Trenutno ste na: Naslovnica
14. kolo : DUGO SELO - SOKOL 4 - 1 (2 - 1)
Mick
Nedjelja, 02 Studeni 2008
DUGO SELO-SOKOL  4-1DUGO SELO-SOKOL  4-1 DUGO SELO-SOKOL  4-1   I dalje nastavljamo sa igrom "toplo-hladno", u prošlom kolu protiv Frankopana naši igrači su odigrali vrlo dobro, pogotovo u obrani, da bi danas protiv Dugog Sela, naša obrana radila početničke greške, nakon kojih Dugoselčanima nije bilo teško zabiti golove. Čak smo uspjeli dobiti gol izravno iz kornera!! Inaće, ekipa Dugog Sela nas nije nićim impresionirala, sasvim jedna prosječna ekipa ali koja zna iskoristiti pogreške suparnika. Na žalost, na blijedo izdanje naših igrača, još se nadovezao i slabi sudac Šestak, koji nas je već masakrirao u Bedenici (7 žutih kartona!), a jućer nam je bez razloga isključio Ivana Šeniju u 55. minuti, da bi u 90. minuti "stavio točku na i" svojeg slabog suđenja, kad je isključio domaćeg igrača br. 5, jer je ovaj malo glasnije negodovao zbog oštrog prekršaja na njemu. Zanimljivo, ali ovo je već treće kolo za redom kada suci koji nama sude imaju kontrole, odnosno polažu za saveznog suca, samo se nadamo da nam neće u subotu protiv Mraclina  povjerenik opet poslati nekog mladog i neiskusnog.

Komentari (9) | Posjeta: 1552 | Ispis | E-mail

Opširnije...

13. kolo : SOKOL - FRANKOPAN 1 - 0 (1 - 0)
Mick
Subota, 25 Listopad 2008
D. Faltis izvodi kazneni udarac   Danas su naši dečki pokazali da znaju igrati nogomet, Frankopan je pobijeđen a da nam nije stvorio niti jednu pravu šansu. Rezultat od samo 1 - 0 niti izdaleka nije realan, trebali smo pobijediti sa baram 3-4 gola razlike, ali lopta opet nije htjela u gol , pa čak niti iz kaznenog udarca u 45. minuti, kad je Dejan Faltis pogodio prečku.  Pribojavali smo se Frankopana, koji je u prošlom kolu "naprašio"  Udarnika sa 6 - 0 i njihovog najboljeg napadača Tome Kutleše, ali pokazalo se da smo bez razloga strijepili. Marđetko je, u suradnji sa Vulincem, stavio Kutlešu, kako se ono kaže, u džep i praktično je Frankopan bio bezopasan. No, naši napadači su se propisno ispromašivali i bojali smo se da nekakav "zalutali metak" ne završi u našoj mreži, što stvarno ne bi bilo pošteno. Sa ova tri boda držimo se u sredini tablice i nadamo se da ćemo do kraja jesenskog dijela prvenstva osvojiti još pokoji bod, iako nam predstoje sve protivnici iz gornjeg dijela tablice.