Trenutno ste na:
2. ŽNL 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2017 - 27.08.2017)
Subota, 26 Kolovoz 2017
17:30      Una-Mladost -   Zeleni Brijeg 3:0
17:30      Dinamo (Os) -   Metalac M. 1:4
Nedjelja, 27 Kolovoz 2017
17:30      Jelengrad -   Pešćenica 4:1
17:30      Lokomotiva -   Radnik 1:2
17:30      Zrinski -   Hajduk 0:0
17:30      Slavonac -   Croatia 1:1
17:30      Podovi -   Sunjski 1:5
na vrh
2. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
Subota, 02 Rujan 2017
17:00      Radnik -   Pešćenica 5:0
Nedjelja, 03 Rujan 2017
17:00      Zeleni Brijeg -   Jelengrad 1:1
17:00      Sunjski -   Una-Mladost 4:3
17:00      Croatia -   Podovi 2:2
17:00      Metalac M. -   Slavonac 2:1
17:00      Hajduk -   Dinamo (Os) 4:2
17:00      Lokomotiva -   Zrinski 5:0
na vrh
3. kolo (09.09.2017 - 10.09.2017)
Subota, 09 Rujan 2017
17:00      Una-Mladost -   Croatia 1:0
Nedjelja, 10 Rujan 2017
17:00      Slavonac -   Hajduk 3:0
17:00      Podovi -   Metalac M. 1:2
17:00      Jelengrad -   Sunjski 4:1
17:00      Pešćenica -   Zeleni Brijeg 7:3
17:00      Zrinski -   Radnik 1:2
17:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 3:0
na vrh
4. kolo (16.09.2017 - 17.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
16:30      Radnik -   Zeleni Brijeg 5:1
Nedjelja, 17 Rujan 2017
16:30      Lokomotiva -   Slavonac 3:2
16:30      Zrinski -   Dinamo (Os) 4:3
16:30      Sunjski -   Pešćenica 3:4
16:30      Croatia -   Jelengrad 6:1
16:30      Metalac M. -   Una-Mladost 1:1
16:30      Hajduk -   Podovi 3:5
na vrh
5. kolo (23.09.2017 - 24.09.2017)
Subota, 23 Rujan 2017
16:30      Una-Mladost -   Hajduk 1:0
Nedjelja, 24 Rujan 2017
16:30      Dinamo (Os) -   Radnik 3:4
16:30      Slavonac -   Zrinski 1:0
16:30      Podovi -   Lokomotiva 6:0
16:30      Jelengrad -   Metalac M. 1:1
16:30      Pešćenica -   Croatia 2:2
16:30      Zeleni Brijeg -   Sunjski 0:3
na vrh
6. kolo (01.10.2017)
Nedjelja, 01 Listopad 2017
16:00      Metalac M. -   Pešćenica 2:3
16:00      Hajduk -   Jelengrad 3:2
16:00      Lokomotiva -   Una-Mladost 2:1
16:00      Zrinski -   Podovi 2:0
16:00      Dinamo (Os) -   Slavonac 6:3
16:00      Radnik -   Sunjski 6:4
16:00      Croatia -   Zeleni Brijeg 4:1
na vrh
7. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
16:00      Una-Mladost -   Zrinski 2:1
Nedjelja, 08 Listopad 2017
16:00      Sunjski -   Croatia 1:4
16:00      Slavonac -   Radnik 1:0
16:00      Podovi -   Dinamo (Os) 4:3
16:00      Jelengrad -   Lokomotiva 2:0
16:00      Pešćenica -   Hajduk 4:3
16:00      Zeleni Brijeg -   Metalac M. 2:2
na vrh
8. kolo (15.10.2017)
Nedjelja, 15 Listopad 2017
15:30      Radnik -   Croatia 1:3
15:30      Metalac M. -   Sunjski 9:3
15:30      Hajduk -   Zeleni Brijeg 3:1
15:30      Lokomotiva -   Pešćenica 2:2
15:30      Zrinski -   Jelengrad 2:2
15:30      Dinamo (Os) -   Una-Mladost 3:2
