Trenutno ste na: Naslovnica arrow Mladež arrow Limači arrow Raspored prvenstva
Limači 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2017 - 27.08.2017)
Subota, 26 Kolovoz 2017
10:00      Voloder -   Metalac M. 3:2
11:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 4:1
11:00      Šartovac -   Sokol 0:3
Nedjelja, 27 Kolovoz 2017
10:00      Moslavac -   Moslavina 0:7
Petak, 01 Rujan 2017
18:00      Mladost G. -   Dinamo (Os) 0:0
na vrh
2. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
Četvrtak, 31 Kolovoz 2017
18:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 1:2
Subota, 02 Rujan 2017
11:00      Lokomotiva -   Mladost R. 5:0
11:30      Vatrogasac -   Moslavina 1:9
13:00      Sokol -   Mladost G. 1:2
Nedjelja, 03 Rujan 2017
15:00      Metalac M. -   Šartovac 2:2
na vrh
3. kolo (09.09.2017 - 10.09.2017)
Subota, 09 Rujan 2017
10:00      Mladost R. -   Vatrogasac 5:2
10:00      Voloder -   Lokomotiva 6:0
11:30      Mladost G. -   Metalac M. 2:1
Nedjelja, 10 Rujan 2017
10:00      Moslavac -   Sokol 5:1
Petak, 15 Rujan 2017
20:15      Moslavina -   Dinamo (Os) 5:1
na vrh
4. kolo (16.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
10:00      Mladost R. -   Voloder 1:4
11:00      Lokomotiva -   Šartovac 3:1
11:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 5:5
Nedjelja, 17 Rujan 2017
15:00      Metalac M. -   Moslavac 3:2
Četvrtak, 28 Rujan 2017
19:00      Sokol -   Moslavina 1:4
na vrh
5. kolo (23.09.2017 - 24.09.2017)
Subota, 23 Rujan 2017
10:00      Voloder -   Vatrogasac 10:1
10:00      Dinamo (Os) -   Sokol 5:7
11:00      Šartovac -   Mladost R. 2:4
11:30      Mladost G. -   Lokomotiva 2:1
Nedjelja, 24 Rujan 2017
10:00      Moslavina -   Metalac M. 2:2
na vrh
6. kolo (30.09.2017 - 01.10.2017)
Subota, 30 Rujan 2017
10:00      Mladost R. -   Mladost G. 1:2
10:00      Voloder -   Šartovac 11:0
11:00      Lokomotiva -   Moslavac 0:1
11:30      Vatrogasac -   Sokol 0:2
Nedjelja, 01 Listopad 2017
13:00      Metalac M. -   Dinamo (Os) 4:1
na vrh
7. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
10:00      Sokol -   Metalac M. 3:2
11:00      Šartovac -   Vatrogasac 6:1
11:30      Mladost G. -   Voloder 2:5
16:00      Moslavac -   Mladost R. 6:0
Nedjelja, 08 Listopad 2017
10:00      Moslavina -   Lokomotiva 7:1
na vrh
8. kolo (14.10.2017)
Subota, 14 Listopad 2017
10:00      Mladost R. -   Moslavina 0:5
10:00      Voloder -   Moslavac 5:3
11:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 3:2
11:00      Šartovac -   Mladost G. 2:1
11:30      Vatrogasac -   Metalac M. 1:1
na vrh
9. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
10:00      Sokol -   Lokomotiva 3:0
10:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 3:8
11:30      Mladost G. -   Vatrogasac 7:2
Nedjelja, 22 Listopad 2017
10:00      Moslavac -   Šartovac 3:0
11:00      Moslavina -   Voloder 3:1
na vrh
10. kolo (28.10.2017)
Subota, 28 Listopad 2017
10:00      Voloder -   Dinamo (Os) 13:1
10:00      Mladost R. -   Sokol 0:2
11:00      Šartovac -   Moslavina 1:5
11:00      Lokomotiva -   Metalac M. 2:4
11:30      Mladost G. -   Moslavac 0:2
na vrh
11. kolo (04.11.2017 - 05.11.2017)
Subota, 04 Studeni 2017
10:00      Sokol -   Voloder 2:5
10:00      Dinamo (Os) -   Šartovac 3:1
16:30      Moslavina -   Mladost G. 0:4
Nedjelja, 05 Studeni 2017
10:00      Moslavac -   Vatrogasac 11:1
11:30      Metalac M. -   Mladost R. 0:1
na vrh
12. kolo (25.03.2018 - 05.04.2018)
Nedjelja, 25 Ožujak 2018
11:15      Moslavina -   Moslavac 6:0
