Trenutno ste na: Naslovnica arrow Mladež arrow Stariji pioniri arrow Raspored prvenstva
Stariji pioniri 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2017 - 27.08.2017)
Subota, 26 Kolovoz 2017
11:15      Moslavac -   TŠK 1932 3:3
11:15      Slavonac -   Sokol R. 6:1
Nedjelja, 27 Kolovoz 2017
11:15      Sokol -   Mladost P. 0:1
11:15      Frankopan -   Metalac 4:9
11:15      Segesta -   Libertas 10:0
11:15      Banovac -   Zrinski 3:2
Srijeda, 06 Rujan 2017
11:15      Moslavina -   Lekenik 16:0
na vrh
2. kolo (31.08.2017)
Četvrtak, 31 Kolovoz 2017
18:15      Sokol R. -   Sokol 1:1
18:15      Banovac -   Slavonac 2:5
18:15      Zrinski -   TŠK 1932 1:2
18:15      Libertas -   Moslavac 1:4
18:15      Lekenik -   Segesta 0:11
18:15      Metalac -   Moslavina 1:1
Nedjelja, 19 Studeni 2017
11:15      Mladost P. -   Frankopan 6:0
na vrh
3. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
Subota, 02 Rujan 2017
11:15      Slavonac -   Zrinski 2:1
11:15      Moslavina -   Mladost P. 3:0
11:15      TŠK 1932 -   Libertas 2:2
Nedjelja, 03 Rujan 2017
11:15      Sokol -   Banovac 4:2
11:15      Frankopan -   Sokol R. 0:3
11:15      Segesta -   Metalac 7:3
Subota, 25 Studeni 2017
11:15      Moslavac -   Lekenik 3:0
na vrh
4. kolo (09.09.2017 - 10.09.2017)
Subota, 09 Rujan 2017
11:15      Lekenik -   TŠK 1932 0:1
11:15      Metalac -   Moslavac 6:2
11:15      Sokol R. -   Moslavina 1:6
17:45      Slavonac -   Sokol 3:2
Nedjelja, 10 Rujan 2017
11:15      Mladost P. -   Segesta 0:1
11:15      Banovac -   Frankopan 2:3
11:15      Zrinski -   Libertas 10:1
na vrh
5. kolo (16.09.2017 - 17.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
11:15      TŠK 1932 -   Metalac 3:2
11:15      Moslavina -   Banovac 3:1
Nedjelja, 17 Rujan 2017
11:15      Libertas -   Lekenik 8:1
11:15      Frankopan -   Slavonac 0:5
11:15      Segesta -   Sokol R. 7:1
Četvrtak, 21 Rujan 2017
11:15      Moslavac -   Mladost P. 3:0
Nedjelja, 19 Studeni 2017
11:15      Sokol -   Zrinski 3:0
na vrh
6. kolo (23.09.2017 - 24.09.2017)
Subota, 23 Rujan 2017
11:15      Metalac -   Libertas 10:0
11:15      Sokol R. -   Moslavac 0:3
11:15      Slavonac -   Moslavina 3:2
Nedjelja, 24 Rujan 2017
11:15      Zrinski -   Lekenik 3:1
11:15      Banovac -   Segesta 2:7
11:15      Sokol -   Frankopan 16:1
Subota, 25 Studeni 2017
11:15      Mladost P. -   TŠK 1932 3:0
na vrh
7. kolo (30.09.2017 - 01.10.2017)
Subota, 30 Rujan 2017
11:15      Moslavina -   Sokol 1:1
11:15      Moslavac -   Banovac 4:2
11:15      TŠK 1932 -   Sokol R. 2:2
Nedjelja, 01 Listopad 2017
11:15      Libertas -   Mladost P. 1:8
11:15      Frankopan -   Zrinski 3:0
12:15      Lekenik -   Metalac 2:8
17:15      Segesta -   Slavonac 2:0
na vrh
8. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
11:15      Sokol R. -   Libertas 3:0
11:15      Slavonac -   Moslavac 4:1
Nedjelja, 08 Listopad 2017
11:15      Sokol -   Segesta 3:1
11:15      Frankopan -   Moslavina 0:4
11:15      Zrinski -   Metalac 2:2
11:15      Mladost P. -   Lekenik 9:1
11:15      Banovac -   TŠK 1932 2:1
na vrh
9. kolo (14.10.2017 - 15.10.2017)
Subota, 14 Listopad 2017
11:15      Moslavina -   Zrinski 4:0
11:15      Moslavac -   Sokol 0:1
11:15      TŠK 1932 -   Slavonac 0:3
11:15      Metalac -   Mladost P. 3:2
Nedjelja, 15 Listopad 2017
11:15      Frankopan -   Segesta 1:4
11:15      Libertas -   Banovac 2:2
12:15      Lekenik -   Sokol R. 1:4
na vrh
10. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
11:15      Sokol R. -   Metalac 4:2
11:15      Slavonac -   Libertas 7:1
12:30      Moslavina -   Segesta 8:2
Nedjelja, 22 Listopad 2017
11:15      Sokol -   TŠK 1932 2:0
11:15      Frankopan -   Moslavac 5:1
11:15      Zrinski -   Mladost P. 3:3
Nedjelja, 19 Studeni 2017
11:15      Banovac -   Lekenik 1:2
na vrh
11. kolo (28.10.2017 - 29.10.2017)
Subota, 28 Listopad 2017
11:15      Metalac -   Banovac 5:1
11:15      TŠK 1932 -   Frankopan 1:3
12:15      Moslavac -   Moslavina 2:4
Nedjelja, 29 Listopad 2017
11:00      Zrinski -   Segesta 0:5
11:15      Mladost P. -   Sokol R. 3:2
11:15      Libertas -   Sokol 1:7
12:15      Lekenik -   Slavonac 0:5
na vrh
12. kolo (04.11.2017 - 05.11.2017)
Subota, 04 Studeni 2017
11:15      Zrinski -   Sokol R. 4:1
11:15      Slavonac -   Metalac 1:1
Nedjelja, 05 Studeni 2017
11:15      Banovac -   Mladost P. 1:2
11:15      Sokol -   Lekenik 7:2
11:15      Frankopan -   Libertas 6:0
11:15      Moslavina -   TŠK 1932 11:0
11:15      Segesta -   Moslavac 5:1
na vrh
13. kolo (11.11.2017 - 12.11.2017)
Subota, 11 Studeni 2017
11:15      Metalac -   Sokol 0:1
11:15      TŠK 1932 -   Segesta 4:2
11:15      Sokol R. -   Banovac 3:2
11:15      Moslavac -   Zrinski 1:0
Nedjelja, 12 Studeni 2017
11:15      Lekenik -   Frankopan 0:7
11:15      Mladost P. -   Slavonac 0:3
11:15      Libertas -   Moslavina 0:8
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

15. KOLO 1. ŽNL 02./03.12.2017. u 13.00

1. ŽNL 2017/18
Frankopan - Topusko 6:2
Moslavina - Šartovac 3:0
Libertas - Vatrogasac 1:1
Metalac - Lekenik 4:0
Sloga - Voloder 5:0
Sokol R. - TŠK 1932 3:2
Banovac - Moslavac :
Sokol - BSK :
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Leonard Lom5
 

Saša Hmorinski

 3

 Ivica Alapić

 3

 Mario Hibl

 2

 Damjan Pleše

2

 

Ivan Gajdek

1

 

Tomislav Gajdek

1

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online