Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2015/16 arrow Seniori arrow Raspored prvenstva
1. ŽNL 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2017 - 27.08.2017)
Subota, 26 Kolovoz 2017
17:30      Lekenik -   Frankopan 5:1
17:30      Banovac -   Metalac 0:2
17:30      TŠK 1932 -   Libertas 1:1
17:30      Topusko -   Sokol 5:1 (3:1) Izvještaj
Nedjelja, 27 Kolovoz 2017
17:30      Vatrogasac -   Moslavac 0:0
17:30      Voloder -   Sokol R. 1:2
17:30      Šartovac -   Sloga 0:2
17:30      BSK -   Moslavina 1:0
na vrh
2. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
Subota, 02 Rujan 2017
17:00      Frankopan -   Banovac 6:0
17:00      Moslavina -   Topusko 6:0
17:00      Libertas -   Voloder 1:0
Nedjelja, 03 Rujan 2017
17:00      Moslavac -   Metalac 1:1
17:00      Sloga -   BSK 1:1
17:00      Sokol R. -   Šartovac 2:0
17:00      Vatrogasac -   TŠK 1932 0:1
17:00      Sokol -   Lekenik 2:3 (1:3) Izvještaj
na vrh
3. kolo (09.09.2017 - 10.09.2017)
Petak, 08 Rujan 2017
17:00      Topusko -   Sloga 1:3
Subota, 09 Rujan 2017
17:00      TŠK 1932 -   Moslavac 4:0
17:00      Lekenik -   Moslavina 0:3
17:00      Metalac -   Frankopan 2:1
17:00      Banovac -   Sokol 3:3 (2:1) Izvještaj
Nedjelja, 10 Rujan 2017
17:00      Voloder -   Vatrogasac 3:1
17:00      Šartovac -   Libertas 2:1
17:00      BSK -   Sokol R. 3:0
na vrh
4. kolo (16.09.2017 - 17.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
16:30      BSK -   Libertas 3:1
16:30      TŠK 1932 -   Voloder 3:2
16:30      Moslavina -   Banovac 10:0
16:30      Sokol -   Metalac 4:1 (3:0) Izvještaj
Nedjelja, 17 Rujan 2017
16:30      Sloga -   Lekenik 1:0
16:30      Sokol R. -   Topusko 3:2
16:30      Vatrogasac -   Šartovac 1:3
16:30      Moslavac -   Frankopan 1:0
na vrh
5. kolo (23.09.2017 - 24.09.2017)
Subota, 23 Rujan 2017
16:30      Metalac -   Moslavina 0:4
16:30      Topusko -   Libertas 3:0
16:30      Banovac -   Sloga 0:4
16:30      Frankopan -   Sokol 0:1 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 24 Rujan 2017
16:30      Voloder -   Moslavac 1:2
16:30      Šartovac -   TŠK 1932 2:1
16:30      BSK -   Vatrogasac 2:0
Srijeda, 27 Rujan 2017
18:00      Lekenik -   Sokol R. 9:2
na vrh
6. kolo (30.09.2017 - 01.10.2017)
Subota, 30 Rujan 2017
16:00      Moslavina -   Frankopan 2:2
16:00      Libertas -   Lekenik 2:0
16:00      TŠK 1932 -   BSK 1:1
Nedjelja, 01 Listopad 2017
16:00      Sloga -   Metalac 2:0
16:00      Sokol R. -   Banovac 1:2
16:00      Vatrogasac -   Topusko 3:0
16:00      Voloder -   Šartovac 3:2
16:00      Moslavac -   Sokol 2:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
7. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
16:00      Topusko -   TŠK 1932 5:1
16:00      Lekenik -   Vatrogasac 3:1
16:00      Banovac -   Libertas 0:2
16:00      Metalac -   Sokol R. 3:3
16:00      Frankopan -   Sloga 0:0
16:00      Sokol -   Moslavina 0:3 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 08 Listopad 2017
16:00      Šartovac -   Moslavac 0:0
16:00      BSK -   Voloder 4:1
na vrh
8. kolo (14.10.2017 - 15.10.2017)
Subota, 14 Listopad 2017
15:30      Libertas -   Metalac 1:0
15:30      TŠK 1932 -   Lekenik 0:4
Nedjelja, 15 Listopad 2017
15:30      Vatrogasac -   Banovac 5:3
15:30      Voloder -   Topusko 5:4
15:30      Šartovac -   BSK 0:0
15:30      Moslavac -   Moslavina 0:2
15:30      Sokol R. -   Frankopan 1:1
15:30      Sloga -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
9. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
15:30      Moslavina -   Sloga 5:0
15:30      Topusko -   Šartovac 10:0
15:30      Lekenik -   Voloder 1:1
15:30      Banovac -   TŠK 1932 3:1
15:30      Metalac -   Vatrogasac 1:2
