Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2008/09 arrow Stariji pioniri arrow Raspored prvenstva
Stariji pioniri 2008/09
Raspored Prvenstva

1. kolo (30.08.2008 - 31.08.2008)
Subota, 30 Kolovoz 2008
11:15      Sokol -   Segesta 2:5
11:15      Banovac -   Frankopan 2:2
11:15      Metalac -   BSK 3:2
11:15      -   Libertas -:-
11:15      Sloga -   Moslavina II 2:0
Nedjelja, 31 Kolovoz 2008
11:15      Zrinski -   Mladost P. 1:2
na vrh
2. kolo (06.09.2008 - 07.09.2008)
Subota, 06 Rujan 2008
11:15      Segesta -   Sloga 5:4
11:15      Moslavina II -   Zrinski 2:0
Nedjelja, 07 Rujan 2008
11:15      BSK -   Sokol 5:1
11:15      Frankopan -   Libertas 1:3
11:15      Mladost P. -   -:-
11:15      Banovac -   Metalac 1:9
na vrh
3. kolo (13.09.2008 - 14.09.2008)
Subota, 13 Rujan 2008
11:15      Sloga -   BSK 3:2
11:15      Sokol -   Banovac 1:4
11:15      Metalac -   Frankopan 3:0
11:15      -   Moslavina II -:-
Nedjelja, 14 Rujan 2008
11:15      Zrinski -   Segesta 0:3
11:15      Libertas -   Mladost P. 0:1
na vrh
4. kolo (20.09.2008 - 21.09.2008)
Subota, 20 Rujan 2008
11:15      Metalac -   Sokol 8:0
11:15      Moslavina II -   Libertas 1:4
11:15      Segesta -   -:-
Nedjelja, 21 Rujan 2008
11:15      Banovac -   Sloga 3:0
11:15      BSK -   Zrinski 0:0
11:15      Frankopan -   Mladost P. 1:8
na vrh
5. kolo (27.09.2008 - 28.09.2008)
Subota, 27 Rujan 2008
11:15      Sloga -   Metalac 0:3
11:15      -   BSK -:-
11:15      Libertas -   Segesta 4:1
11:15      Sokol -   Frankopan 0:11
Nedjelja, 28 Rujan 2008
11:15      Mladost P. -   Moslavina II 3:3
11:15      Zrinski -   Banovac 1:3
na vrh
6. kolo (04.10.2008 - 16.11.2008)
Subota, 04 Listopad 2008
11:30      Segesta -   Mladost P. 2:4
Nedjelja, 05 Listopad 2008
11:30      Frankopan -   Moslavina II 5:2
11:30      BSK -   Libertas 2:0
11:30      Banovac -   -:-
Subota, 15 Studeni 2008
11:30      Metalac -   Zrinski 6:0
Nedjelja, 16 Studeni 2008
11:30      Sokol -   Sloga 4:5
na vrh
7. kolo (08.10.2008)
Srijeda, 08 Listopad 2008
11:15      Mladost P. -   BSK 3:2
11:15      Libertas -   Banovac 0:0
11:15      -   Metalac -:-
11:15      Sloga -   Frankopan 3:4
11:15      Moslavina II -   Segesta 3:2
12:00      Zrinski -   Sokol 3:1
na vrh
8. kolo (11.10.2008 - 12.10.2008)
Subota, 11 Listopad 2008
11:15      Sloga -   Zrinski 1:2
11:15      Sokol -   -:-
11:15      Metalac -   Libertas 1:0
Nedjelja, 12 Listopad 2008
11:15      Banovac -   Mladost P. 0:6
11:15      BSK -   Moslavina II 1:3
11:15      Frankopan -   Segesta 3:2
na vrh
9. kolo (18.10.2008 - 07.03.2009)
Subota, 18 Listopad 2008
11:15      Moslavina II -   Banovac 5:1
11:15      Segesta -   BSK 5:2
11:15      -   Sloga -:-
Nedjelja, 19 Listopad 2008
11:15      Mladost P. -   Metalac 6:1
11:15      Zrinski -   Frankopan 3:0
Subota, 07 Ožujak 2009
11:30      Libertas -   Sokol 4:1
na vrh
10. kolo (25.10.2008 - 26.10.2008)
Subota, 25 Listopad 2008
11:15      Sokol -   Mladost P. 0:2
11:15      Sloga -   Libertas 2:5
11:15      Metalac -   Moslavina II 2:1
Nedjelja, 26 Listopad 2008
11:15      Banovac -   Segesta 2:4
11:15      Frankopan -   BSK 4:1
11:15      Zrinski -   -:-
na vrh
11. kolo (01.11.2008 - 15.03.2009)
Subota, 01 Studeni 2008
11:15      Segesta -   Metalac 1:5
11:15      Libertas -   Zrinski 2:1
11:15      -   Frankopan -:-
Nedjelja, 02 Studeni 2008
11:15      BSK -   Banovac 0:6
11:15      Mladost P. -   Sloga 4:0
Nedjelja, 15 Ožujak 2009
16:30      Moslavina II -   Sokol 3:2 (1:2) Izvještaj
na vrh
12. kolo (08.11.2008 - 09.11.2008)
Subota, 08 Studeni 2008
11:15      Segesta -   Sokol 6:1
