11:00      Lekenik -   Libertas 1:6
na vrh
7. kolo (20.10.2012 - 21.10.2012)
Subota, 20 Listopad 2012
10:00      Mladost P. -   Frankopan 7:1
10:00      TK 1932 -   Zrinski 1:0
Nedjelja, 21 Listopad 2012
10:00      Banovac -   Peenica 1:11
10:00      Metalac -   Moslavina 3:2
10:00      Sokol -   Lekenik 3:0 (1:0) Izvjetaj
na vrh
8. kolo (27.10.2012 - 28.10.2012)
Subota, 27 Listopad 2012
10:00      Peenica -   Metalac 3:1
10:00      Libertas -   Sokol 7:2 (3:2) Izvjetaj
Nedjelja, 28 Listopad 2012
10:00      Frankopan -   Banovac 3:1
10:00      Lekenik -   Mladost P. 0:10
10:00      Moslavina -   TK 1932 5:1
na vrh
9. kolo (03.11.2012 - 04.11.2012)
Subota, 03 Studeni 2012
10:00      Mladost P. -   Libertas 0:2
Nedjelja, 04 Studeni 2012
10:00      Banovac -   Lekenik 8:2
10:00      Metalac -   Frankopan 5:1
10:00      Zrinski -   Moslavina 0:8
Nedjelja, 25 Studeni 2012
10:00      TK 1932 -   Peenica 2:1
na vrh
10. kolo (10.11.2012 - 11.11.2012)
Subota, 10 Studeni 2012
10:00      Peenica -   Zrinski 4:0
Nedjelja, 11 Studeni 2012
10:00      Lekenik -   Metalac 0:3
10:00      Frankopan -   TK 1932 1:6
10:00      Sokol -   Mladost P. 0:7 (0:6) Izvjetaj
Subota, 24 Studeni 2012
10:00      Libertas -   Banovac 7:0
na vrh
11. kolo (17.11.2012 - 18.11.2012)
Subota, 17 Studeni 2012
10:00      TK 1932 -   Lekenik 4:0
Nedjelja, 18 Studeni 2012
10:00      Metalac -   Libertas 1:0
10:00      Zrinski -   Frankopan 2:2
10:00      Moslavina -   Peenica 4:2
10:00      Banovac -   Sokol 9:0 (7:0) Izvjetaj
na vrh
12. kolo (23.03.2013 - 24.03.2013)
Subota, 23 Oujak 2013
10:00      TK 1932 -   Libertas 2:0
Nedjelja, 24 Oujak 2013
10:00      Banovac -   Mladost P. 0:7
10:00      Moslavina -   Frankopan 9:0
10:00      Zrinski -   Lekenik 0:1
Nedjelja, 16 Lipanj 2013
10:00      Metalac -   Sokol 9:1 (5:1) Izvjetaj
na vrh
13. kolo (27.03.2013)
Srijeda, 01 Svibanj 2013
10:00      Lekenik -   Moslavina 0:9
11:15      Sokol -   TK 1932 0:7 (0:3) Izvjetaj
16:00      Mladost P. -   Metalac 1:0
16:00      Libertas -   Zrinski 5:0
16:00      Frankopan -   Peenica 1:3
na vrh
14. kolo (06.04.2013 - 07.04.2013)
Nedjelja, 07 Travanj 2013
10:00      Moslavina -   Libertas 6:0
etvrtak, 30 Svibanj 2013
10:00      TK 1932 -   Mladost P. 1:2
10:00      Peenica -   Lekenik 6:1
10:00      Zrinski -   Sokol 3:3 (1:1) Izvjetaj
Utorak, 04 Lipanj 2013
17:00      Metalac -   Banovac 3:1
na vrh
15. kolo (13.04.2013 - 14.04.2013)
Subota, 13 Travanj 2013
10:00      Mladost P. -   Zrinski 6:0
10:00      Libertas -   Peenica 1:1
Nedjelja, 14 Travanj 2013
10:00      Banovac -   TK 1932 2:5
10:00      Lekenik -   Frankopan 2:5
10:00      Sokol -   Moslavina 0:10 (0:3) Izvjetaj
na vrh
16. kolo (20.04.2013 - 21.04.2013)
Subota, 20 Travanj 2013
10:00      TK 1932 -   Metalac 2:1
10:00      Peenica -   Sokol 9:1 (2:1) Izvjetaj
Nedjelja, 21 Travanj 2013
10:00      Frankopan -   Libertas 1:6
10:00      Moslavina -   Mladost P. 5:2
10:00      Zrinski -   Banovac 2:2
na vrh
17. kolo (27.04.2013 - 28.04.2013)
Subota, 27 Travanj 2013
10:00      Mladost P. -   Peenica 3:3
10:00      Libertas -   Lekenik 20:0
Nedjelja, 28 Travanj 2013
10:00      Metalac -   Zrinski 8:0
10:00      Banovac -   Moslavina 0:12
10:00      Sokol -   Frankopan 4:4 (3:2) Izvjetaj
na vrh
18. kolo (04.05.2013 - 05.05.2013)
Subota, 04 Svibanj 2013
10:00      Peenica -   Banovac 11:0
Nedjelja, 05 Svibanj 2013
10:00      Frankopan -   Mladost P. 1:9
10:00      Moslavina -   Metalac 5:0
10:00      Zrinski -   TK 1932 0:4
11:00      Lekenik -   Sokol 1:3 (1:0) Izvjetaj
na vrh
19. kolo (11.05.2013 - 12.05.2013)
Subota, 11 Svibanj 2013
10:00      Mladost P. -   Lekenik 12:0
Nedjelja, 12 Svibanj 2013
10:00      Metalac -   Peenica 1:2
10:00      Banovac -   Frankopan 6:1
10:00      Sokol -   Libertas 0:3 (0:1) Izvjetaj
Nedjelja, 16 Lipanj 2013
10:00      TK 1932 -   Moslavina 1:0
na vrh
20. kolo (18.05.2013 - 19.05.2013)
Subota, 18 Svibanj 2013
10:00      Libertas -   Mladost P. 6:2
10:00      Peenica -   TK 1932 1:3
10:00      Moslavina -   Zrinski 3:0
Nedjelja, 19 Svibanj 2013
10:00      Lekenik -   Banovac 2:1
10:00      Frankopan -   Metalac 1:3
na vrh
21. kolo (25.05.2013 - 26.05.2013)
Subota, 25 Svibanj 2013
10:00      TK 1932 -   Frankopan 3:0
10:00      Mladost P. -   Sokol 3:0 (2:0) Izvjetaj
Nedjelja, 26 Svibanj 2013
10:00      Zrinski -   Peenica 0:7
10:00      Metalac -   Lekenik 8:0
Ponedjeljak, 27 Svibanj 2013
16:30      Banovac -   Libertas 2:3
na vrh
22. kolo (01.06.2013 - 02.06.2013)
Subota, 01 Lipanj 2013
10:00      Libertas -   Metalac 0:1
10:00      Peenica -   Moslavina 1:2
Nedjelja, 02 Lipanj 2013
10:00      Lekenik -   TK 1932 0:2
10:00      Frankopan -   Zrinski 4:1
Nedjelja, 09 Lipanj 2013
10:00      Sokol -   Banovac 0:8 (0:4) Izvjetaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Ova sezona je zavrila!

1. NL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - artovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. NL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapi

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palai

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Google





Zaboravili ste ifru?

3.NL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaa hrvatske repke


Opina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NOGOMETNI SAVEZ SISAKO-MOSLAVAKE UPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online