15:30      Frankopan -   Libertas 1:1
15:30      Sokol -   Sokol R. 3:0 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 22 Listopad 2017
15:30      BSK -   Moslavac 1:1
na vrh
10. kolo (28.10.2017 - 29.10.2017)
Subota, 28 Listopad 2017
15:00      TŠK 1932 -   Metalac 3:0
15:00      Libertas -   Sokol 0:1 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 29 Listopad 2017
14:00      Moslavac -   Sloga 0:1
14:00      Sokol R. -   Moslavina 1:2
14:00      Vatrogasac -   Frankopan 2:0
14:00      Voloder -   Banovac 1:3
14:00      Šartovac -   Lekenik 5:2
14:00      BSK -   Topusko 2:2
na vrh
11. kolo (04.11.2017 - 05.11.2017)
Subota, 04 Studeni 2017
14:00      Topusko -   Moslavac 3:0
14:00      Lekenik -   BSK 1:0
14:00      Banovac -   Šartovac 3:1
14:00      Metalac -   Voloder 3:0
14:00      Frankopan -   TŠK 1932 4:1
14:00      Sokol -   Vatrogasac 1:1 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 05 Studeni 2017
14:00      Moslavina -   Libertas 4:1
14:00      Sloga -   Sokol R. 0:0
na vrh
12. kolo (11.11.2017 - 12.11.2017)
Subota, 11 Studeni 2017
13:30      Topusko -   Lekenik 1:1
13:30      Libertas -   Sloga 0:0
13:30      TŠK 1932 -   Sokol 3:0 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 12 Studeni 2017
13:30      Voloder -   Frankopan 0:3
13:30      Šartovac -   Metalac 0:5
13:30      BSK -   Banovac 4:1
13:30      Moslavac -   Sokol R. 4:0
13:30      Vatrogasac -   Moslavina 1:3
na vrh
13. kolo (18.11.2017 - 19.11.2017)
Subota, 18 Studeni 2017
13:30      Lekenik -   Moslavac 0:1
13:30      Banovac -   Topusko 1:4
13:30      Metalac -   BSK 1:2
13:30      Frankopan -   Šartovac 0:0
13:30      Moslavina -   TŠK 1932 8:1
13:30      Sokol -   Voloder 2:1 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 19 Studeni 2017
13:30      Sloga -   Vatrogasac 1:3
13:30      Sokol R. -   Libertas 0:5
na vrh
14. kolo (25.11.2017 - 26.11.2017)
Subota, 25 Studeni 2017
13:00      TŠK 1932 -   Sloga 5:1
13:00      Topusko -   Metalac 3:1
13:00      Lekenik -   Banovac 1:2
Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00      Moslavac -   Libertas 2:2
13:00      Vatrogasac -   Sokol R. 4:0
13:00      Voloder -   Moslavina 0:3
13:00      BSK -   Frankopan 2:3
13:00      Šartovac -   Sokol 3:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
15. kolo (02.12.2017 - 03.12.2017)
Subota, 02 Prosinac 2017
13:00      Frankopan -   Topusko 6:2
13:00      Moslavina -   Šartovac 3:0
13:00      Libertas -   Vatrogasac 1:1
Nedjelja, 03 Prosinac 2017
13:00      Metalac -   Lekenik 4:0
13:00      Sloga -   Voloder 5:0
13:00      Sokol R. -   TŠK 1932 3:2
Ponedjeljak, 02 Travanj 2018
16:00      Sokol -   BSK 4:0 (3:0) Izvještaj
Srijeda, 11 Travanj 2018
17:00      Banovac -   Moslavac 2:1 Izvještaj
na vrh
16. kolo (10.03.2018 - 11.03.2018)
Subota, 10 Ožujak 2018
15:00      Moslavina -   BSK 1:0
15:00      Frankopan -   Lekenik 1:0
17:15      Sokol -   Topusko 0:0 (0:0) Izvještaj
17:30      Metalac -   Banovac 5:0
Nedjelja, 11 Ožujak 2018
15:00      Sloga -   Šartovac 0:0
Srijeda, 14 Ožujak 2018
15:30      Libertas -   TŠK 1932 2:0
Srijeda, 04 Travanj 2018
16:30      Sokol R. -   Voloder 0:1 Izvještaj
Utorak, 01 Svibanj 2018
17:00      Moslavac -   Vatrogasac -:- Izvještaj
na vrh
17. kolo (17.03.2018 - 18.03.2018)
Subota, 17 Ožujak 2018
15:00      TŠK 1932 -   Vatrogasac 2:1
Nedjelja, 18 Ožujak 2018
15:00      Voloder -   Libertas 0:1
15:00      Šartovac -   Sokol R. 1:1
Srijeda, 18 Travanj 2018
20:00      Metalac -   Moslavac 2:1 Izvještaj
Utorak, 01 Svibanj 2018
17:00      Lekenik -   Sokol -:- Izvještaj
17:00      Banovac -   Frankopan -:- Izvještaj
17:00      Topusko -   Moslavina -:- Izvještaj
17:00      BSK -   Sloga -:- Izvještaj
na vrh
