Veterani 2016/17
Raspored Prvenstva

1. kolo (29.08.2016)
Ponedjeljak, 29 Kolovoz 2016
17:30      Dinamo (Os) -   Branitelj 1:5
17:30      Mladost R. -   Lokomotiva 3:3
17:30      Voloder -   Milka Trnina 4:0
17:30      Stari Grad -   Sokol 1:7
17:30      Slavonac -   Moslavina 1:6
na vrh
2. kolo (05.09.2016)
Ponedjeljak, 05 Rujan 2016
17:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 4:3
17:30      Sokol -   Slavonac 2:1
17:30      Milka Trnina -   Stari Grad 7:1
17:30      Lokomotiva -   Voloder 0:5
17:30      Branitelj -   Mladost R. 1:2
na vrh
3. kolo (12.09.2016)
Ponedjeljak, 12 Rujan 2016
17:30      Mladost R. -   Vatrogasac 0:2
17:30      Voloder -   Branitelj 2:3
17:30      Stari Grad -   Lokomotiva 0:1
17:30      Slavonac -   Milka Trnina 3:3
18:00      Moslavina -   Sokol 8:0
na vrh
4. kolo (19.09.2016)
Ponedjeljak, 19 Rujan 2016
17:00      Lokomotiva -   Slavonac 0:0
17:00      Branitelj -   Stari Grad 7:1
17:00      Vatrogasac -   Voloder 1:3
17:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 1:0
Srijeda, 05 Listopad 2016
19:00      Milka Trnina -   Moslavina 1:8
na vrh
5. kolo (26.09.2016)
Ponedjeljak, 26 Rujan 2016
17:00      Voloder -   Dinamo (Os) 5:3
17:00      Stari Grad -   Vatrogasac 0:5
17:00      Slavonac -   Branitelj 4:0
17:00      Sokol -   Milka Trnina 4:1
18:00      Moslavina -   Lokomotiva 9:1
na vrh
6. kolo (03.10.2016)
Ponedjeljak, 03 Listopad 2016
17:00      Lokomotiva -   Sokol 0:4
17:00      Branitelj -   Moslavina 2:4
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 1:3
17:00      Dinamo (Os) -   Stari Grad 3:1
17:00      Mladost R. -   Voloder 2:5
na vrh
7. kolo (10.10.2016)
Ponedjeljak, 10 Listopad 2016
17:00      Stari Grad -   Mladost R. 1:3
17:00      Slavonac -   Dinamo (Os) 2:0
17:00      Sokol -   Branitelj 2:0
17:00      Milka Trnina -   Lokomotiva 3:0
18:00      Moslavina -   Vatrogasac 8:3
na vrh
8. kolo (17.10.2016)
Ponedjeljak, 17 Listopad 2016
16:00      Branitelj -   Milka Trnina 4:1
16:00      Vatrogasac -   Sokol 5:1
16:00      Dinamo (Os) -   Moslavina 3:1
16:00      Mladost R. -   Slavonac 3:0
16:00      Voloder -   Stari Grad 5:1
na vrh
9. kolo (24.10.2016)
Ponedjeljak, 24 Listopad 2016
15:00      Sokol -   Dinamo (Os) 3:4
15:00      Lokomotiva -   Branitelj 0:3
15:00      Slavonac -   Voloder 1:3
17:00      Milka Trnina -   Vatrogasac 1:5
18:00      Moslavina -   Mladost R. 8:1
na vrh
10. kolo (31.10.2016)
Ponedjeljak, 31 Listopad 2016
15:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 5:0
15:00      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 3:0
15:00      Mladost R. -   Sokol 3:2
15:00      Voloder -   Moslavina 0:2
15:00      Stari Grad -   Slavonac 1:1
na vrh
11. kolo (07.11.2016)
Ponedjeljak, 07 Studeni 2016
15:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 3:1
15:00      Branitelj -   Vatrogasac 1:0
18:00      Milka Trnina -   Mladost R. 0:0
18:00      Moslavina -   Stari Grad 9:0
