Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2008/09 arrow Seniori arrow Rezultati
Seniori 2008/09
Raspored Prvenstva

1. kolo (23.08.2008 - 08.10.2008)
Subota, 23 Kolovoz 2008
17:00      Mladost P. -   Laduč 1:0
17:00      Zelina -   BSK 2:0
17:00      Frankopan -   Banovac 2:3
17:00      Dugo Selo -   Libertas 3:0
Nedjelja, 24 Kolovoz 2008
17:00      Mraclin -   Sava 4:0
17:00      Stupnik -   Graničar 2:1
17:00      Strmec -   Gorica V.M. 0:1
17:00      Udarnik -   Sokol 1:1 (1:1) Izvještaj
Srijeda, 08 Listopad 2008
16:00      Bistra -   Metalac 1:3
na vrh
2. kolo (27.08.2008 - 01.10.2008)
Srijeda, 27 Kolovoz 2008
17:00      Mladost P. -   Zelina 1:0
17:00      Graničar -   Udarnik 2:2
17:00      Sava -   Bistra 2:4
17:00      Libertas -   Mraclin 3:0
17:00      Banovac -   Dugo Selo 2:1
17:00      BSK -   Strmec 3:1
17:00      Gorica V.M. -   Frankopan 0:0
17:00      Laduč -   Sokol 2:3 (1:1) Izvještaj
Srijeda, 01 Listopad 2008
16:00      Metalac -   Stupnik 2:1
na vrh
3. kolo (30.08.2008 - 31.08.2008)
Subota, 30 Kolovoz 2008
17:00      Zelina -   Laduč 2:0
17:00      Frankopan -   BSK 0:2
17:00      Dugo Selo -   Gorica V.M. 1:0
17:00      Sokol -   Graničar 4:1 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 31 Kolovoz 2008
17:00      Strmec -   Mladost P. 2:7
17:00      Mraclin -   Banovac 8:0
17:00      Bistra -   Libertas 6:2
17:00      Stupnik -   Sava 3:0
17:00      Udarnik -   Metalac 0:2
na vrh
4 . kolo (06.09.2008 - 07.09.2008)
Subota, 06 Rujan 2008
17:00      Mladost P. -   Frankopan 6:0
17:00      Gorica V.M. -   Mraclin 4:2
17:00      Banovac -   Bistra 0:1
17:00      Zelina -   Strmec 1:0
17:00      Metalac -   Sokol 2:1 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 07 Rujan 2008
17:00      Libertas -   Stupnik 1:1
17:00      Sava -   Udarnik 2:4
17:00      BSK -   Dugo Selo 1:4
17:00      Laduč -   Graničar 1:2
na vrh
5. kolo (10.09.2008)
Srijeda, 10 Rujan 2008
17:00      Dugo Selo -   Mladost P. 0:2
17:00      Stupnik -   Banovac 3:1
17:00      Udarnik -   Libertas 5:0
17:00      Graničar -   Metalac 1:3
17:00      Bistra -   Gorica V.M. 3:0
17:00      Frankopan -   Zelina 1:3
17:00      Mraclin -   BSK 3:1
17:00      Strmec -   Laduč 2:1
17:00      Sokol -   Sava 0:3 (0:1) Izvještaj
na vrh
6. kolo (13.09.2008 - 14.09.2008)
Subota, 13 Rujan 2008
17:00      Mladost P. -   Mraclin 2:0
17:00      Zelina -   Dugo Selo 0:2
17:00      Banovac -   Udarnik 1:6
Nedjelja, 14 Rujan 2008
10:00      Gorica V.M. -   Stupnik 1:2
17:00      Sava -   Graničar 5:0
17:00      Laduč -   Metalac 4:2
17:00      Strmec -   Frankopan 7:2
17:00      BSK -   Bistra 1:0
17:00      Libertas -   Sokol 3:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
7. kolo (19.09.2008 - 21.09.2008)
Petak, 19 Rujan 2008
16:30      Sokol -   Banovac 3:1 (3:1) Izvještaj
Subota, 20 Rujan 2008
16:30      Metalac -   Sava 5:1
16:30      Frankopan -   Laduč 1:3
16:30      Dugo Selo -   Strmec 1:0
Nedjelja, 21 Rujan 2008
16:30      Graničar -   Libertas 2:2
16:30      Mraclin -   Zelina 2:2
16:30      Bistra -   Mladost P. 2:4
16:30      Stupnik -   BSK 0:0
16:30      Udarnik -   Gorica V.M. 4:0
na vrh
8. kolo (24.09.2008 - 15.10.2008)
Srijeda, 24 Rujan 2008
16:30      Laduč -   Sava 1:2
16:30      Banovac -   Graničar 0:0
16:30      Frankopan -   Dugo Selo 1:1
16:30      BSK -   Udarnik 1:4
16:30      Zelina -   Bistra 6:1
16:30      Mladost P. -   Stupnik 1:4
16:30      Strmec -   Mraclin 2:3
16:30      Gorica V.M. -   Sokol 1:3 (0:1) Izvještaj