18. kolo (24.03.2018 - 25.03.2018)
Subota, 24 Ožujak 2018
15:00      Libertas -   Šartovac 1:0
15:00      Moslavina -   Lekenik 3:1
15:00      Frankopan -   Metalac 1:2
Nedjelja, 25 Ožujak 2018
16:00      Moslavac -   TŠK 1932 0:1
16:00      Sokol R. -   BSK 0:1
16:00      Sloga -   Topusko 3:2
16:00      Sokol -   Banovac 5:0 (2:0) Izvještaj
18:30      Vatrogasac -   Voloder 2:3
na vrh
19. kolo (31.03.2018)
Subota, 31 Ožujak 2018
15:00      Topusko -   Sokol R. 2:0
16:00      Frankopan -   Moslavac 1:1
16:00      Banovac -   Moslavina 0:0
16:00      Libertas -   BSK 3:0
16:00      Šartovac -   Vatrogasac 0:0
16:00      Voloder -   TŠK 1932 6:3
Srijeda, 18 Travanj 2018
17:00      Lekenik -   Sloga 2:1
Srijeda, 25 Travanj 2018
18:00      Metalac -   Sokol -:-
na vrh
20. kolo (07.04.2018 - 08.04.2018)
Subota, 07 Travanj 2018
16:00      Libertas -   Topusko 2:2
16:00      Moslavina -   Metalac 2:1
16:00      TŠK 1932 -   Šartovac 8:0
16:00      Sokol -   Frankopan 0:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 08 Travanj 2018
16:00      Sokol R. -   Lekenik 2:1
16:00      Sloga -   Banovac 0:0
16:00      Moslavac -   Voloder 3:3
16:00      Vatrogasac -   BSK 5:1
na vrh
21. kolo (14.04.2018 - 15.04.2018)
Subota, 14 Travanj 2018
16:30      Frankopan -   Moslavina 1:0
16:30      Metalac -   Sloga 1:1
16:30      Banovac -   Sokol R. 4:3
16:30      Lekenik -   Libertas 4:2
16:30      Topusko -   Vatrogasac 2:3
16:30      Sokol -   Moslavac 0:2 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 15 Travanj 2018
16:30      BSK -   TŠK 1932 2:1
16:30      Šartovac -   Voloder 1:0
na vrh
22. kolo (21.04.2018 - 22.04.2018)
Subota, 21 Travanj 2018
16:30      TŠK 1932 -   Topusko -:-
16:30      Libertas -   Banovac -:-
16:30      Moslavina -   Sokol -:-
Nedjelja, 22 Travanj 2018
16:30      Moslavac -   Šartovac -:-
16:30      Voloder -   BSK -:-
16:30      Vatrogasac -   Lekenik -:-
16:30      Sokol R. -   Metalac -:-
16:30      Sloga -   Frankopan -:-
na vrh
23. kolo (28.04.2018 - 29.04.2018)
Srijeda, 25 Travanj 2018
17:00      Moslavina -   Moslavac -:-
Subota, 28 Travanj 2018
16:30      Sokol -   Sloga -:-
16:30      Frankopan -   Sokol R. -:-
16:30      Metalac -   Libertas -:-
16:30      Banovac -   Vatrogasac -:-
16:30      Lekenik -   TŠK 1932 -:-
16:30      Topusko -   Voloder -:-
Nedjelja, 29 Travanj 2018
16:30      BSK -   Šartovac -:-
na vrh
24. kolo (05.05.2018 - 06.05.2018)
Subota, 05 Svibanj 2018
17:00      TŠK 1932 -   Banovac -:-
17:00      Libertas -   Frankopan -:-
Nedjelja, 06 Svibanj 2018
17:00      Vatrogasac -   Metalac -:-
17:00      Sokol R. -   Sokol -:-
17:00      Sloga -   Moslavina -:-
17:00      Moslavac -   BSK -:-
17:00      Šartovac -   Topusko -:-
17:00      Voloder -   Lekenik -:-
na vrh
25. kolo (12.05.2018 - 13.05.2018)
Subota, 12 Svibanj 2018
17:00      Lekenik -   Šartovac -:-
17:00      Topusko -   BSK -:-
17:00      Moslavina -   Sokol R. -:-
17:00      Sokol -   Libertas -:-
17:00      Frankopan -   Vatrogasac -:-
17:00      Metalac -   TŠK 1932 -:-
17:00      Banovac -   Voloder -:-
Nedjelja, 13 Svibanj 2018
17:00      Sloga -   Moslavac -:-
na vrh
26. kolo (19.05.2018 - 20.05.2018)
Subota, 19 Svibanj 2018
17:30      TŠK 1932 -   Frankopan -:-
17:30      Libertas -   Moslavina -:-
Nedjelja, 20 Svibanj 2018
17:30      Moslavac -   Topusko -:-
17:30      BSK -   Lekenik -:-
17:30      Šartovac -   Banovac -:-
17:30      Voloder -   Metalac -:-
17:30      Vatrogasac -   Sokol -:-
17:30      Sokol R. -   Sloga -:-
na vrh
27. kolo (23.05.2018)
Srijeda, 23 Svibanj 2018
18:00      Sokol R. -   Moslavac -:-
18:00      Sloga -   Libertas -:-
18:00      Moslavina -   Vatrogasac -:-
18:00      Sokol -   TŠK 1932