Četvrtak, 05 Travanj 2018
17:00      Dinamo (Os) -   Mladost G. 2:6
17:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 3:2
17:00      Metalac M. -   Voloder 1:1
17:00      Sokol -   Šartovac 2:1
na vrh
13. kolo (31.03.2018 - 02.04.2018)
Subota, 31 Ožujak 2018
10:00      Mladost R. -   Lokomotiva 11:0
11:00      Šartovac -   Metalac M. 1:3
11:30      Mladost G. -   Sokol 5:1
Ponedjeljak, 02 Travanj 2018
10:00      Moslavac -   Dinamo (Os) 8:0
11:15      Moslavina -   Vatrogasac 6:1
na vrh
14. kolo (07.04.2018 - 08.04.2018)
Subota, 07 Travanj 2018
10:00      Sokol -   Moslavac 0:0
10:00      Dinamo (Os) -   Moslavina 0:6
11:00      Lokomotiva -   Voloder 1:6
11:30      Vatrogasac -   Mladost R. 1:13
Nedjelja, 08 Travanj 2018
15:00      Metalac M. -   Mladost G. 3:1
na vrh
15. kolo (14.04.2018 - 15.04.2018)
Petak, 13 Travanj 2018
19:00      Moslavina -   Sokol 2:0
Subota, 14 Travanj 2018
10:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 2:2
10:00      Voloder -   Mladost R. 2:3
Nedjelja, 15 Travanj 2018
10:00      Moslavac -   Metalac M. 4:2
Ponedjeljak, 30 Travanj 2018
18:00      Šartovac -   Lokomotiva 6:1
na vrh
16. kolo (21.04.2018 - 22.04.2018)
Subota, 21 Travanj 2018
10:00      Mladost R. -   Šartovac 9:0
11:00      Lokomotiva -   Mladost G. 1:10
11:30      Vatrogasac -   Voloder 0:5
Nedjelja, 22 Travanj 2018
13:00      Metalac M. -   Moslavina 4:1
Četvrtak, 10 Svibanj 2018
18:30      Sokol -   Dinamo (Os) 5:1
na vrh
17. kolo (28.04.2018 - 29.04.2018)
Subota, 28 Travanj 2018
10:00      Sokol -   Vatrogasac 1:3
10:00      Šartovac -   Voloder 1:2
11:00      Dinamo (Os) -   Metalac M. 0:5
11:30      Mladost G. -   Mladost R. 1:3
Srijeda, 02 Svibanj 2018
18:30      Moslavac -   Lokomotiva 8:0
na vrh
18. kolo (05.05.2018 - 06.05.2018)
Subota, 05 Svibanj 2018
11:00      Lokomotiva -   Moslavina 1:3
11:30      Vatrogasac -   Šartovac 2:5
17:00      Voloder -   Mladost G. 5:1
Nedjelja, 06 Svibanj 2018
15:00      Metalac M. -   Sokol 1:1
Utorak, 08 Svibanj 2018
18:30      Mladost R. -   Moslavac 1:0
na vrh
19. kolo (12.05.2018 - 13.05.2018)
Četvrtak, 10 Svibanj 2018
18:00      Mladost G. -   Šartovac 5:0
19:00      Moslavac -   Voloder 0:2
Petak, 11 Svibanj 2018
19:00      Moslavina -   Mladost R. 2:1
Nedjelja, 13 Svibanj 2018
15:00      Metalac M. -   Vatrogasac 4:1
Četvrtak, 31 Svibanj 2018
13:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva -:-
na vrh
20. kolo (19.05.2018)
Petak, 18 Svibanj 2018
18:30      Vatrogasac -   Mladost G. -:-
Subota, 19 Svibanj 2018
10:00      Voloder -   Moslavina -:-
10:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) -:-
11:00      Lokomotiva -   Sokol -:-
Ponedjeljak, 21 Svibanj 2018
19:00      Šartovac -   Moslavac -:-
na vrh
21. kolo (26.05.2018 - 27.05.2018)
Subota, 26 Svibanj 2018
10:00      Sokol -   Mladost R. -:-
10:00      Dinamo (Os) -   Voloder -:-
Nedjelja, 27 Svibanj 2018
10:00      Moslavac -   Mladost G. -:-
11:15      Moslavina -   Šartovac -:-
15:00      Metalac M. -   Lokomotiva -:-
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Ova sezona je završila!

29. KOLO 1. ŽNL 31.05.2018.

1. ŽNL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TŠK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - Šartovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapić

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palaić

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Rođak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 1