Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2016/17 arrow Pioniri arrow Raspored prvenstva
Pioniri 2016/17
Raspored Prvenstva

1. kolo (27.08.2016)
Subota, 27 Kolovoz 2016
11:30      Vatrogasac -   Sokol 1:10
11:30      Moslavina -   Lokomotiva 9:0
11:30      Šartovac -   Garić 3:1
11:30      Mladost G. -   Voloder 1:10
11:30      Jelengrad -   Metalac M. 2:7
11:30      Mladost R. -   Dinamo (Os) 2:3
na vrh
2. kolo (03.09.2016)
Subota, 03 Rujan 2016
11:30      Garić -   Mladost G. 0:8
11:30      Vatrogasac -   Mladost R. 9:3
11:30      Sokol -   Metalac M. 12:0
11:30      Lokomotiva -   Šartovac 2:8
11:30      Dinamo (Os) -   Moslavina 0:10
11:30      Voloder -   Jelengrad 18:0
na vrh
3. kolo (10.09.2016)
Subota, 10 Rujan 2016
11:30      Metalac M. -   Voloder 0:7
11:30      Mladost R. -   Sokol 0:24
11:30      Mladost G. -   Lokomotiva 3:1
11:30      Moslavina -   Vatrogasac 8:1
11:30      Šartovac -   Dinamo (Os) 10:0
11:30      Jelengrad -   Garić 0:6
na vrh
4. kolo (17.09.2016)
Subota, 17 Rujan 2016
11:30      Dinamo (Os) -   Mladost G. 0:6
11:30      Garić -   Metalac M. 0:4
11:30      Vatrogasac -   Šartovac 1:12
11:30      Sokol -   Voloder 13:0
11:30      Lokomotiva -   Jelengrad 15:0
11:30      Mladost R. -   Moslavina 1:5
na vrh
5. kolo (24.09.2016)
Subota, 24 Rujan 2016
11:30      Metalac M. -   Lokomotiva 0:0
11:30      Moslavina -   Sokol 3:1
11:30      Mladost G. -   Vatrogasac 5:2
11:30      Šartovac -   Mladost R. 11:0
11:30      Jelengrad -   Dinamo (Os) 6:2
11:30      Voloder -   Garić 5:0
na vrh
6. kolo (01.10.2016)
Subota, 01 Listopad 2016
11:30      Lokomotiva -   Voloder 0:4
11:30      Mladost R. -   Mladost G. 0:8
11:30      Dinamo (Os) -   Metalac M. 1:4
11:30      Moslavina -   Šartovac 5:0
11:30      Vatrogasac -   Jelengrad 12:0
11:30      Sokol -   Garić 7:0
na vrh
7. kolo (08.10.2016)
Subota, 08 Listopad 2016
11:30      Mladost G. -   Moslavina 3:3
11:30      Šartovac -   Sokol 0:4
11:30      Jelengrad -   Mladost R. 3:1
11:30      Garić -   Lokomotiva 4:6
11:30      Voloder -   Dinamo (Os) 11:1
11:30      Metalac M. -   Vatrogasac 5:1
na vrh
8. kolo (15.10.2016)
Subota, 15 Listopad 2016
11:30      Sokol -   Lokomotiva 9:0
11:30      Mladost R. -   Metalac M. 0:8
11:30      Šartovac -   Mladost G. 3:2
11:30      Dinamo (Os) -   Garić 3:7
11:30      Moslavina -   Jelengrad 11:0
11:30      Vatrogasac -   Voloder 2:9
na vrh
9. kolo (22.10.2016)
Subota, 22 Listopad 2016
11:30      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 9:0
11:30      Mladost G. -   Sokol 2:6
11:30      Metalac M. -   Moslavina 1:3
11:30      Voloder -   Mladost R. 13:0
11:30      Garić -   Vatrogasac 1:3
11:30      Jelengrad -   Šartovac 0:10
na vrh
10. kolo (29.10.2016)
Subota, 29 Listopad 2016
11:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 4:2
11:30      Šartovac -   Metalac M. 6:2
11:30      Sokol -   Dinamo (Os) 20:0
11:30      Mladost G. -   Jelengrad 9:0
11:30      Moslavina -   Voloder 2:1
11:30      Mladost R. -   Garić 1:6
na vrh
11. kolo (05.11.2016)
Subota, 05 Studeni 2016
11:30      Jelengrad -   Sokol 0:15
11:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 1:4
11:30      Voloder -   Šartovac 2:2
11:30      Garić -   Moslavina 0:7
11:30      Lokomotiva -   Mladost R. 7:1
11:30      Metalac M. -   Mladost G. 4:1
na vrh
1. kolo Liga A i B (26.03.2017)
Nedjelja, 26 Ožujak 2017
10:00      Sokol -   Mladost G. 9:0
11:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 5:0
13:00      Moslavina -   Metalac M. 2:0
13:00      Voloder -   Šartovac 3:4
13:00      Vatrogasac -   Mladost R. 14:1