11:15      Moslavina II -   Sloga 5:0
11:15      Libertas -   -:-
Nedjelja, 09 Studeni 2008
11:15      Mladost P. -   Zrinski 3:1
11:15      BSK -   Metalac 0:3
11:15      Frankopan -   Banovac 0:3
na vrh
13. kolo (21.03.2009 - 22.03.2009)
Subota, 21 Ožujak 2009
11:30      Sloga -   Segesta 1:0
11:30      Metalac -   Banovac 7:1
11:30      Mladost P. -   -:-
11:30      Sokol -   BSK 6:1 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 22 Ožujak 2009
11:30      Zrinski -   Moslavina II 0:2
11:30      Libertas -   Frankopan 3:2
na vrh
14. kolo (28.03.2009 - 15.04.2009)
Subota, 28 Ožujak 2009
11:30      Segesta -   Zrinski 1:2
Nedjelja, 29 Ožujak 2009
11:30      Moslavina II -   -:-
11:30      Frankopan -   Metalac 0:2
11:30      BSK -   Sloga 0:5
11:30      Mladost P. -   Libertas 2:1
Srijeda, 15 Travanj 2009
17:00      Banovac -   Sokol 3:1
na vrh
15. kolo (04.04.2009 - 05.04.2009)
Subota, 04 Travanj 2009
11:30      Sloga -   Banovac 6:5
11:30      Segesta -   -:-
11:30      Sokol -   Metalac 2:3 (1:2) Izvještaj
Nedjelja, 05 Travanj 2009
11:30      Mladost P. -   Frankopan 6:1
11:30      Libertas -   Moslavina II 0:2
Srijeda, 15 Travanj 2009
16:30      Zrinski -   BSK 2:0
na vrh
16. kolo (11.04.2009 - 12.04.2009)
Subota, 11 Travanj 2009
11:30      BSK -   -:-
11:30      Metalac -   Sloga 3:1
11:30      Segesta -   Libertas 1:0
11:30      Moslavina II -   Mladost P. 4:0
11:30      Frankopan -   Sokol 4:4 (1:3) Izvještaj
Ponedjeljak, 13 Travanj 2009
10:15      Banovac -   Zrinski 6:2
na vrh
17. kolo (18.04.2009 - 19.04.2009)
Subota, 18 Travanj 2009
10:00      Banovac -   -:-
10:00      Moslavina II -   Frankopan 9:1
10:00      Mladost P. -   Segesta 0:0
10:00      Libertas -   BSK 7:0
10:00      Zrinski -   Metalac 1:1
10:00      Sloga -   Sokol 4:2 (3:1) Izvještaj
na vrh
18. kolo (25.04.2009 - 26.04.2009)
Subota, 25 Travanj 2009
11:30      BSK -   Mladost P. 1:11
11:30      Segesta -   Moslavina II 0:1
11:30      Metalac -   -:-
11:30      Frankopan -   Sloga 5:1
11:30      Banovac -   Libertas 0:4
11:30      Sokol -   Zrinski 4:3 (3:2) Izvještaj
na vrh
19. kolo (02.05.2009 - 03.05.2009)
Subota, 02 Svibanj 2009
11:30      Sokol -   -:-
11:30      Segesta -   Frankopan 3:2
11:30      Moslavina II -   BSK 3:0
11:30      Mladost P. -   Banovac 10:0
11:30      Libertas -   Metalac 1:0
11:30      Zrinski -   Sloga 2:2
na vrh
20. kolo (09.05.2009 - 10.05.2009)
Subota, 09 Svibanj 2009
11:30      Metalac -   Mladost P. 3:0
11:30      Banovac -   Moslavina II 1:4
11:30      BSK -   Segesta 0:5
11:30      Sloga -   -:-
11:30      Frankopan -   Zrinski 3:2
11:30      Sokol -   Libertas 2:5 (2:2) Izvještaj
na vrh
21. kolo (16.05.2009 - 17.05.2009)
Subota, 16 Svibanj 2009
11:30      Zrinski -   -:-
11:30      BSK -   Frankopan 1:10
11:30      Segesta -   Banovac 3:0
11:30      Moslavina II -   Metalac 3:1
11:30      Mladost P. -   Sokol 4:1
11:30      Libertas -   Sloga 4:0
na vrh
22. kolo (23.05.2009 - 24.05.2009)
Subota, 23 Svibanj 2009
11:30      Sloga -   Mladost P. 1:0
11:30      Sokol -   Moslavina II 3:5
11:30      Metalac -   Segesta 2:2
11:30      Banovac -   BSK 8:2
11:30      Frankopan -   -:-
11:30      Zrinski -   Libertas 1:1
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00 
Šartovac
Šartovac
: Sokol
Sokol
Statistika

14. KOLO 1. ŽNL 25./26.11.2017. u 13.00

1. ŽNL 2017/18
TŠK 1932 - Sloga :
Topusko - Metalac :
Lekenik - Banovac :
Moslavac - Libertas :
Vatrogasac - Sokol R. :
Voloder - Moslavina :
Šartovac - Sokol :
BSK - Frankopan :
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online