Trenutno ste na: Naslovnica arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (28.08.2017)
Ponedjeljak, 28 Kolovoz 2017
18:00      Slavonac -   Milka Trnina 4:1
18:00      Stari Grad -   Moslavina 2:2
18:00      Voloder -   Sokol 3:4
18:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 0:1
18:00      Mladost R. -   Branitelj 0:6
na vrh
2. kolo (04.09.2017)
Ponedjeljak, 04 Rujan 2017
17:30      Milka Trnina -   Stari Grad 2:3
17:30      Branitelj -   Slavonac 2:1
17:30      Dinamo (Os) -   Mladost R. 4:1
17:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 3:0
18:00      Moslavina -   Voloder 7:0
na vrh
3. kolo (11.09.2017)
Ponedjeljak, 11 Rujan 2017
17:30      Stari Grad -   Branitelj 2:1
17:30      Voloder -   Milka Trnina 6:1
17:30      Sokol -   Moslavina 1:0
17:30      Mladost R. -   Vatrogasac 0:4
17:30      Slavonac -   Dinamo (Os) 1:4
na vrh
4. kolo (18.09.2017)
Ponedjeljak, 18 Rujan 2017
17:00      Milka Trnina -   Sokol 0:4
17:00      Branitelj -   Voloder 5:1
17:00      Dinamo (Os) -   Stari Grad 3:0
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 1:1
17:00      Lokomotiva -   Mladost R. 1:2
na vrh
5. kolo (25.09.2017)
Ponedjeljak, 25 Rujan 2017
17:00      Sokol -   Branitelj 2:0
17:00      Slavonac -   Lokomotiva 5:0
17:00      Stari Grad -   Vatrogasac 0:4
17:00      Voloder -   Dinamo (Os) 2:1
18:00      Moslavina -   Milka Trnina 10:0
na vrh
6. kolo (02.10.2017)
Ponedjeljak, 02 Listopad 2017
16:30      Branitelj -   Moslavina 0:2
16:30      Dinamo (Os) -   Sokol 3:4
16:30      Vatrogasac -   Voloder 1:2
16:30      Lokomotiva -   Stari Grad 2:1
16:30      Mladost R. -   Slavonac 2:0
na vrh
7. kolo (09.10.2017)
Ponedjeljak, 09 Listopad 2017
16:00      Milka Trnina -   Branitelj 1:4
16:00      Stari Grad -   Mladost R. 4:0
16:00      Voloder -   Lokomotiva 7:0
16:00      Sokol -   Vatrogasac 4:2
18:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 8:1
na vrh
8. kolo (16.10.2017)
Ponedjeljak, 16 Listopad 2017
16:00      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 5:3
16:00      Vatrogasac -   Moslavina 2:4
16:00      Lokomotiva -   Sokol 1:4
16:00      Mladost R. -   Voloder 1:4
16:00      Slavonac -   Stari Grad 0:1
na vrh
9. kolo (23.10.2017)
Ponedjeljak, 23 Listopad 2017
15:30      Voloder -   Slavonac 3:0
15:30      Sokol -   Mladost R. 7:1
15:30      Branitelj -   Dinamo (Os) 6:5
17:30      Milka Trnina -   Vatrogasac 4:4
18:00      Moslavina -   Lokomotiva 9:0
na vrh
10. kolo (30.10.2017)
Ponedjeljak, 30 Listopad 2017
14:30      Vatrogasac -   Branitelj 4:0
14:30      Milka Trnina -   Lokomotiva 7:0
14:30      Slavonac -   Sokol 1:6
14:30      Stari Grad -   Voloder 2:6
18:00      Moslavina -   Mladost R. 4:0
na vrh
11. kolo (06.11.2017)
Petak, 03 Studeni 2017
18:00      Sokol -   Stari Grad 6:1
Ponedjeljak, 06 Studeni 2017
14:30      Branitelj -   Lokomotiva 7:2
14:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 2:0
17:00      Milka Trnina -   Mladost R. 6:2
18:00      Moslavina -   Slavonac 10:0
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00 
Šartovac
Šartovac
: Sokol
Sokol
Statistika

13. KOLO 1. ŽNL 18./19.11.2017. u 13.30

1. ŽNL 2017/18
Lekenik - Moslavac 0:1
Banovac - Topusko 1:4
Metalac - BSK 1:2
Frankopan - Šartovac 0:0
Sokol - Voloder 2:1
Moslavina - TŠK 1932 8:1
Sloga - Vatrogasac 1:3
Sokol R. - Libertas 0:5
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 2