Srijeda, 15 Listopad 2008
16:00      Libertas -   Metalac 1:0
na vrh
9. kolo (27.09.2008 - 28.09.2008)
Subota, 27 Rujan 2008
16:00      Metalac -   Banovac 6:2
16:00      Dugo Selo -   Laduč 4:1
16:00      Sokol -   BSK 1:1 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 28 Rujan 2008
16:00      Graničar -   Gorica V.M. 1:3
16:00      Stupnik -   Zelina 0:1
16:00      Bistra -   Strmec 2:0
16:00      Mraclin -   Frankopan 2:1
16:00      Sava -   Libertas 1:1
16:00      Udarnik -   Mladost P. 1:3
na vrh
10. kolo (04.10.2008 - 05.10.2008)
Subota, 04 Listopad 2008
16:00      Banovac -   Sava 3:3
16:00      Zelina -   Udarnik 5:0
16:00      Frankopan -   Bistra 1:0
16:00      Mladost P. -   Sokol 4:1 (2:1) Izvještaj
Nedjelja, 05 Listopad 2008
10:00      Gorica V.M. -   Metalac 0:2
16:00      Dugo Selo -   Mraclin 0:2
16:00      Laduč -   Libertas 2:4
16:00      Strmec -   Stupnik 2:1
16:00      BSK -   Graničar 1:1
na vrh
11. kolo (11.10.2008 - 12.10.2008)
Subota, 11 Listopad 2008
16:00      Metalac -   BSK 0:0
16:00      Sokol -   Zelina 0:5 (0:3) Izvještaj
Nedjelja, 12 Listopad 2008
16:00      Sava -   Gorica V.M. 1:1
16:00      Libertas -   Banovac 7:1
16:00      Bistra -   Dugo Selo 1:0
16:00      Stupnik -   Frankopan 4:0
16:00      Mraclin -   Laduč 1:1
16:00      Udarnik -   Strmec 1:1
16:00      Graničar -   Mladost P. 1:1
na vrh
12. kolo (18.10.2008 - 19.10.2008)
Subota, 18 Listopad 2008
15:30      Dugo Selo -   Stupnik 1:1
15:30      Gorica V.M. -   Libertas 2:1
15:30      Zelina -   Graničar 7:0
15:30      Mladost P. -   Metalac 4:2
15:30      Frankopan -   Udarnik 6:0
Nedjelja, 19 Listopad 2008
15:30      Laduč -   Banovac 3:0
15:30      Mraclin -   Bistra 1:1
15:30      BSK -   Sava 1:1
15:30      Strmec -   Sokol 4:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
13. kolo (25.10.2008 - 26.10.2008)
Subota, 25 Listopad 2008
15:30      Metalac -   Zelina 2:2
15:30      Banovac -   Gorica V.M. 0:3
15:30      Sokol -   Frankopan 1:0 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 26 Listopad 2008
14:30      Bistra -   Laduč 5:2
14:30      Graničar -   Strmec 0:2
14:30      Stupnik -   Mraclin 1:1
14:30      Libertas -   BSK 1:0
14:30      Sava -   Mladost P. 2:0
14:30      Udarnik -   Dugo Selo 1:3
na vrh
14. kolo (02.11.2008)
Nedjelja, 02 Studeni 2008
14:00      BSK -   Banovac 2:0
14:00      Mladost P. -   Libertas 2:1
14:00      Bistra -   Stupnik 3:2
14:00      Frankopan -   Graničar 3:0
14:00      Zelina -   Sava 1:0
14:00      Strmec -   Metalac 2:2
14:00      Mraclin -   Udarnik 2:1
14:00      Laduč -   Gorica V.M. 2:0
14:00      Dugo Selo -   Sokol 4:1 (2:1) Izvještaj
na vrh
15. kolo (08.11.2008 - 09.11.2008)
Subota, 08 Studeni 2008
14:00      Metalac -   Frankopan 7:2
14:00      Banovac -   Mladost P. 0:3
14:00      Gorica V.M. -   BSK 3:2
14:00      Sokol -   Mraclin 4:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 09 Studeni 2008
14:00      Stupnik -   Laduč 5:2
14:00      Sava -   Strmec 1:0
14:00      Graničar -   Dugo Selo 2:0
14:00      Libertas -   Zelina 0:1
14:00      Udarnik -   Bistra 1:3
na vrh
16. kolo (15.11.2008 - 16.11.2008)
Subota, 15 Studeni 2008
14:00      Zelina -   Banovac 4:0
14:00      Frankopan -   Sava 0:0
14:00      Dugo Selo -   Metalac 0:3
14:00      Mladost P. -   Gorica V.M. 4:0
Nedjelja, 16 Studeni 2008
14:00      Stupnik -   Udarnik 7:1
14:00      Laduč -   BSK 3:2
14:00      Strmec -   Libertas 3:3
14:00      Mraclin -   Graničar 5:1
