Juniori 2010/11
Raspored Prvenstva

1. kolo (28.08.2010 - 08.09.2010)
Subota, 28 Kolovoz 2010
17:00      Ekonomik -   Jelengrad 2:7
17:00      Lokomotiva -   Mladost G. 2:0
17:00      Vatrogasac -   Sloga P. 6:0
17:00      Voloder -   Mladost R. 2:3
17:00      Matija Gubec -   Strijelac 0:2
17:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 0:3
Srijeda, 08 Rujan 2010
17:00      Šartovac -   Sokol 2:2 (2:1) Izvještaj
na vrh
2. kolo (01.09.2010)
Srijeda, 01 Rujan 2010
17:00      Strijelac -   Dinamo (Os) 4:3
17:00      Sloga P. -   Voloder 1:13
17:00      Mladost G. -   Vatrogasac 1:1
17:00      Ekonomik -   Lokomotiva 1:6
17:00      Jelengrad -   Moslavac 2:3
17:00      Sokol -   Matija Gubec 6:2 (3:2) Izvještaj
Srijeda, 22 Rujan 2010
16:30      Mladost R. -   Šartovac 6:1
na vrh
3. kolo (04.09.2010)
Subota, 04 Rujan 2010
14:30      Matija Gubec -   Mladost R. 1:2
17:00      Dinamo (Os) -   Sokol 0:3
17:00      Lokomotiva -   Jelengrad 2:4
17:00      Vatrogasac -   Ekonomik 6:0
17:00      Voloder -   Mladost G. 6:2
17:00      Šartovac -   Sloga P. 3:0
Nedjelja, 05 Rujan 2010
17:00      Moslavac -   Strijelac 5:3
na vrh
4. kolo (11.09.2010 - 12.09.2010)
Subota, 11 Rujan 2010
17:00      Jelengrad -   Strijelac 3:5
17:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 4:3
17:00      Sloga P. -   Matija Gubec 2:8
17:00      Mladost G. -   Šartovac 1:9
17:00      Ekonomik -   Voloder 0:3
17:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 1:2
17:00      Sokol -   Moslavac 2:2 (0:2) Izvještaj
na vrh
5. kolo (17.09.2010 - 19.09.2010)
Petak, 17 Rujan 2010
16:30      Vatrogasac -   Jelengrad 3:2
Subota, 18 Rujan 2010
16:00      Šartovac -   Ekonomik 5:1
16:00      Matija Gubec -   Mladost G. 3:0
16:00      Dinamo (Os) -   Sloga P. 5:0
16:00      Voloder -   Lokomotiva 6:1
16:00      Strijelac -   Sokol 4:2 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 21 Studeni 2010
13:30      Moslavac -   Mladost R. 2:1
na vrh
6. kolo (25.09.2010)
Subota, 25 Rujan 2010
16:00      Lokomotiva -   Šartovac 0:4
16:00      Vatrogasac -   Voloder 2:7
16:00      Mladost R. -   Strijelac 1:4
16:00      Sloga P. -   Moslavac 0:6
16:00      Mladost G. -   Dinamo (Os) 3:2
16:00      Ekonomik -   Matija Gubec 1:6
16:00      Jelengrad -   Sokol 3:2 (1:0) Izvještaj
na vrh
7. kolo (02.10.2010 - 03.10.2010)
Subota, 02 Listopad 2010
15:30      Voloder -   Jelengrad 4:0
15:30      Šartovac -   Vatrogasac 8:1
15:30      Matija Gubec -   Lokomotiva 2:2
15:30      Dinamo (Os) -   Ekonomik 8:2
15:30      Strijelac -   Sloga P. 8:2
Nedjelja, 03 Listopad 2010
15:30      Moslavac -   Mladost G. 7:0
15:30      Sokol -   Mladost R. 3:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
8. kolo (09.10.2010)
Subota, 09 Listopad 2010
15:30      Mladost G. -   Strijelac 0:3
15:30      Ekonomik -   Moslavac 2:4
15:30      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 7:3
15:30      Vatrogasac -   Matija Gubec 3:2
15:30      Voloder -   Šartovac 3:3
15:30      Jelengrad -   Mladost R. 1:4
15:30      Sloga P. -   Sokol 2:13 (1:7) Izvještaj
na vrh
9. kolo (16.10.2010 - 17.10.2010)
Subota, 16 Listopad 2010
15:30      Mladost R. -   Sloga P. 10:0
15:30      Šartovac -   Jelengrad 15:2
15:30      Matija Gubec -   Voloder 0:9
15:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 4:9
15:30      Strijelac -   Ekonomik 3:0
Nedjelja, 17 Listopad 2010
15:30      Moslavac -   Lokomotiva 8:1
15:30      Sokol -   Mladost G. 23:0 (12:0) Izvještaj
na vrh
10. kolo (23.10.2010)
Subota, 23 Listopad 2010
15:30      Jelengrad -   Sloga P. 10:2
15:30      Mladost G. -   Mladost R. 0:10
15:30      Lokomotiva -   Strijelac 1:4
15:30      Vatrogasac -   Moslavac 0:4
15:30      Voloder -   Dinamo (Os) 9:0
15:30      Ekonomik -   Sokol 3:4 (1:3) Izvještaj
Utorak, 26 Listopad 2010
16:00      Šartovac -   Matija Gubec 10:1
na vrh
11. kolo (30.10.2010 - 31.10.2010)
Subota, 30 Listopad 2010
15:30      Strijelac -   Vatrogasac 7:1
15:30      Mladost R. -   Ekonomik 6:0
15:30      Matija Gubec -   Jelengrad 6:6
15:30      Dinamo (Os) -   Šartovac 4:5
Nedjelja, 31 Listopad 2010
14:30      Moslavac -   Voloder 3:2
14:30      Sokol -   Lokomotiva 3:0 (2:0) Izvještaj
Subota, 20 Studeni 2010
13:30      Sloga P. -   Mladost G. 3:8
na vrh
12. kolo (06.11.2010)
Subota, 06 Studeni 2010
11:30      Matija Gubec -   Dinamo (Os) 3:0
14:00      Jelengrad -   Mladost G. 10:1
14:00      Ekonomik -   Sloga P. 6:2
14:00      Lokomotiva -   Mladost R. 2:3
14:00      Voloder -   Strijelac 1:0
14:00      Šartovac -   Moslavac 1:3
14:00      Vatrogasac -   Sokol 4:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
13. kolo (13.11.2010 - 14.11.2010)
Subota, 13 Studeni 2010
14:00      Dinamo (Os) -   Jelengrad 0:3
14:00      Strijelac -   Šartovac 3:4
14:00      Mladost R. -   Vatrogasac 5:0
14:00      Sloga P. -   Lokomotiva 1:7
14:00      Mladost G. -   Ekonomik 5:4
Nedjelja, 14 Studeni 2010
14:00      Moslavac -   Matija Gubec 3:1
14:00      Sokol -   Voloder 0:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
14. kolo (26.03.2011)
Subota, 26 Ožujak 2011
15:00      Mladost R. -   Voloder 4:2
15:00      Strijelac -   Matija Gubec 4:2
15:00      Moslavac -   Dinamo (Os) 4:2
15:00      Jelengrad -   Ekonomik 12:1
15:00      Mladost G. -   Lokomotiva 1:11
15:00      Sloga P. -   Vatrogasac 5:2
15:00      Sokol -   Šartovac 0:4 (0:3) Izvještaj
na vrh
15. kolo (02.04.2011)
Subota, 02 Travanj 2011
13:30      Matija Gubec -   Sokol 1:2 (1:2) Izvještaj
16:00      Lokomotiva -   Ekonomik 4:1
16:00      Moslavac -   Jelengrad 3:0
16:00      Dinamo (Os) -   Strijelac 3:7
16:00      Šartovac -   Mladost R. 2:2
16:00      Voloder -   Sloga P. 10:0
16:00      Vatrogasac -   Mladost G. 3:3
na vrh
16. kolo (09.04.2011)
Subota, 09 Travanj 2011
16:00      Jelengrad -   Lokomotiva 5:3
16:00      Ekonomik -   Vatrogasac 3:2
16:00      Mladost G. -   Voloder 0:3
16:00      Sloga P. -   Šartovac 0:3
16:00      Mladost R. -   Matija Gubec 7:1
16:00      Strijelac -   Moslavac 3:1
16:00      Sokol -   Dinamo (Os) 8:2 (3:0) Izvještaj
na vrh
17. kolo (16.04.2011)
Subota, 16 Travanj 2011
13:30      Matija Gubec -   Sloga P. 4:0
16:00      Šartovac -   Mladost G. 14:0
16:00      Voloder -   Ekonomik 5:0
16:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 2:2
16:00      Strijelac -   Jelengrad 5:0
16:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 2:9
16:00      Moslavac -   Sokol 5:2 (1:2) Izvještaj
na vrh
18. kolo (22.04.2011)
Petak, 22 Travanj 2011
