Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2016/17 arrow Limači arrow Raspored prvenstva
Limači 2016/17
Raspored Prvenstva

1. kolo (27.08.2016 - 28.08.2016)
Subota, 27 Kolovoz 2016
10:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 7:0
11:30      Mladost G. -   Voloder 0:12
Nedjelja, 28 Kolovoz 2016
15:00      Metalac M. -   Lokomotiva 1:4
Srijeda, 31 Kolovoz 2016
19:00      Moslavac -   Sokol 2:2
Četvrtak, 01 Rujan 2016
18:00      Šartovac -   Moslavina 0:11
na vrh
2. kolo (03.09.2016 - 04.09.2016)
Subota, 03 Rujan 2016
11:00      Lokomotiva -   Šartovac 2:0
11:00      Dinamo (Os) -   Metalac M. 0:1
13:30      Moslavina -   Mladost G. 6:0
14:00      Voloder -   Moslavac 12:2
Nedjelja, 04 Rujan 2016
11:30      Vatrogasac -   Mladost R. 0:9
na vrh
3. kolo (10.09.2016 - 11.09.2016)
Subota, 10 Rujan 2016
11:00      Šartovac -   Dinamo (Os) 1:3
11:30      Mladost G. -   Lokomotiva 2:0
Nedjelja, 11 Rujan 2016
09:30      Sokol -   Voloder 1:4
10:00      Moslavac -   Moslavina 0:5
14:30      Metalac M. -   Vatrogasac 6:0
na vrh
4. kolo (17.09.2016 - 18.09.2016)
Subota, 17 Rujan 2016
10:00      Mladost R. -   Metalac M. 8:0
11:00      Lokomotiva -   Moslavac 2:2
11:00      Dinamo (Os) -   Mladost G. 1:3
Nedjelja, 18 Rujan 2016
11:30      Vatrogasac -   Šartovac 4:1
Srijeda, 21 Rujan 2016
19:30      Moslavina -   Sokol 7:0
na vrh
5. kolo (24.09.2016 - 25.09.2016)
Subota, 24 Rujan 2016
11:00      Šartovac -   Mladost R. 1:5
11:30      Mladost G. -   Vatrogasac 2:1
14:00      Voloder -   Moslavina 4:3
Nedjelja, 25 Rujan 2016
10:00      Moslavac -   Dinamo (Os) 0:2
10:00      Sokol -   Lokomotiva 6:1
na vrh
6. kolo (01.10.2016 - 02.10.2016)
Subota, 01 Listopad 2016
10:00      Mladost R. -   Mladost G. 4:2
11:00      Lokomotiva -   Voloder 3:6
13:30      Metalac M. -   Šartovac 4:2
Nedjelja, 02 Listopad 2016
10:00      Dinamo (Os) -   Sokol 1:2
11:30      Vatrogasac -   Moslavac 1:12
na vrh
7. kolo (08.10.2016 - 09.10.2016)
Subota, 08 Listopad 2016
11:00      Moslavac -   Mladost R. 1:3
11:30      Mladost G. -   Metalac M. 3:0
14:00      Voloder -   Dinamo (Os) 4:0
Nedjelja, 09 Listopad 2016
10:00      Sokol -   Vatrogasac 9:0
Utorak, 11 Listopad 2016
19:00      Moslavina -   Lokomotiva 6:1
na vrh
8. kolo (15.10.2016 - 16.10.2016)
Subota, 15 Listopad 2016
10:00      Mladost R. -   Sokol 3:1
11:00      Dinamo (Os) -   Moslavina 1:3
11:00      Šartovac -   Mladost G. 1:3
13:00      Metalac M. -   Moslavac 0:1
Nedjelja, 16 Listopad 2016
11:30      Vatrogasac -   Voloder 0:21
na vrh
9. kolo (22.10.2016 - 23.10.2016)
Subota, 22 Listopad 2016
10:00      Moslavac -   Šartovac 5:0
11:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 4:1
14:00      Voloder -   Mladost R. 6:3
Nedjelja, 23 Listopad 2016
10:00      Sokol -   Metalac M. 6:1
10:00      Moslavina -   Vatrogasac 13:0
na vrh
10. kolo (29.10.2016 - 30.10.2016)
Četvrtak, 27 Listopad 2016
18:00      Moslavina -   Mladost R. 9:0
Subota, 29 Listopad 2016
11:00      Šartovac -   Sokol 3:2
11:30      Metalac M. -   Voloder 2:9
11:30      Mladost G. -   Moslavac 2:1
Nedjelja, 30 Listopad 2016
11:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 2:6
na vrh
11. kolo (05.11.2016 - 06.11.2016)
Subota, 05 Studeni 2016
11:00      Lokomotiva -   Mladost R. 2:3
11:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 4:0
13:30      Moslavina -   Metalac M. 14:0
14:00      Voloder -   Šartovac 8:2
Nedjelja, 06 Studeni 2016
10:00      Sokol -   Mladost G. 2:2
na vrh
12. kolo (25.03.2017 - 26.03.2017)
Subota, 25 Ožujak 2017
11:00      Lokomotiva -   Metalac M. 2:5
14:00      Voloder -   Mladost G. 5:0
Nedjelja, 26 Ožujak 2017
10:00      Sokol -   Moslavac 5:0
