Trenutno ste na: Naslovnica arrow Mladež arrow Mlađi pioniri arrow Raspored prvenstva
Mlađi pioniri 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2017 - 27.08.2017)
Subota, 26 Kolovoz 2017
10:00      Slavonac -   Sloga 1:0
10:00      Moslavac -   TŠK 1932 3:3
Nedjelja, 27 Kolovoz 2017
10:00      Banovac -   Zrinski 2:0
10:00      Sokol -   Mladost P. 0:3
10:00      Frankopan -   Metalac 1:3
10:00      Segesta -   Libertas 3:1
Srijeda, 06 Rujan 2017
10:00      Moslavina -   Lekenik 16:0
na vrh
2. kolo (31.08.2017)
Četvrtak, 31 Kolovoz 2017
17:00      Libertas -   Moslavac 9:3
17:00      Lekenik -   Segesta 1:3
17:00      Metalac -   Moslavina 0:10
17:00      Sloga -   Sokol 1:3
17:00      Banovac -   Slavonac 3:1
17:00      Zrinski -   TŠK 1932 4:1
Nedjelja, 19 Studeni 2017
10:00      Mladost P. -   Frankopan 3:2
na vrh
3. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
Subota, 02 Rujan 2017
10:00      TŠK 1932 -   Libertas 0:8
10:00      Slavonac -   Zrinski 6:1
Nedjelja, 03 Rujan 2017
10:00      Segesta -   Metalac 2:1
10:00      Sokol -   Banovac 5:2
10:00      Frankopan -   Sloga 8:0
Srijeda, 13 Rujan 2017
19:15      Moslavina -   Mladost P. 9:0
Subota, 25 Studeni 2017
10:00      Moslavac -   Lekenik 1:0
na vrh
4. kolo (09.09.2017 - 10.09.2017)
Subota, 09 Rujan 2017
10:00      Metalac -   Moslavac 3:1
10:00      Sloga -   Moslavina 0:12
16:30      Slavonac -   Sokol 5:1
Nedjelja, 10 Rujan 2017
10:00      Zrinski -   Libertas 0:5
10:00      Lekenik -   TŠK 1932 0:3
10:00      Mladost P. -   Segesta 6:4
10:00      Banovac -   Frankopan 1:4
na vrh
5. kolo (16.09.2017 - 17.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
10:00      Moslavina -   Banovac 11:2
10:00      TŠK 1932 -   Metalac 0:4
Nedjelja, 17 Rujan 2017
10:00      Frankopan -   Slavonac 3:1
10:00      Segesta -   Sloga 10:0
10:00      Libertas -   Lekenik 8:0
Četvrtak, 28 Rujan 2017
19:00      Moslavac -   Mladost P. 1:15
Nedjelja, 19 Studeni 2017
10:00      Sokol -   Zrinski 3:0
na vrh
6. kolo (23.09.2017 - 24.09.2017)
Subota, 23 Rujan 2017
10:00      Metalac -   Libertas 1:1
10:00      Sloga -   Moslavac 5:6
10:00      Slavonac -   Moslavina 0:10
Nedjelja, 24 Rujan 2017
10:00      Banovac -   Segesta 0:5
10:00      Sokol -   Frankopan 0:2
10:00      Zrinski -   Lekenik 1:1
Subota, 25 Studeni 2017
10:00      Mladost P. -   TŠK 1932 3:0
na vrh
7. kolo (30.09.2017 - 01.10.2017)
Subota, 30 Rujan 2017
10:00      TŠK 1932 -   Sloga 1:2
10:00      Moslavina -   Sokol 9:0
10:00      Moslavac -   Banovac 2:6
Nedjelja, 01 Listopad 2017
10:00      Libertas -   Mladost P. 1:4
10:00      Frankopan -   Zrinski 9:1
11:00      Lekenik -   Metalac 0:4
16:00      Segesta -   Slavonac 10:1
na vrh
8. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
10:00      Sloga -   Libertas 1:9
10:00      Slavonac -   Moslavac 10:3
Nedjelja, 08 Listopad 2017
10:00      Zrinski -   Metalac 2:1