18:00      Sokol -   Voloder 4:4
na vrh
12. kolo (27.03.2017)
Ponedjeljak, 27 Ožujak 2017
16:30      Branitelj -   Dinamo (Os) 5:2
16:30      Lokomotiva -   Mladost R. 1:3
16:30      Milka Trnina -   Voloder 4:7
16:30      Sokol -   Stari Grad 6:2
18:00      Moslavina -   Slavonac 7:1
na vrh
13. kolo (03.04.2017)
Ponedjeljak, 03 Travanj 2017
16:30      Voloder -   Lokomotiva 4:0
16:30      Mladost R. -   Branitelj 1:2
16:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 2:3
16:30      Slavonac -   Sokol 1:5
16:30      Stari Grad -   Milka Trnina 0:7
na vrh
14. kolo (10.04.2017)
Ponedjeljak, 10 Travanj 2017
17:00      Vatrogasac -   Mladost R. 3:0
17:00      Branitelj -   Voloder 2:5
17:00      Lokomotiva -   Stari Grad 4:1
17:00      Milka Trnina -   Slavonac 3:3
17:00      Sokol -   Moslavina 0:3
na vrh
15. kolo (17.04.2017)
Ponedjeljak, 17 Travanj 2017
17:00      Voloder -   Vatrogasac 2:0
17:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 2:5
17:00      Slavonac -   Lokomotiva 4:1
17:00      Stari Grad -   Branitelj 1:3
18:00      Moslavina -   Milka Trnina 8:1
na vrh
16. kolo (24.04.2017)
Ponedjeljak, 24 Travanj 2017
17:00      Dinamo (Os) -   Voloder 4:0
17:00      Vatrogasac -   Stari Grad 3:4
17:00      Branitelj -   Slavonac 5:0
17:00      Lokomotiva -   Moslavina 0:9
17:00      Milka Trnina -   Sokol 4:3
na vrh
17. kolo (01.05.2017)
Ponedjeljak, 01 Svibanj 2017
17:00      Voloder -   Mladost R. 4:1
17:00      Sokol -   Lokomotiva 0:1
17:00      Slavonac -   Vatrogasac 1:1
17:00      Stari Grad -   Dinamo (Os) 6:3
18:00      Moslavina -   Branitelj 7:1
na vrh
18. kolo (08.05.2017)
Ponedjeljak, 08 Svibanj 2017
17:00      Mladost R. -   Stari Grad 4:1
17:00      Dinamo (Os) -   Slavonac 2:1
17:00      Vatrogasac -   Moslavina 1:7
17:00      Branitelj -   Sokol 2:2
17:00      Lokomotiva -   Milka Trnina 2:7
na vrh
19. kolo (15.05.2017)
Ponedjeljak, 15 Svibanj 2017
17:30      Stari Grad -   Voloder 2:8
17:30      Milka Trnina -   Branitelj 2:3
17:30      Sokol -   Vatrogasac 4:2
17:30      Slavonac -   Mladost R. 4:2
18:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 7:0
na vrh
20. kolo (22.05.2017)
Ponedjeljak, 22 Svibanj 2017
18:00      Voloder -   Slavonac 5:0
18:00      Mladost R. -   Moslavina 1:10
18:00      Dinamo (Os) -   Sokol 1:1
18:00      Vatrogasac -   Milka Trnina 2:4
18:00      Branitelj -   Lokomotiva 3:0
na vrh
21. kolo (29.05.2017)
Ponedjeljak, 29 Svibanj 2017
18:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 3:3
18:00      Milka Trnina -   Dinamo (Os) 2:2
18:00      Sokol -   Mladost R. 2:0
18:00      Moslavina -   Voloder 11:2
18:00      Slavonac -   Stari Grad 3:3
na vrh
22. kolo (05.06.2017)
Ponedjeljak, 05 Lipanj 2017
18:00      Stari Grad -   Moslavina 5:11
18:00      Voloder -   Sokol 2:2
18:00      Mladost R. -   Milka Trnina 3:3
18:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 5:1
18:00      Vatrogasac -   Branitelj 4:1
na vrh
[ Natrag ]