Trenutno ste na: Naslovnica
MOGULJAK, GOLIĆ I GAJDEK U SOKOLU !
Ponedjeljak, 30 Siječanj 2017

pojačanja

Da Uprava Sokola ne spava zimski san u ovom prelaznom roku, dokaz je to što su danas tri igrača potpisala pristupnice, a koji će biti izrazita pojačanja mladoj ekipi Sokola. Iz Kutinske Moslavine se vratio iskusni i pouzdani vratar DEJAN MOGULJAK, a iz Segeste su došla dva izuzetna pojačanja: VLADIMIR GOLIĆ i TOMISLAV GAJDEK, koji će se tako pridružiti bratu Ivanu koji već duže vrijeme igra za naš klub. Sa ovim pojačanjima Sokol bi trebao igrati značajnu ulogu u proljetnom nastavku prvenstva u 1 ŽNL, a pred trenerom Pernarom je zadatak da u ovih mjesec i nešto dana što bolje pripremi i uigra ekipu, da spremna dočeka start prvenstva.

Komentirajte prvi | Posjeta: 7200 | Ispis | E-mail

ODRŽANA PROZIVKA IGRAČA
Subota, 21 Siječanj 2017

prozivka prozivka prozivka

prozivka

Danas je održana prozivka igrača seniorske momčadi NŠK Sokol i time su počele pripreme za proljetni dio prvenstva u sezoni 2016/17. Igračima se prigodnim riječima obratio predsjednik kluba Dejan Faltis a trener Damir Pernar ih je upoznao sa planom priprema i sa zadacima koji su pred njima. Naglasak je dao na prezentaciju dobrog nogometa, afirmaciju mladih igrača i naravno, na očuvanje statusa prvožupanijskog ligaša, što ne bi trebao biti veliki problem ako će svi igrači davati svoj maksimum kako na treninzima, tako i na utakmicama. Proljetni dio sezone trebao bi početi 04./05.03. i do tada ima dovoljno vremena za kvalitetnu pripremu i za odigravanje pripremnih utakmica, naravno, ako će to dozvoliti vremenski uvjeti.

Komentirajte prvi | Posjeta: 7788 | Ispis | E-mail

SOKOL POČINJE SA PRIPREMAMA
Utorak, 17 Siječanj 2017

Ove subote, 21.01.2017. godine u 15,00 sati zakazana je prozivka igrača Sokola kojom će početi pripreme za nastavak prvenstva u 1. ŽNL NSSMŽ. Prozivka će se održati na stadionu Sokola gdje će igračima biti prezentiran plan priprema i naravno, ciljevi, a nakon prozivke održat će se i prvi trening pa se stoga pozivaju igrači da dođu sa opremom.

Komentirajte prvi | Posjeta: 7074 | Ispis | E-mail

SRETAN BOŽIĆ I NOVA GODINA !
Nedjelja, 25 Prosinac 2016

SRETAN BOŽIĆ

Igrači i Uprava NŠK Sokol žele svim članovima i simpatizerima našeg kluba SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIČ I USPJEŠNU NOVU 2017. GODINU !

Komentirajte prvi | Posjeta: 8052 | Ispis | E-mail

15. KOLO 1. ŽNL: SOKOL - LEKENIK 0 - 4 (0 - 2)
Subota, 03 Prosinac 2016

Jesenski dio sezone 2016/17 nije dobro završio po Sokol; uvjerljivo su poraženi na domaćem terenu od odličnog Lekenika predvođenog trostrukim strijelcem Hrvojem Marjanovićem.

DETALJI SA UTAKMICE

Komentirajte prvi | Posjeta: 7532 | Ispis | E-mail

«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 46 - 50 od 860