Trenutno ste na: Naslovnica arrow Seniori arrow Raspored prvenstva
1. ŽNL 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2017 - 27.08.2017)
Subota, 26 Kolovoz 2017
17:30      Lekenik -   Frankopan 5:1
17:30      Banovac -   Metalac 0:2
17:30      TŠK 1932 -   Libertas 1:1
17:30      Topusko -   Sokol 5:1 (3:1) Izvještaj
Nedjelja, 27 Kolovoz 2017
17:30      BSK -   Moslavina 1:0
17:30      Vatrogasac -   Moslavac 0:0
17:30      Voloder -   Sokol R. 1:2
17:30      Šartovac -   Sloga 0:2
na vrh
2. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
Subota, 02 Rujan 2017
17:00      Libertas -   Voloder 1:0
17:00      Frankopan -   Banovac 6:0
17:00      Moslavina -   Topusko 6:0
Nedjelja, 03 Rujan 2017
17:00      Vatrogasac -   TŠK 1932 0:1
17:00      Moslavac -   Metalac 1:1
17:00      Sloga -   BSK 1:1
17:00      Sokol R. -   Šartovac 2:0
17:00      Sokol -   Lekenik 2:3 (1:3) Izvještaj
na vrh
3. kolo (09.09.2017 - 10.09.2017)
Petak, 08 Rujan 2017
17:00      Topusko -   Sloga 1:3
Subota, 09 Rujan 2017
17:00      TŠK 1932 -   Moslavac 4:0
17:00      Lekenik -   Moslavina 0:3
17:00      Metalac -   Frankopan 2:1
17:00      Banovac -   Sokol 3:3 (2:1) Izvještaj
Nedjelja, 10 Rujan 2017
17:00      Voloder -   Vatrogasac 3:1
17:00      Šartovac -   Libertas 2:1
17:00      BSK -   Sokol R. 3:0
na vrh
4. kolo (16.09.2017 - 17.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
16:30      Moslavina -   Banovac 10:0
16:30      BSK -   Libertas 3:1
16:30      TŠK 1932 -   Voloder 3:2
16:30      Sokol -   Metalac 4:1 (3:0) Izvještaj
Nedjelja, 17 Rujan 2017
16:30      Sloga -   Lekenik 1:0
16:30      Sokol R. -   Topusko 3:2
16:30      Vatrogasac -   Šartovac 1:3
16:30      Moslavac -   Frankopan 1:0
na vrh
5. kolo (23.09.2017 - 24.09.2017)
Subota, 23 Rujan 2017
16:30      Banovac -   Sloga 0:4
16:30      Metalac -   Moslavina 0:4
16:30      Topusko -   Libertas 3:0
16:30      Frankopan -   Sokol 0:1 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 24 Rujan 2017
16:30      Voloder -   Moslavac 1:2
16:30      Šartovac -   TŠK 1932 2:1
16:30      BSK -   Vatrogasac 2:0
Srijeda, 27 Rujan 2017
18:00      Lekenik -   Sokol R. 9:2
na vrh
6. kolo (30.09.2017 - 01.10.2017)
Subota, 30 Rujan 2017
16:00      TŠK 1932 -   BSK 1:1
16:00      Moslavina -   Frankopan 2:2
16:00      Libertas -   Lekenik 2:0
Nedjelja, 01 Listopad 2017
16:00      Voloder -   Šartovac 3:2
16:00      Sloga -   Metalac 2:0
16:00      Sokol R. -   Banovac 1:2
16:00      Vatrogasac -   Topusko 3:0
16:00      Moslavac -   Sokol 2:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
7. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
16:00      Topusko -   TŠK 1932 5:1
16:00      Lekenik -   Vatrogasac 3:1
16:00      Banovac -   Libertas 0:2
16:00      Metalac -   Sokol R. 3:3
16:00      Frankopan -   Sloga 0:0
16:00      Sokol -   Moslavina 0:3 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 08 Listopad 2017
16:00      Šartovac -   Moslavac 0:0
16:00      BSK -   Voloder 4:1
na vrh
8. kolo (14.10.2017 - 15.10.2017)
Subota, 14 Listopad 2017
15:30      Libertas -   Metalac 1:0
15:30      TŠK 1932 -   Lekenik 0:4
Nedjelja, 15 Listopad 2017
15:30      Sokol R. -   Frankopan 1:1
15:30      Vatrogasac -   Banovac 5:3
15:30      Voloder -   Topusko 5:4
15:30      Šartovac -   BSK 0:0
15:30      Moslavac -   Moslavina 0:2
15:30      Sloga -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
9. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
