Veterani 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (28.08.2017)
Ponedjeljak, 28 Kolovoz 2017
18:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 0:1
18:00      Mladost R. -   Branitelj 0:6
18:00      Slavonac -   Milka Trnina 4:1
18:00      Stari Grad -   Moslavina 2:2
18:00      Voloder -   Sokol 3:4
na vrh
2. kolo (04.09.2017)
Ponedjeljak, 04 Rujan 2017
17:30      Dinamo (Os) -   Mladost R. 4:1
17:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 3:0
17:30      Milka Trnina -   Stari Grad 2:3
17:30      Branitelj -   Slavonac 2:1
18:00      Moslavina -   Voloder 7:0
na vrh
3. kolo (11.09.2017)
Ponedjeljak, 11 Rujan 2017
17:30      Mladost R. -   Vatrogasac 0:4
17:30      Slavonac -   Dinamo (Os) 1:4
17:30      Stari Grad -   Branitelj 2:1
17:30      Voloder -   Milka Trnina 6:1
17:30      Sokol -   Moslavina 1:0
na vrh
4. kolo (18.09.2017)
Ponedjeljak, 18 Rujan 2017
17:00      Lokomotiva -   Mladost R. 1:2
17:00      Milka Trnina -   Sokol 0:4
17:00      Branitelj -   Voloder 5:1
17:00      Dinamo (Os) -   Stari Grad 3:0
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 1:1
na vrh
5. kolo (25.09.2017)
Ponedjeljak, 25 Rujan 2017
17:00      Slavonac -   Lokomotiva 5:0
17:00      Stari Grad -   Vatrogasac 0:4
17:00      Voloder -   Dinamo (Os) 2:1
17:00      Sokol -   Branitelj 2:0
18:00      Moslavina -   Milka Trnina 10:0
na vrh
6. kolo (02.10.2017)
Ponedjeljak, 02 Listopad 2017
16:30      Branitelj -   Moslavina 0:2
16:30      Dinamo (Os) -   Sokol 3:4
16:30      Vatrogasac -   Voloder 1:2
16:30      Lokomotiva -   Stari Grad 2:1
16:30      Mladost R. -   Slavonac 2:0
na vrh
7. kolo (09.10.2017)
Ponedjeljak, 09 Listopad 2017
16:00      Stari Grad -   Mladost R. 4:0
16:00      Voloder -   Lokomotiva 7:0
16:00      Sokol -   Vatrogasac 4:2
16:00      Milka Trnina -   Branitelj 1:4
18:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 8:1
na vrh
8. kolo (16.10.2017)
Ponedjeljak, 16 Listopad 2017
16:00      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 5:3
16:00      Vatrogasac -   Moslavina 2:4
16:00      Lokomotiva -   Sokol 1:4
16:00      Mladost R. -   Voloder 1:4
16:00      Slavonac -   Stari Grad 0:1
na vrh
9. kolo (23.10.2017)
Ponedjeljak, 23 Listopad 2017
15:30      Voloder -   Slavonac 3:0
15:30      Sokol -   Mladost R. 7:1
15:30      Branitelj -   Dinamo (Os) 6:5
17:30      Milka Trnina -   Vatrogasac 4:4
18:00      Moslavina -   Lokomotiva 9:0
na vrh
10. kolo (30.10.2017)
Ponedjeljak, 30 Listopad 2017
14:30      Vatrogasac -   Branitelj 4:0
14:30      Milka Trnina -   Lokomotiva 7:0
14:30      Slavonac -   Sokol 1:6
14:30      Stari Grad -   Voloder 2:6
18:00      Moslavina -   Mladost R. 4:0
na vrh
11. kolo (06.11.2017)
Petak, 03 Studeni 2017
18:00      Sokol -   Stari Grad 6:1
Ponedjeljak, 06 Studeni 2017
14:30      Branitelj -   Lokomotiva 7:2
14:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 2:0
17:00      Milka Trnina -   Mladost R. 6:2
18:00      Moslavina -   Slavonac 10:0
na vrh
12. kolo (30.03.2018 - 02.04.2018)
Petak, 30 Ožujak 2018
16:00      Sokol -   Voloder 6:1
18:00      Branitelj -   Mladost R. 4:0
Ponedjeljak, 02 Travanj 2018
16:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 7:0
18:00      Moslavina -   Stari Grad 8:0
Petak, 04 Svibanj 2018
18:00      Milka Trnina -   Slavonac 4:2
na vrh
13. kolo (09.04.2018)
Ponedjeljak, 09 Travanj 2018
16:00      Slavonac -   Branitelj 3:2
16:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 1:5
16:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 1:1
16:00      Voloder -   Moslavina 4:4
16:00      Stari Grad -   Milka Trnina 0:4
na vrh
14. kolo (13.04.2018 - 16.04.2018)
Petak, 13 Travanj 2018
16:30      Vatrogasac -   Mladost R. 3:0
18:00      Branitelj -   Stari Grad 5:2
Ponedjeljak, 16 Travanj 2018
16:30      Dinamo (Os) -   Slavonac 2:2
16:30      Milka Trnina -   Voloder 1:3
18:00      Moslavina -   Sokol 5:0
na vrh
15. kolo (20.04.2018 - 23.04.2018)
Petak, 20 Travanj 2018
17:00      Sokol -   Milka Trnina 3:1
Ponedjeljak, 23 Travanj 2018
17:00      Stari Grad -   Dinamo (Os) 0:3
17:00      Slavonac -   Vatrogasac 4:1
17:00      Mladost R. -   Lokomotiva 2:2
17:00      Voloder -   Branitelj 1:3
na vrh
16. kolo (27.04.2018 - 30.04.2018)
Petak, 27 Travanj 2018
18:00      Branitelj -   Sokol -:-
Ponedjeljak, 30 Travanj 2018
18:00      Lokomotiva -   Slavonac 5:2
18:00      Vatrogasac -   Stari Grad 4:0
18:00      Dinamo (Os) -   Voloder 3:0
18:00      Milka Trnina -   Moslavina 2:3
na vrh
17. kolo (04.05.2018 - 07.05.2018)
Petak, 04 Svibanj 2018
18:00      Sokol -   Dinamo (Os) 2:2
Ponedjeljak, 07 Svibanj 2018
18:00      Slavonac -   Mladost R. 2:1
18:00      Moslavina -   Branitelj 5:1
18:00      Voloder -   Vatrogasac 4:0
18:00      Stari Grad -   Lokomotiva 0:3
na vrh
18. kolo (11.05.2018 - 14.05.2018)
Petak, 11 Svibanj 2018
18:00      Branitelj -   Milka Trnina 6:2
Ponedjeljak, 14 Svibanj 2018
18:00      Mladost R. -   Stari Grad 1:3
18:00      Lokomotiva -   Voloder 1:4
18:00      Vatrogasac -   Sokol 0:8
18:00      Dinamo (Os) -   Moslavina -:-
na vrh
19. kolo (18.05.2018 - 21.05.2018)
Petak, 18 Svibanj 2018
18:00      Sokol -   Lokomotiva 3:2
Ponedjeljak, 21 Svibanj 2018
18:00      Moslavina -   Vatrogasac 9:0
18:00      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 3:3
18:00      Voloder -   Mladost R. 5:2
18:00      Stari Grad -   Slavonac 1:1
na vrh
20. kolo (28.05.2018)
Ponedjeljak, 28 Svibanj 2018
18:00      Slavonac -   Voloder -:-
18:00      Mladost R. -   Sokol -:-
18:00      Lokomotiva -   Moslavina -:-
18:00      Vatrogasac -   Milka Trnina -:-
18:00      Dinamo (Os) -   Branitelj -:-
na vrh
[ Natrag ]