15:30      Slavonac -   Podovi 3:1
na vrh
9. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
15:30      Una-Mladost -   Slavonac 2:0
Nedjelja, 22 Listopad 2017
15:30      Jelengrad -   Dinamo (Os) 1:4
15:30      Pešćenica -   Zrinski 0:0
15:30      Zeleni Brijeg -   Lokomotiva 3:1
15:30      Sunjski -   Hajduk 0:1
15:30      Croatia -   Metalac M. 2:0
15:30      Podovi -   Radnik 2:2
na vrh
10. kolo (28.10.2017 - 29.10.2017)
Subota, 28 Listopad 2017
15:00      Radnik -   Metalac M. 2:0
Nedjelja, 29 Listopad 2017
14:00      Podovi -   Una-Mladost 2:1
14:00      Hajduk -   Croatia 2:3
14:00      Lokomotiva -   Sunjski 3:4
14:00      Zrinski -   Zeleni Brijeg 3:1
14:00      Dinamo (Os) -   Pešćenica 0:2
14:00      Slavonac -   Jelengrad 1:1
na vrh
11. kolo (05.11.2017)
Nedjelja, 05 Studeni 2017
14:00      Una-Mladost -   Radnik 2:1
14:00      Jelengrad -   Podovi 4:1
14:00      Pešćenica -   Slavonac 4:1
14:00      Zeleni Brijeg -   Dinamo (Os) 3:3
14:00      Sunjski -   Zrinski 2:1
14:00      Croatia -   Lokomotiva 1:0
14:00      Metalac M. -   Hajduk 3:2
na vrh
12. kolo (11.11.2017 - 12.11.2017)
Subota, 11 Studeni 2017
13:30      Una-Mladost -   Jelengrad 3:2
Nedjelja, 12 Studeni 2017
13:30      Dinamo (Os) -   Sunjski 6:2
13:30      Slavonac -   Zeleni Brijeg 1:0
13:30      Podovi -   Pešćenica 5:1
13:30      Radnik -   Hajduk 1:2
13:30      Lokomotiva -   Metalac M. 1:0
13:30      Zrinski -   Croatia 0:1
na vrh
13. kolo (19.11.2017)
Nedjelja, 19 Studeni 2017
13:30      Hajduk -   Lokomotiva 5:1
13:30      Jelengrad -   Radnik 1:2
13:30      Pešćenica -   Una-Mladost 3:1
13:30      Zeleni Brijeg -   Podovi 0:4
13:30      Sunjski -   Slavonac 1:3
13:30      Croatia -   Dinamo (Os) 1:1
13:30      Metalac M. -   Zrinski 5:0
na vrh
14. kolo (17.03.2018 - 18.03.2018)
Nedjelja, 18 Ožujak 2018
15:00      Sunjski -   Podovi 3:1
15:00      Zeleni Brijeg -   Una-Mladost 2:0
Utorak, 01 Svibanj 2018
17:00      Radnik -   Lokomotiva 7:0 Izvještaj
17:00      Metalac M. -   Dinamo (Os) 5:2
17:00      Croatia -   Slavonac 2:1
17:00      Pešćenica -   Jelengrad 2:1
na vrh
15. kolo (25.03.2018)
Nedjelja, 25 Ožujak 2018
16:00      Slavonac -   Metalac M. 1:2
16:00      Dinamo (Os) -   Hajduk 2:0
16:00      Una-Mladost -   Sunjski 0:1
16:00      Pešćenica -   Radnik 2:2
16:00      Jelengrad -   Zeleni Brijeg 0:2
16:00      Podovi -   Croatia 5:0
na vrh
16. kolo (31.03.2018)
Subota, 31 Ožujak 2018
16:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 2:3
16:00      Hajduk -   Slavonac 3:0
16:00      Metalac M. -   Podovi 1:2
16:00      Croatia -   Una-Mladost 1:1
16:00      Sunjski -   Jelengrad 5:1
16:00      Zeleni Brijeg -   Pešćenica 2:0
na vrh
17. kolo (07.04.2018 - 08.04.2018)
Subota, 07 Travanj 2018
16:00      Una-Mladost -   Metalac M. 0:4
Nedjelja, 08 Travanj 2018
14:00      Zeleni Brijeg -   Radnik 0:3