15:30      Metalac -   Vatrogasac 1:2
15:30      Frankopan -   Libertas 1:1
15:30      Moslavina -   Sloga 5:0
15:30      Topusko -   Šartovac 10:0
15:30      Lekenik -   Voloder 1:1
15:30      Banovac -   TŠK 1932 3:1
15:30      Sokol -   Sokol R. 3:0 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 22 Listopad 2017
15:30      BSK -   Moslavac 1:1
na vrh
10. kolo (28.10.2017 - 29.10.2017)
Subota, 28 Listopad 2017
15:00      TŠK 1932 -   Metalac 3:0
15:00      Libertas -   Sokol 0:1 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 29 Listopad 2017
14:00      Šartovac -   Lekenik 5:2
14:00      BSK -   Topusko 2:2
14:00      Moslavac -   Sloga 0:1
14:00      Sokol R. -   Moslavina 1:2
14:00      Vatrogasac -   Frankopan 2:0
14:00      Voloder -   Banovac 1:3
na vrh
11. kolo (04.11.2017 - 05.11.2017)
Subota, 04 Studeni 2017
14:00      Topusko -   Moslavac 3:0
14:00      Lekenik -   BSK 1:0
14:00      Banovac -   Šartovac 3:1
14:00      Metalac -   Voloder 3:0
14:00      Frankopan -   TŠK 1932 4:1
14:00      Sokol -   Vatrogasac 1:1 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 05 Studeni 2017
14:00      Moslavina -   Libertas 4:1
14:00      Sloga -   Sokol R. 0:0
na vrh
12. kolo (11.11.2017 - 12.11.2017)
Subota, 11 Studeni 2017
13:30      Libertas -   Sloga 0:0
13:30      Topusko -   Lekenik 1:1
13:30      TŠK 1932 -   Sokol 3:0 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 12 Studeni 2017
13:30      Vatrogasac -   Moslavina 1:3
13:30      Voloder -   Frankopan 0:3
13:30      Šartovac -   Metalac 0:5
13:30      BSK -   Banovac 4:1
13:30      Moslavac -   Sokol R. 4:0
na vrh
13. kolo (18.11.2017 - 19.11.2017)
Subota, 18 Studeni 2017
13:30      Moslavina -   TŠK 1932 8:1
13:30      Lekenik -   Moslavac 0:1
13:30      Banovac -   Topusko 1:4
13:30      Metalac -   BSK 1:2
13:30      Frankopan -   Šartovac 0:0
13:30      Sokol -   Voloder 2:1 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 19 Studeni 2017
13:30      Sloga -   Vatrogasac 1:3
13:30      Sokol R. -   Libertas 0:5
na vrh
14. kolo (25.11.2017 - 26.11.2017)
Subota, 25 Studeni 2017
13:00      Topusko -   Metalac 3:1
13:00      Lekenik -   Banovac 1:2
13:00      TŠK 1932 -   Sloga 5:1
Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00      Moslavac -   Libertas 2:2
13:00      Vatrogasac -   Sokol R. 4:0
13:00      Voloder -   Moslavina 0:3
13:00      BSK -   Frankopan 2:3
13:00      Šartovac -   Sokol 3:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
15. kolo (02.12.2017 - 03.12.2017)
Subota, 02 Prosinac 2017
13:00      Frankopan -   Topusko 6:2
13:00      Moslavina -   Šartovac 3:0
13:00      Libertas -   Vatrogasac 1:1
Nedjelja, 03 Prosinac 2017
13:00      Metalac -   Lekenik 4:0
13:00      Sloga -   Voloder 5:0
13:00      Sokol R. -   TŠK 1932 3:2
Subota, 03 Ožujak 2018
15:00      Banovac -   Moslavac -:- Izvještaj
15:00      Sokol -   BSK -:- Izvještaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

15. KOLO 1. ŽNL 02./03.12.2017. u 13.00

1. ŽNL 2017/18
Frankopan - Topusko 6:2
Moslavina - Šartovac 3:0
Libertas - Vatrogasac 1:1
Metalac - Lekenik 4:0
Sloga - Voloder 5:0
Sokol R. - TŠK 1932 3:2
Banovac - Moslavac :
Sokol - BSK :
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Leonard Lom5
 

Saša Hmorinski

 3

 Ivica Alapić

 3

 Mario Hibl

 2

 Damjan Pleše

2

 

Ivan Gajdek

1

 

Tomislav Gajdek

1

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online