10:00      Mladost P. -   Lekenik 1:0
10:00      Banovac -   TŠK 1932 11:1
10:00      Sokol -   Segesta 0:2
10:00      Frankopan -   Moslavina 1:12
na vrh
9. kolo (14.10.2017 - 15.10.2017)
Subota, 14 Listopad 2017
10:00      Moslavina -   Zrinski 11:0
10:00      Moslavac -   Sokol 2:4
10:00      TŠK 1932 -   Slavonac 0:4
10:00      Metalac -   Mladost P. 0:2
Nedjelja, 15 Listopad 2017
10:00      Frankopan -   Segesta 0:5
10:00      Libertas -   Banovac 11:0
11:00      Lekenik -   Sloga 7:0
na vrh
10. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
10:00      Slavonac -   Libertas 4:7
10:00      Moslavina -   Segesta 12:2
10:00      Sloga -   Metalac 0:5
Nedjelja, 22 Listopad 2017
10:00      Sokol -   TŠK 1932 7:0
10:00      Frankopan -   Moslavac 5:1
10:00      Zrinski -   Mladost P. 0:5
Nedjelja, 19 Studeni 2017
10:00      Banovac -   Lekenik 1:2
na vrh
11. kolo (28.10.2017 - 29.10.2017)
Subota, 28 Listopad 2017
10:00      Metalac -   Banovac 0:1
10:00      TŠK 1932 -   Frankopan 1:4
11:00      Moslavac -   Moslavina 2:17
Nedjelja, 29 Listopad 2017
09:45      Zrinski -   Segesta 0:4
10:00      Mladost P. -   Sloga 8:1
10:00      Libertas -   Sokol 5:1
11:00      Lekenik -   Slavonac 1:4
na vrh
12. kolo (04.11.2017 - 05.11.2017)
Subota, 04 Studeni 2017
10:00      Zrinski -   Sloga 4:0
10:00      Slavonac -   Metalac 3:5
Nedjelja, 05 Studeni 2017
10:00      Banovac -   Mladost P. 0:0
10:00      Sokol -   Lekenik 3:0
10:00      Frankopan -   Libertas 1:5
10:00      Moslavina -   TŠK 1932 30:0
10:00      Segesta -   Moslavac 6:0
na vrh
13. kolo (11.11.2017 - 12.11.2017)
Subota, 11 Studeni 2017
10:00      Sloga -   Banovac 0:1
10:00      TŠK 1932 -   Segesta 0:2
10:00      Metalac -   Sokol 1:1
10:00      Moslavac -   Zrinski 3:3
Nedjelja, 12 Studeni 2017
10:00      Mladost P. -   Slavonac 8:0
10:00      Lekenik -   Frankopan 5:1
10:00      Libertas -   Moslavina 1:9
na vrh
14. kolo (24.03.2018 - 25.03.2018)
Subota, 24 Ožujak 2018
10:00      Metalac -   Frankopan 0:2
10:00      Libertas -   Segesta 1:3
10:00      Sloga -   Slavonac 0:5
Nedjelja, 25 Ožujak 2018
10:00      Mladost P. -   Sokol 2:2
11:00      Lekenik -   Moslavina 0:12
Nedjelja, 01 Travanj 2018
10:00      TŠK 1932 -   Moslavac 0:3
na vrh
15. kolo (29.03.2018)
Četvrtak, 29 Ožujak 2018
14:00      Moslavac -   Libertas 1:7
16:00      Moslavina -   Metalac 15:0
16:00      Sokol -   Sloga 4:1
16:00      Slavonac -   Banovac 0:0
18:00      Segesta -   Lekenik 4:2
Petak, 30 Ožujak 2018
16:00      Frankopan -   Mladost P. 0:1
na vrh
16. kolo (05.04.2018)
Četvrtak, 05 Travanj 2018
16:00      Sloga -   Frankopan 1:2
16:00      Mladost P. -   Moslavina 0:8
16:00      Metalac -   Segesta 0:2
16:00      Lekenik -   Moslavac 4:2
16:00      Libertas -   TŠK 1932 10:0
16:00      Banovac -   Sokol 2:1
na vrh
17. kolo (07.04.2018 - 08.04.2018)
Subota, 07 Travanj 2018
10:00      TŠK 1932 -   Lekenik 0:4