16:00      Jelengrad -   Croatia 0:0
16:00      Podovi -   Hajduk 0:0
16:00      Slavonac -   Lokomotiva 1:2
16:00      Pešćenica -   Sunjski 2:1
na vrh
18. kolo (14.04.2018 - 15.04.2018)
Subota, 14 Travanj 2018
16:30      Radnik -   Dinamo (Os) 3:0
Nedjelja, 15 Travanj 2018
16:30      Lokomotiva -   Podovi 4:3
16:30      Hajduk -   Una-Mladost 3:3
16:30      Metalac M. -   Jelengrad 6:0
16:30      Croatia -   Pešćenica 1:1
16:30      Sunjski -   Zeleni Brijeg 0:1
na vrh
19. kolo (21.04.2018 - 22.04.2018)
Subota, 21 Travanj 2018
16:30      Una-Mladost -   Lokomotiva 2:0
Nedjelja, 22 Travanj 2018
16:30      Sunjski -   Radnik 2:2
16:30      Pešćenica -   Metalac M. 0:1
16:30      Jelengrad -   Hajduk 3:1
16:30      Slavonac -   Dinamo (Os) 1:4
17:30      Zeleni Brijeg -   Croatia 4:0
na vrh
20. kolo (28.04.2018 - 29.04.2018)
Subota, 28 Travanj 2018
17:00      Radnik -   Slavonac 1:0
17:00      Lokomotiva -   Jelengrad 1:2
Nedjelja, 29 Travanj 2018
17:00      Dinamo (Os) -   Podovi 1:3
17:00      Hajduk -   Pešćenica 1:1
17:00      Metalac M. -   Zeleni Brijeg 3:0
17:00      Croatia -   Sunjski 0:4
na vrh
21. kolo (05.05.2018 - 06.05.2018)
Subota, 05 Svibanj 2018
17:30      Una-Mladost -   Dinamo (Os) 1:5
Nedjelja, 06 Svibanj 2018
17:30      Croatia -   Radnik 1:8
17:30      Sunjski -   Metalac M. 3:5
17:30      Zeleni Brijeg -   Hajduk 0:1
17:30      Pešćenica -   Lokomotiva 2:1
17:30      Podovi -   Slavonac 2:0
na vrh
22. kolo (12.05.2018 - 13.05.2018)
Subota, 12 Svibanj 2018
17:30      Radnik -   Podovi 6:3
Nedjelja, 13 Svibanj 2018
17:30      Metalac M. -   Croatia 9:0
17:30      Slavonac -   Una-Mladost 6:1
17:30      Dinamo (Os) -   Jelengrad 1:0
17:30      Lokomotiva -   Zeleni Brijeg 3:0
17:30      Hajduk -   Sunjski 2:2
na vrh
23. kolo (19.05.2018 - 20.05.2018)
Subota, 19 Svibanj 2018
17:30      Una-Mladost -   Podovi 2:3
Nedjelja, 20 Svibanj 2018
17:30      Metalac M. -   Radnik 4:2
17:30      Croatia -   Hajduk 1:0
17:30      Sunjski -   Lokomotiva 1:6
17:30      Pešćenica -   Dinamo (Os) 4:1
17:30      Jelengrad -   Slavonac 4:0
na vrh
24. kolo (26.05.2018 - 27.05.2018)
Subota, 26 Svibanj 2018
18:00      Radnik -   Una-Mladost 5:2
Nedjelja, 27 Svibanj 2018
18:00      Dinamo (Os) -   Zeleni Brijeg 2:0
18:00      Lokomotiva -   Croatia 4:0
18:00      Hajduk -   Metalac M. 0:5
18:00      Podovi -   Jelengrad 1:1
18:00      Slavonac -   Pešćenica 3:0
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Ova sezona je završila!

29. KOLO 1. ŽNL 31.05.2018.

1. ŽNL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TŠK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - Šartovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapić

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palaić

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Rođak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 6