14:00      Bistra -   Sokol 0:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
17. kolo (22.11.2008 - 23.11.2008)
Subota, 22 Studeni 2008
13:30      Banovac -   Strmec 1:2
13:30      Gorica V.M. -   Zelina 1:2
13:30      Metalac -   Mraclin 2:0
13:30      Sokol -   Stupnik 1:2 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 23 Studeni 2008
13:30      BSK -   Mladost P. 1:3
13:30      Libertas -   Frankopan 2:1
13:30      Graničar -   Bistra 1:2
13:30      Sava -   Dugo Selo 3:2
13:30      Udarnik -   Laduč 2:2
na vrh
18. kolo (28.02.2009 - 01.03.2009)
Subota, 28 Veljača 2009
15:00      Metalac -   Bistra 2:0
15:00      Banovac -   Frankopan 1:3
15:00      Graničar -   Stupnik 0:0
15:00      Gorica V.M. -   Strmec 0:1
15:00      Sokol -   Udarnik 1:1 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 01 Ožujak 2009
15:00      Laduč -   Mladost P. 0:2
15:00      BSK -   Zelina 1:1
15:00      Libertas -   Dugo Selo 1:0
15:00      Sava -   Mraclin 2:1
na vrh
19. kolo (07.03.2009 - 08.03.2009)
Subota, 07 Ožujak 2009
15:00      Zelina -   Mladost P. 3:2
15:00      Dugo Selo -   Banovac 2:1
15:00      Frankopan -   Gorica V.M. 2:1
15:00      Sokol -   Laduč 1:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 08 Ožujak 2009
15:00      Udarnik -   Graničar 1:0
15:00      Bistra -   Sava 2:1
15:00      Mraclin -   Libertas 2:1
15:00      Strmec -   BSK 3:5
15:00      Stupnik -   Metalac 1:0
na vrh
20. kolo (14.03.2009 - 15.03.2009)
Subota, 14 Ožujak 2009
15:00      Gorica V.M. -   Dugo Selo 2:0
15:00      Mladost P. -   Strmec 3:1
15:00      Banovac -   Mraclin 0:2
15:00      Metalac -   Udarnik 2:0
15:00      Graničar -   Sokol 1:1 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 15 Ožujak 2009
15:00      Laduč -   Zelina 1:2
15:00      BSK -   Frankopan 1:2
15:00      Libertas -   Bistra 2:3
15:00      Sava -   Stupnik 1:1
na vrh
21. kolo (21.03.2009 - 22.03.2009)
Subota, 21 Ožujak 2009
15:00      Graničar -   Laduč 2:1
15:00      Dugo Selo -   BSK 5:0
15:00      Frankopan -   Mladost P. 0:1
15:00      Sokol -   Metalac 0:2 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 22 Ožujak 2009
15:00      Mraclin -   Gorica V.M. 2:0
15:00      Bistra -   Banovac 2:1
15:00      Stupnik -   Libertas 1:2
15:00      Udarnik -   Sava 2:0
15:00      Strmec -   Zelina 1:2
na vrh
22. kolo (28.03.2009 - 29.03.2009)
Subota, 28 Ožujak 2009
15:00      Mladost P. -   Dugo Selo 2:1
15:00      Banovac -   Stupnik 0:1
15:00      Metalac -   Graničar 1:2
15:00      Gorica V.M. -   Bistra 2:0
15:00      Zelina -   Frankopan 7:0
15:00      Sava -   Sokol 0:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 29 Ožujak 2009
16:00      Laduč -   Strmec 1:1
16:00      Libertas -   Udarnik 1:1
16:00      BSK -   Mraclin 2:1
na vrh
23. kolo (04.04.2009 - 05.04.2009)
Subota, 04 Travanj 2009
16:00      Graničar -   Sava 1:1
16:00      Metalac -   Laduč 2:2
16:00      Frankopan -   Strmec 2:0
16:00      Dugo Selo -   Zelina 0:0
16:00      Sokol -   Libertas 1:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 05 Travanj 2009
16:00      Udarnik -   Banovac 0:1
16:00      Mraclin -   Mladost P. 1:0
16:00      Stupnik -   Gorica V.M. 2:1
16:00      Bistra -   BSK 1:1
na vrh
24. kolo (11.04.2009 - 13.04.2009)
Subota, 11 Travanj 2009
16:00      Zelina -   Mraclin 3:1
16:00      Mladost P. -   Bistra 2:0
16:00      Sava -   Metalac 2:1
16:00      Laduč -   Frankopan 1:0
16:00      BSK -   Stupnik 3:1
16:00      Gorica V.M. -   Udarnik 2:6
16:00      Libertas -   Graničar 7:2