10:00      Moslavac -   Metalac 2:1
10:00      Moslavina -   Sloga 22:0
Nedjelja, 08 Travanj 2018
10:00      Sokol -   Slavonac 3:0
10:00      Frankopan -   Banovac 2:0
16:00      Segesta -   Mladost P. 2:3
na vrh
18. kolo (14.04.2018 - 15.04.2018)
Subota, 14 Travanj 2018
10:00      Slavonac -   Frankopan 4:3
10:00      Sloga -   Segesta 1:9
10:00      Metalac -   TŠK 1932 4:0
Nedjelja, 15 Travanj 2018
10:00      Banovac -   Moslavina 0:13
10:00      Mladost P. -   Moslavac 1:0
11:00      Lekenik -   Libertas 0:1
na vrh
19. kolo (21.04.2018 - 22.04.2018)
Subota, 21 Travanj 2018
10:00      Libertas -   Metalac 1:0
10:00      TŠK 1932 -   Mladost P. 0:5
Nedjelja, 22 Travanj 2018
10:00      Moslavina -   Slavonac 5:0
10:00      Frankopan -   Sokol 4:0
10:00      Moslavac -   Sloga 9:2
10:00      Segesta -   Banovac 5:2
na vrh
20. kolo (28.04.2018 - 29.04.2018)
Subota, 28 Travanj 2018
10:00      Slavonac -   Segesta 0:7
10:00      Sloga -   TŠK 1932 2:2
10:00      Metalac -   Lekenik -:-
Nedjelja, 29 Travanj 2018
10:00      Sokol -   Moslavina 0:6
10:00      Banovac -   Moslavac 4:4
10:00      Mladost P. -   Libertas 3:0
na vrh
21. kolo (05.05.2018 - 06.05.2018)
Ponedjeljak, 30 Travanj 2018
10:00      Libertas -   Sloga 10:2
Subota, 05 Svibanj 2018
10:00      Moslavac -   Slavonac 3:0
10:00      Moslavina -   Frankopan 9:0
10:00      TŠK 1932 -   Banovac 2:3
Nedjelja, 06 Svibanj 2018
10:00      Segesta -   Sokol 5:1
11:00      Lekenik -   Mladost P. -:-
na vrh
22. kolo (12.05.2018 - 13.05.2018)
Subota, 12 Svibanj 2018
10:00      Slavonac -   TŠK 1932 7:1
10:00      Sloga -   Lekenik 1:3
Nedjelja, 13 Svibanj 2018
10:00      Segesta -   Frankopan 2:1
10:00      Sokol -   Moslavac 6:2
10:00      Banovac -   Libertas 2:5
10:00      Mladost P. -   Metalac -:-
na vrh
23. kolo (19.05.2018 - 20.05.2018)
Subota, 19 Svibanj 2018
10:00      Libertas -   Slavonac -:-
10:00      TŠK 1932 -   Sokol -:-
10:00      Moslavac -   Frankopan -:-
Nedjelja, 20 Svibanj 2018
10:00      Segesta -   Moslavina -:-
11:00      Lekenik -   Banovac -:-
Četvrtak, 24 Svibanj 2018
17:30      Metalac -   Sloga -:-
na vrh
24. kolo (26.05.2018 - 27.05.2018)
Subota, 26 Svibanj 2018
10:00      Moslavina -   Moslavac -:-
10:00      Slavonac -   Lekenik -:-
10:00      Sloga -   Mladost P. -:-
Nedjelja, 27 Svibanj 2018
10:00      Frankopan -   TŠK 1932 -:-
10:00      Sokol -   Libertas -:-
10:00      Banovac -   Metalac -:-
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Ova sezona je završila!

29. KOLO 1. ŽNL 31.05.2018.

1. ŽNL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TŠK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - Šartovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapić

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palaić

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Rođak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 1