Trenutno ste na: Naslovnica arrow Mladež arrow Juniori arrow Raspored prvenstva
Juniori 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2017)
Subota, 26 Kolovoz 2017
17:30      Mladost R. -   Sokol 0:10
17:30      Voloder -   Vatrogasac 0:15
17:30      Šartovac -   Moslavac 3:4
Subota, 28 Listopad 2017
15:00      Lokomotiva -   Moslavina 0:9
na vrh
2. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
Subota, 02 Rujan 2017
17:00      Vatrogasac -   Šartovac 9:0
17:00      Lokomotiva -   Mladost R. 3:5
17:00      Moslavina -   Jelengrad 5:1
Nedjelja, 19 Studeni 2017
13:00      Sokol -   Voloder 11:0
na vrh
3. kolo (09.09.2017)
Subota, 09 Rujan 2017
17:00      Jelengrad -   Moslavac 1:4
17:00      Mladost R. -   Moslavina 0:8
17:00      Voloder -   Lokomotiva 7:1
17:00      Šartovac -   Sokol 3:6
na vrh
4. kolo (16.09.2017 - 17.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
16:30      Moslavina -   Moslavac 5:1
16:30      Vatrogasac -   Jelengrad 3:0
16:30      Lokomotiva -   Šartovac 2:4
Nedjelja, 05 Studeni 2017
14:00      Mladost R. -   Voloder 8:0
na vrh
5. kolo (23.09.2017)
Subota, 23 Rujan 2017
16:30      Voloder -   Moslavina 2:3
16:30      Šartovac -   Mladost R. 3:1
16:30      Jelengrad -   Sokol 0:7
16:30      Moslavac -   Vatrogasac 4:2
na vrh
6. kolo (30.09.2017 - 01.10.2017)
Subota, 30 Rujan 2017
13:00      Moslavina -   Vatrogasac 0:0
16:00      Lokomotiva -   Jelengrad 0:3
16:00      Voloder -   Šartovac 4:1
Nedjelja, 01 Listopad 2017
16:00      Sokol -   Moslavac 2:0
na vrh
7. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
16:00      Šartovac -   Moslavina 0:3
16:00      Jelengrad -   Mladost R. 2:0
16:00      Moslavac -   Lokomotiva 11:0
Nedjelja, 08 Listopad 2017
16:00      Vatrogasac -   Sokol 0:2
na vrh
8. kolo (14.10.2017)
Subota, 14 Listopad 2017
15:30      Voloder -   Jelengrad 6:3
15:30      Lokomotiva -   Vatrogasac 1:5
15:30      Mladost R. -   Moslavac 2:2
Subota, 11 Studeni 2017
13:00      Moslavina -   Sokol 10:1
na vrh
9. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
15:30      Jelengrad -   Šartovac 5:2
15:30      Moslavac -   Voloder 12:0
15:30      Vatrogasac -   Mladost R. 7:3
Nedjelja, 22 Listopad 2017
15:30      Sokol -   Lokomotiva 5:2
na vrh
10. kolo (24.03.2018 - 03.04.2018)
Nedjelja, 25 Ožujak 2018
13:30      Moslavina -   Lokomotiva 9:2
Utorak, 03 Travanj 2018
16:30      Vatrogasac -   Voloder 1:1
16:30      Moslavac -   Šartovac 2:0
16:30      Sokol -   Mladost R. 8:0
na vrh
11. kolo (06.04.2018 - 07.04.2018)
Petak, 06 Travanj 2018
17:00      Šartovac -   Vatrogasac 0:8
Subota, 07 Travanj 2018
16:00      Voloder -   Sokol 0:2
16:00      Mladost R. -   Lokomotiva 1:2
16:00      Jelengrad -   Moslavina 1:12
na vrh
12. kolo (14.04.2018 - 15.04.2018)
Subota, 14 Travanj 2018
16:30      Lokomotiva -   Voloder 2:1
16:30      Moslavac -   Jelengrad 7:2
Srijeda, 18 Travanj 2018
17:00      Moslavina -   Mladost R. 15:0
Utorak, 01 Svibanj 2018
17:00      Sokol -   Šartovac 7:1
na vrh
13. kolo (21.04.2018)
Petak, 20 Travanj 2018
17:00      Šartovac -   Lokomotiva 0:8
Subota, 21 Travanj 2018
16:30      Jelengrad -   Vatrogasac 3:4
Utorak, 01 Svibanj 2018
15:00      Voloder -   Mladost R. 5:1
Subota, 02 Lipanj 2018
18:00      Moslavac -   Moslavina -:-
na vrh
14. kolo (28.04.2018 - 29.04.2018)
Subota, 28 Travanj 2018
17:00      Mladost R. -   Šartovac 4:7
17:00      Vatrogasac -   Moslavac 4:0
Nedjelja, 29 Travanj 2018
17:00      Sokol -   Jelengrad 14:2
Nedjelja, 10 Lipanj 2018
14:00      Moslavina -   Voloder -:-
na vrh
15. kolo (05.05.2018)
Subota, 05 Svibanj 2018
17:00      Vatrogasac -   Moslavina 2:1
17:00      Moslavac -   Sokol 1:7
17:00      Šartovac -   Voloder 1:0
Četvrtak, 31 Svibanj 2018
17:30      Jelengrad -   Lokomotiva -:-
na vrh
16. kolo (12.05.2018 - 13.05.2018)
Subota, 12 Svibanj 2018
17:00      Mladost R. -   Jelengrad 6:2
17:00      Lokomotiva -   Moslavac 1:1
Nedjelja, 13 Svibanj 2018
14:00      Moslavina -   Šartovac 14:1
17:00      Sokol -   Vatrogasac 3:1
na vrh
17. kolo (19.05.2018 - 20.05.2018)
Subota, 19 Svibanj 2018
17:30      Vatrogasac -   Lokomotiva -:-
17:30      Moslavac -   Mladost R. -:-
Nedjelja, 20 Svibanj 2018
14:30      Sokol -   Moslavina 0:4
Subota, 02 Lipanj 2018
18:00      Jelengrad -   Voloder -:-
na vrh
18. kolo (26.05.2018)
Subota, 26 Svibanj 2018
18:00      Šartovac -   Jelengrad -:-
18:00      Voloder -   Moslavac -:-
18:00      Mladost R. -   Vatrogasac -:-
18:00      Lokomotiva -   Sokol -:-
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Ova sezona je završila!

29. KOLO 1. ŽNL 31.05.2018.

1. ŽNL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TŠK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - Šartovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapić

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palaić

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Rođak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 1