17:00      Jelengrad -   Vatrogasac 2:3
17:00      Lokomotiva -   Voloder 1:5
17:00      Ekonomik -   Šartovac 1:3
17:00      Mladost G. -   Matija Gubec 6:3
17:00      Sloga P. -   Dinamo (Os) 4:5
17:00      Mladost R. -   Moslavac 1:2
17:00      Sokol -   Strijelac 3:6 (0:4) Izvještaj
na vrh
19. kolo (27.04.2011)
Srijeda, 27 Travanj 2011
17:00      Strijelac -   Mladost R. 1:5
17:00      Moslavac -   Sloga P. 5:0
17:00      Dinamo (Os) -   Mladost G. 3:4
17:00      Matija Gubec -   Ekonomik 2:1
17:00      Šartovac -   Lokomotiva 6:2
17:00      Voloder -   Vatrogasac 4:0
17:00      Sokol -   Jelengrad 9:1 (5:0) Izvještaj
na vrh
20. kolo (30.04.2011)
Subota, 30 Travanj 2011
17:00      Ekonomik -   Dinamo (Os) 6:2
17:00      Mladost G. -   Moslavac 2:4
17:00      Sloga P. -   Strijelac 4:0
17:00      Jelengrad -   Voloder 1:9
17:00      Vatrogasac -   Šartovac 2:6
17:00      Lokomotiva -   Matija Gubec 1:2
17:00      Mladost R. -   Sokol 2:4 (1:1) Izvještaj
na vrh
21. kolo (07.05.2011 - 08.05.2011)
Subota, 07 Svibanj 2011
17:00      Mladost R. -   Jelengrad 3:0
17:00      Strijelac -   Mladost G. 15:2
17:00      Moslavac -   Ekonomik 13:1
17:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 4:3
17:00      Matija Gubec -   Vatrogasac 5:1
17:00      Šartovac -   Voloder 3:3
Nedjelja, 08 Svibanj 2011
17:00      Sokol -   Sloga P. 9:0 (5:0) Izvještaj
na vrh
22. kolo (14.05.2011)
Subota, 14 Svibanj 2011
17:00      Jelengrad -   Šartovac 3:9
17:00      Voloder -   Matija Gubec 3:2
17:00      Lokomotiva -   Moslavac 2:6
17:00      Ekonomik -   Strijelac 4:5
17:00      Mladost G. -   Sokol 1:12 (0:5) Izvještaj
Srijeda, 25 Svibanj 2011
17:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 6:2
Srijeda, 08 Lipanj 2011
17:30      Sloga P. -   Mladost R. 1:4
na vrh
23. kolo (21.05.2011 - 22.05.2011)
Subota, 21 Svibanj 2011
17:30      Moslavac -   Vatrogasac 10:1
17:30      Dinamo (Os) -   Voloder 2:10
17:30      Matija Gubec -   Šartovac 2:3
17:30      Sloga P. -   Jelengrad 3:4
17:30      Mladost R. -   Mladost G. 20:1
17:30      Strijelac -   Lokomotiva 8:1
Nedjelja, 22 Svibanj 2011
17:30      Sokol -   Ekonomik 10:2 (4:1) Izvještaj
na vrh
24. kolo (28.05.2011)
Subota, 28 Svibanj 2011
17:00      Jelengrad -   Matija Gubec 3:9
17:00      Šartovac -   Dinamo (Os) 8:2
17:00      Voloder -   Moslavac 2:2
17:00      Vatrogasac -   Strijelac 2:7
17:00      Ekonomik -   Mladost R. 3:7
17:00      Mladost G. -   Sloga P. 4:10
17:00      Lokomotiva -   Sokol 3:5 (2:3) Izvještaj
na vrh
25. kolo (04.06.2011 - 05.06.2011)
Subota, 04 Lipanj 2011
14:30      Dinamo (Os) -   Matija Gubec 0:3
17:30      Mladost G. -   Jelengrad 0:3
17:30      Sloga P. -   Ekonomik 4:3
17:30      Mladost R. -   Lokomotiva 9:0
17:30      Strijelac -   Voloder 2:2
17:30      Moslavac -   Šartovac 0:1
Srijeda, 08 Lipanj 2011
18:00      Sokol -   Vatrogasac 5:0 (4:0) Izvještaj
na vrh
26. kolo (11.06.2011)
Petak, 10 Lipanj 2011
18:00      Vatrogasac -   Mladost R. -:-
Subota, 11 Lipanj 2011
17:30      Lokomotiva -   Sloga P. 5:1
17:30      Ekonomik -   Mladost G. 3:0
17:30      Jelengrad -   Dinamo (Os) 3:0
17:30      Matija Gubec -   Moslavac 1:2
17:30      Šartovac -   Strijelac 9:3
17:30      Voloder -   Sokol 3:1 (0:1) Izvještaj
na vrh