Trenutno ste na:
3. ŽNL KT 2017/18
Raspored Prvenstva

1. kolo (02.09.2017 - 03.09.2017)
Subota, 02 Rujan 2017
17:00      Moslavina D.G. -   Dinamo Kt. 2:1
Nedjelja, 03 Rujan 2017
17:00      Garić -   Mladost G. 0:0
17:00      Ekonomik -   Dinamo J. 0:2
17:00      Mladost R. -   Naftaplin 1:2
17:00      Matija Gubec -   Sloga P. 6:0
na vrh
2. kolo (10.09.2017)
Nedjelja, 10 Rujan 2017
17:00      Dinamo J. -   Dinamo Kt. 1:0
17:00      Mladost G. -   Moslavina D.G. 1:1
17:00      Sloga P. -   Garić 9:3
17:00      Naftaplin -   Matija Gubec 1:4
17:00      Ekonomik -   Mladost R. 3:5
na vrh
3. kolo (16.09.2017 - 17.09.2017)
Subota, 16 Rujan 2017
16:30      Moslavina D.G. -   Sloga P. 4:0
Nedjelja, 17 Rujan 2017
16:30      Dinamo Kt. -   Mladost G. 2:2
16:30      Mladost R. -   Dinamo J. 9:0
16:30      Matija Gubec -   Ekonomik 4:2
16:30      Garić -   Naftaplin 2:5
na vrh
4. kolo (24.09.2017)
Nedjelja, 24 Rujan 2017
16:30      Dinamo J. -   Mladost G. 4:4
16:30      Sloga P. -   Dinamo Kt. 5:2
16:30      Naftaplin -   Moslavina D.G. 4:1
16:30      Ekonomik -   Garić 2:1
16:30      Mladost R. -   Matija Gubec 4:0
na vrh
5. kolo (30.09.2017 - 01.10.2017)
Subota, 30 Rujan 2017
16:00      Matija Gubec -   Dinamo J. 5:1
16:00      Moslavina D.G. -   Ekonomik 1:1
Nedjelja, 01 Listopad 2017
16:00      Mladost G. -   Sloga P. 6:0
16:00      Garić -   Mladost R. 1:11
16:00      Dinamo Kt. -   Naftaplin 3:5
na vrh
6. kolo (07.10.2017 - 08.10.2017)
Subota, 07 Listopad 2017
16:00      Matija Gubec -   Garić 3:0
Nedjelja, 08 Listopad 2017
16:00      Dinamo J. -   Sloga P. 4:3
16:00      Naftaplin -   Mladost G. 4:2
16:00      Ekonomik -   Dinamo Kt. 3:0
16:00      Mladost R. -   Moslavina D.G. 6:0
na vrh
7. kolo (14.10.2017 - 15.10.2017)
Subota, 14 Listopad 2017
15:30      Moslavina D.G. -   Matija Gubec 3:4
Nedjelja, 15 Listopad 2017
15:30      Garić -   Dinamo J. 0:3
15:30      Dinamo Kt. -   Mladost R. 0:8
15:30      Mladost G. -   Ekonomik 7:1
15:30      Sloga P. -   Naftaplin 1:8
na vrh
8. kolo (21.10.2017 - 22.10.2017)
Subota, 21 Listopad 2017
15:30      Matija Gubec -   Dinamo Kt. 6:1
Nedjelja, 22 Listopad 2017
15:30      Dinamo J. -   Naftaplin 1:3
15:30      Ekonomik -   Sloga P. 3:0
15:30      Mladost R. -   Mladost G. 7:3
15:30      Garić -   Moslavina D.G. 0:1
na vrh
9. kolo (28.10.2017 - 29.10.2017)
Subota, 28 Listopad 2017
15:00      Moslavina D.G. -   Dinamo J. 2:0
Nedjelja, 29 Listopad 2017
14:00      Dinamo Kt. -   Garić 0:0
14:00      Mladost G. -   Matija Gubec 1:1
14:00      Sloga P. -   Mladost R. 1:9
14:00      Naftaplin -   Ekonomik 0:0
na vrh
10. kolo (31.03.2018)
Subota, 31 Ožujak 2018
16:00      Naftaplin -   Mladost R. 1:2
16:00      Sloga P. -   Matija Gubec 0:2
16:00      Mladost G. -   Garić 2:2
16:00      Dinamo Kt. -   Moslavina D.G. 1:4
16:00      Dinamo J. -   Ekonomik 7:1
na vrh
11. kolo (07.04.2018 - 08.04.2018)
Subota, 07 Travanj 2018
16:00      Moslavina D.G. -   Mladost G. 1:1
16:00      Matija Gubec -   Naftaplin 0:1
Nedjelja, 08 Travanj 2018
16:00      Dinamo Kt. -   Dinamo J. 5:1
16:00      Garić -   Sloga P. 4:2
16:00      Mladost R. -   Ekonomik 4:0
na vrh
12. kolo (15.04.2018)
Nedjelja, 15 Travanj 2018
16:30      Ekonomik -   Matija Gubec 1:4
16:30      Naftaplin -   Garić 3:2
16:30      Sloga P. -   Moslavina D.G. 0:5
16:30      Mladost G. -   Dinamo Kt. 0:0
16:30      Dinamo J. -   Mladost R. 1:15
na vrh
13. kolo (21.04.2018 - 22.04.2018)
Subota, 21 Travanj 2018
16:30      Moslavina D.G. -   Naftaplin -:-
16:30      Matija Gubec -   Mladost R. -:-
Nedjelja, 22 Travanj 2018
16:30      Mladost G. -   Dinamo J. -:-
16:30      Dinamo Kt. -   Sloga P. -:-
16:30      Garić -   Ekonomik -:-
na vrh
14. kolo (29.04.2018)
Nedjelja, 29 Travanj 2018
16:30      Ekonomik -   Moslavina D.G. -:-
16:30      Naftaplin -   Dinamo Kt. -:-
16:30      Sloga P. -   Mladost G. -:-
16:30      Dinamo J. -   Matija Gubec -:-
16:30      Mladost R. -   Garić -:-
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Subota, 21 Travanj 2018
16:30 
Moslavina
Moslavina
: Sokol
Sokol
Statistika

22. KOLO 1. ŽNL 21./22.04.2018.

1. ŽNL 2017/18
TŠK 1932 - Topusko :
Libertas - Banovac :
Moslavina - Sokol :
Moslavac - Šartovac :
Voloder - BSK :
Vatrogasac - Lekenik :
Sokol R. - Metalac :
Sloga - Frankopan :
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Leonard Lom 7
 

Saša Hmorinski

 6

 Ivica Alapić

 3

 Tomislav Gajdek

 3

 Damjan Pleše

 2

 

Mario Hibl

 2

 

Ivan Gajdek

 1

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 6