18:00      Moslavina -   Šartovac 12:0
Ponedjeljak, 17 Travanj 2017
11:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 0:3
na vrh
13. kolo (01.04.2017 - 02.04.2017)
Subota, 01 Travanj 2017
10:00      Mladost R. -   Vatrogasac 7:1
11:30      Mladost G. -   Moslavina 1:5
Nedjelja, 02 Travanj 2017
10:00      Moslavac -   Voloder 2:4
13:00      Šartovac -   Lokomotiva 3:1
13:00      Metalac M. -   Dinamo (Os) 2:4
na vrh
14. kolo (08.04.2017 - 09.04.2017)
Subota, 08 Travanj 2017
11:00      Lokomotiva -   Mladost G. 1:7
11:00      Dinamo (Os) -   Šartovac 3:3
14:00      Voloder -   Sokol 4:3
Nedjelja, 09 Travanj 2017
10:00      Moslavina -   Moslavac 9:0
11:30      Vatrogasac -   Metalac M. 2:1
na vrh
15. kolo (15.04.2017 - 16.04.2017)
Subota, 15 Travanj 2017
10:00      Sokol -   Moslavina 1:8
10:00      Moslavac -   Lokomotiva 3:2
11:30      Mladost G. -   Dinamo (Os) 0:0
14:00      Metalac M. -   Mladost R. 2:3
Ponedjeljak, 17 Travanj 2017
11:00      Šartovac -   Vatrogasac 2:5
na vrh
16. kolo (22.04.2017 - 23.04.2017)
Subota, 22 Travanj 2017
09:30      Vatrogasac -   Mladost G. 0:3
10:00      Mladost R. -   Šartovac 4:1
11:00      Lokomotiva -   Sokol 0:4
11:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 1:2
Nedjelja, 23 Travanj 2017
10:00      Moslavina -   Voloder 10:1
na vrh
17. kolo (29.04.2017 - 30.04.2017)
Srijeda, 26 Travanj 2017
18:30      Moslavac -   Vatrogasac 3:0
Subota, 29 Travanj 2017
11:00      Šartovac -   Metalac M. 2:2
11:30      Mladost G. -   Mladost R. 2:3
Nedjelja, 30 Travanj 2017
10:00      Sokol -   Dinamo (Os) 2:4
Petak, 05 Svibanj 2017
18:00      Voloder -   Lokomotiva 5:0
na vrh
18. kolo (06.05.2017 - 07.05.2017)
Subota, 06 Svibanj 2017
10:00      Mladost R. -   Moslavac 1:2
11:00      Dinamo (Os) -   Voloder 3:4
11:00      Lokomotiva -   Moslavina 1:6
Nedjelja, 07 Svibanj 2017
11:30      Vatrogasac -   Sokol 1:2
Petak, 12 Svibanj 2017
18:00      Metalac M. -   Mladost G. 3:1
na vrh
19. kolo (13.05.2017 - 14.05.2017)
Subota, 13 Svibanj 2017
14:00      Voloder -   Vatrogasac 14:0
Utorak, 16 Svibanj 2017
18:00      Sokol -   Mladost R. 3:1
18:00      Mladost G. -   Šartovac 8:0
Srijeda, 17 Svibanj 2017
19:30      Moslavina -   Dinamo (Os) 5:0
Četvrtak, 18 Svibanj 2017
19:00      Moslavac -   Metalac M. 5:3
na vrh
20. kolo (20.05.2017 - 21.05.2017)
Subota, 20 Svibanj 2017
10:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 2:1
10:00      Mladost R. -   Voloder 2:4
11:00      Šartovac -   Moslavac 0:8
Subota, 27 Svibanj 2017
10:00      Vatrogasac -   Moslavina 0:27
Ponedjeljak, 05 Lipanj 2017
18:00      Metalac M. -   Sokol 1:8
na vrh
21. kolo (27.05.2017 - 28.05.2017)
Petak, 26 Svibanj 2017
19:00      Moslavac -   Mladost G. 3:2
Subota, 27 Svibanj 2017
14:00      Voloder -   Metalac M. 11:3
Ponedjeljak, 29 Svibanj 2017
19:00      Mladost R. -   Moslavina 0:3
19:00      Sokol -   Šartovac 5:1
Četvrtak, 01 Lipanj 2017
18:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 7:2
na vrh
22. kolo (03.06.2017 - 04.06.2017)
11:00      Šartovac -   Voloder 2:6
Petak, 02 Lipanj 2017
18:00      Mladost R. -   Lokomotiva 3:0
Subota, 03 Lipanj 2017
11:30      Mladost G. -   Sokol 0:3
Nedjelja, 04 Lipanj 2017
11:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 1:11
15:30      Metalac M. -   Moslavina 2:9
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00 
Šartovac
Šartovac
: Sokol
Sokol
Statistika

14. KOLO 1. ŽNL 25./26.11.2017. u 13.00

1. ŽNL 2017/18
TŠK 1932 - Sloga :
Topusko - Metalac :
Lekenik - Banovac :
Moslavac - Libertas :
Vatrogasac - Sokol R. :
Voloder - Moslavina :
Šartovac - Sokol :
BSK - Frankopan :
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online