14:00      Garić -   Jelengrad 5:1
na vrh
2. kolo Liga A i B (01.04.2017 - 02.04.2017)
Subota, 01 Travanj 2017
10:00      Metalac M. -   Šartovac 0:1
11:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 3:2
Nedjelja, 02 Travanj 2017
11:30      Mladost R. -   Jelengrad 0:7
11:30      Mladost G. -   Voloder 3:2
13:00      Dinamo (Os) -   Garić 2:3
13:00      Moslavina -   Sokol 2:6
na vrh
3. kolo Liga A i B (09.04.2017)
Nedjelja, 09 Travanj 2017
10:00      Sokol -   Metalac M. 9:1
11:00      Lokomotiva -   Mladost R. 12:0
13:00      Voloder -   Moslavina 5:2
13:00      Jelengrad -   Dinamo (Os) 3:3
14:00      Šartovac -   Mladost G. 7:2
14:00      Garić -   Vatrogasac 5:7
na vrh
4. Kolo Liga A i B (22.04.2017 - 23.04.2017)
Četvrtak, 20 Travanj 2017
17:30      Lokomotiva -   Garić 4:2
Subota, 22 Travanj 2017
10:00      Metalac M. -   Mladost G. 7:0
11:30      Vatrogasac -   Jelengrad 4:2
Nedjelja, 23 Travanj 2017
10:00      Sokol -   Voloder 3:0
11:30      Mladost R. -   Dinamo (Os) 3:4
13:00      Moslavina -   Šartovac 4:1
na vrh
5. Kolo Liga A i B (29.04.2017 - 30.04.2017)
Subota, 29 Travanj 2017
13:30      Mladost G. -   Moslavina 1:9
Nedjelja, 30 Travanj 2017
13:00      Jelengrad -   Lokomotiva 1:6
13:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 3:4
14:00      Voloder -   Metalac M. 5:1
14:00      Garić -   Mladost R. 15:1
Ponedjeljak, 01 Svibanj 2017
17:00      Šartovac -   Sokol 0:5
na vrh
6. kolo Liga A i B (06.05.2017 - 07.05.2017)
Subota, 06 Svibanj 2017
14:00      Metalac M. -   Moslavina 0:10
Nedjelja, 07 Svibanj 2017
11:30      Mladost G. -   Sokol 4:2
13:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 1:3
13:00      Jelengrad -   Garić 3:4
14:00      Šartovac -   Voloder 4:0
Srijeda, 10 Svibanj 2017
17:30      Mladost R. -   Vatrogasac 2:13
na vrh
7. kolo Liga A i B (14.05.2017)
Nedjelja, 14 Svibanj 2017
10:00      Sokol -   Moslavina 2:2
12:30      Šartovac -   Metalac M. 5:0
13:00      Jelengrad -   Mladost R. 8:1
14:00      Voloder -   Mladost G. 3:2
14:00      Garić -   Dinamo (Os) 2:6
Srijeda, 17 Svibanj 2017
18:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 5:0
na vrh
8. kolo Liga A i B (20.05.2017 - 21.05.2017)
Subota, 20 Svibanj 2017
11:30      Vatrogasac -   Garić 8:0
14:00      Metalac M. -   Sokol 0:8
Nedjelja, 21 Svibanj 2017
11:30      Mladost G. -   Šartovac 1:9
13:00      Moslavina -   Voloder 5:3
Četvrtak, 25 Svibanj 2017
18:00      Mladost R. -   Lokomotiva 0:12
Nedjelja, 11 Lipanj 2017
13:00      Dinamo (Os) -   Jelengrad 3:1
na vrh
9. kolo Liga A i B (27.05.2017 - 28.05.2017)
Nedjelja, 28 Svibanj 2017
11:30      Mladost G. -   Metalac M. 4:2
13:00      Jelengrad -   Vatrogasac 3:10
13:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 5:1
14:00      Garić -   Lokomotiva 7:3
14:00      Voloder -   Sokol 0:6
Utorak, 30 Svibanj 2017
19:00      Šartovac -   Moslavina 2:6
na vrh
10. kolo Liga A i B (03.06.2017 - 04.06.2017)
Subota, 03 Lipanj 2017
11:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 13:1
14:00      Metalac M. -   Voloder 5:4
Nedjelja, 04 Lipanj 2017
10:00      Sokol -   Šartovac 9:1
11:00      Lokomotiva -   Jelengrad 8:0
11:30      Mladost R. -   Garić 3:5
13:00      Moslavina -   Mladost G. 2:1
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00 
Šartovac
Šartovac
: Sokol
Sokol
Statistika

14. KOLO 1. ŽNL 25./26.11.2017. u 13.00

1. ŽNL 2017/18
TŠK 1932 - Sloga :
Topusko - Metalac :
Lekenik - Banovac :
Moslavac - Libertas :
Vatrogasac - Sokol R. :
Voloder - Moslavina :
Šartovac - Sokol :
BSK - Frankopan :
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online