Trenutno ste na: Naslovnica
11. kolo : SOKOL - ZELINA 0 - 5 (0 - 3)
Mick
Subota, 11 Listopad 2008
  Odlična Zelina potpuno zasluženo odnosi sva tri boda iz Velike Ludine. Napunili su nam mrežu sa pet komada, a moglo je biti i više. Svi naši igrači potpuno su podbacili u današnjoj utakmici.

Komentari (6) | Posjeta: 1246 | Ispis | E-mail

Opširnije...

10. kolo : MLADOST - SOKOL 4 - 1 (2 - 1)
Mick
Nedjelja, 05 Listopad 2008

MLADOST-SOKOL 4-1MLADOST-SOKOL 4-1 MLADOST-SOKOL 4-1 Poraz od petrinjske Mladosti, trenutačno vodećeg kluba u 4.HNL Središte podskupina B, ne možemo reći da je bio očekivan, ali ekipa koja u svojem sastavu ima jednog Tina Lovrekovića, u startu je u prednosti pred drugima. Zabio nam je čovjek tri komada, a da nije odigrao baš sjajnu utakmicu. Em zna, em ga hoće i sreća: drugi gol nam je zabio iz slobodnjaka, kad je lopta pogodila jednog našeg igrača u "živom zidu", promijenila smjer i Vein je bio nemoćan i to u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu. Sve u svemu, zaslužena pobjeda domaćina, a mi moramo pokušati osvojiti bodove u subotu, kad nam u goste dolazi Zelina koja je jućer razmontirala Udarnik, uvalivši im pet komada. Neće biti lako !!!

Komentirajte prvi | Posjeta: 1142 | Ispis | E-mail

SOKOL - VARTEKS 1 - 3 (0 - 1)
Mick
Srijeda, 01 Listopad 2008
SOKOL-VARTEKS 1-3SOKOL-VARTEKS 1-3 SOKOL-VARTEKS 1-3 Povodom Dana Općine Velika Ludina, kod nas su gostovali naši prijatelji iz baroknog grada Varaždina. Iako nisu nastupili sa najboljim sastavom, pobijedili su nas sa 3 - 1, što je bilo i za očekivati, ali pružili smo dostojan otpor i poslije utakmice je naš trener Palaić imao puno više razloga za zadovoljan osmijeh, za razliku od kolege na drugoj klupi, Dražena Beseka. Navijače je posebno oduševio Jurica Šenija, kad je zabio eurogol iz slobodnjaka sa 30-tak metara, za izjednačenje u 61. minuti. Danas nije bilo Buića, Nežića, Šegeca, Rendulića, Hmorinskog i Vulinca, ali smo na probi imali mladog Alijagića iz Kutine i Bekavca iz Popovače (bivši naš igrač).