Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2008/09 arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2008/09
Raspored Prvenstva

1. kolo (05.09.2008 - 08.09.2008)
Petak, 05 Rujan 2008
17:00    Voloder - Vatrogasac 5:4
Ponedjeljak, 08 Rujan 2008
17:00    Branitelj - Slavonac 2:2
17:00    Dinamo (Os) - Sloga K. 1:5
17:00    Moslavina - Lokomotiva 1:1
17:00    Milka Trnina - Sokol 0:3
na vrh
2. kolo (12.09.2008 - 15.09.2008)
Petak, 12 Rujan 2008
17:00    Voloder - Branitelj 0:3
17:00    Sloga K. - Moslavina 3:0
Ponedjeljak, 15 Rujan 2008
17:00    Slavonac - Dinamo (Os) 2:4
17:00    Vatrogasac - Sokol 6:0
17:00    Lokomotiva - Milka Trnina 3:0
na vrh
3. kolo (22.09.2008)
Ponedjeljak, 22 Rujan 2008
17:00    Branitelj - Vatrogasac 1:2
17:00    Dinamo (Os) - Voloder 5:3
17:00    Moslavina - Slavonac 5:0
17:00    Milka Trnina - Sloga K. 3:5
17:00    Sokol - Lokomotiva 5:4
na vrh
4. kolo (26.09.2008 - 29.09.2008)
Petak, 26 Rujan 2008
16:30    Voloder - Moslavina 2:7
16:30    Sloga K. - Sokol 4:2
Ponedjeljak, 29 Rujan 2008
16:30    Branitelj - Dinamo (Os) 2:2
16:30    Vatrogasac - Lokomotiva 4:1
16:30    Slavonac - Milka Trnina 3:0
na vrh
5. kolo (06.10.2008)
Ponedjeljak, 06 Listopad 2008
16:00    Milka Trnina - Voloder 3:0
16:00    Moslavina - Branitelj 6:2
16:00    Dinamo (Os) - Vatrogasac 1:3
16:00    Lokomotiva - Sloga K. 1:3
16:00    Sokol - Slavonac 4:0
na vrh
6. kolo (10.10.2008 - 13.10.2008)
Petak, 10 Listopad 2008
15:30    Voloder - Sokol 7:2
Ponedjeljak, 13 Listopad 2008
15:30    Vatrogasac - Sloga K. 2:1
15:30    Slavonac - Lokomotiva 6:2
15:30    Branitelj - Milka Trnina 2:2
15:30    Dinamo (Os) - Moslavina 3:3
na vrh
7. kolo (17.10.2008 - 20.10.2008)
Petak, 17 Listopad 2008
15:30    Sloga K. - Slavonac 5:0
Ponedjeljak, 20 Listopad 2008
15:30    Moslavina - Vatrogasac 2:2
15:30    Milka Trnina - Dinamo (Os) 5:2
15:30    Sokol - Branitelj 6:0
15:30    Lokomotiva - Voloder 3:0
na vrh
8. kolo (24.10.2008 - 27.10.2008)
Petak, 24 Listopad 2008
14:30    Voloder - Sloga K. 2:1
Ponedjeljak, 27 Listopad 2008
14:30    Vatrogasac - Slavonac 5:1
14:30    Branitelj - Lokomotiva 1:2
14:30    Dinamo (Os) - Sokol 1:2
14:30    Milka Trnina - Moslavina 2:3
na vrh
9. kolo (31.10.2008 - 03.11.2008)
Petak, 31 Listopad 2008
14:30    Sloga K. - Branitelj 5:0
Ponedjeljak, 03 Studeni 2008
14:30    Milka Trnina - Vatrogasac 0:4
14:30    Lokomotiva - Dinamo (Os) 2:5
14:30    Slavonac - Voloder 1:4
18:00    Sokol - Moslavina 0:6
na vrh
10. kolo (03.04.2009 - 06.04.2009)
Petak, 03 Travanj 2009
16:00    Sloga K. - Dinamo (Os) -:-
Ponedjeljak, 06 Travanj 2009
16:00    Vatrogasac - Voloder 3:0
16:00    Slavonac - Branitelj 0:0
16:00    Lokomotiva - Moslavina 1:6
16:00    Sokol - Milka Trnina 2:2
na vrh
11. kolo (13.04.2009)
Ponedjeljak, 13 Travanj 2009
16:00    Sokol - Vatrogasac 5:4
16:00    Milka Trnina - Lokomotiva 3:0
16:00    Moslavina - Sloga K. -:-
16:00    Dinamo (Os) - Slavonac 3:1
16:00    Branitelj - Voloder 3:0
na vrh
12. kolo (17.04.2009 - 20.04.2009)
Petak, 17 Travanj 2009
16:30    Voloder - Dinamo (Os) 1:1
16:30    Sloga K. - Milka Trnina -:-
Ponedjeljak, 20 Travanj 2009
16:30    Slavonac - Moslavina 1:4
16:30    Lokomotiva - Sokol 3:1
16:30    Vatrogasac - Branitelj 4:2
na vrh
13. kolo (27.04.2009)
Ponedjeljak, 27 Travanj 2009
16:30    Lokomotiva - Vatrogasac 1:2
16:30    Sokol - Sloga K. -:-
16:30    Milka Trnina - Slavonac 5:2
16:30    Moslavina - Voloder 3:1
16:30    Dinamo (Os) - Branitelj 4:2
na vrh
14. kolo (01.05.2009 - 04.05.2009)
Petak, 01 Svibanj 2009
16:30    Voloder - Milka Trnina 0:3
16:30    Sloga K. - Lokomotiva -:-
Ponedjeljak, 04 Svibanj 2009
16:30    Branitelj - Moslavina 1:8
16:30    Slavonac - Sokol 5:3
16:30    Vatrogasac - Dinamo (Os) 3:0
na vrh
15. kolo (08.05.2009 - 11.05.2009)
Petak, 08 Svibanj 2009
17:00    Sloga K. - Vatrogasac -:-
Ponedjeljak, 11 Svibanj 2009
17:00    Lokomotiva - Slavonac 3:0
17:00    Sokol - Voloder 2:1
17:00    Milka Trnina - Branitelj 3:6
17:00    Moslavina - Dinamo (Os) 4:1
na vrh
16. kolo (15.05.2009 - 18.05.2009)
Petak, 15 Svibanj 2009
17:00    Voloder - Lokomotiva 3:0
Ponedjeljak, 18 Svibanj 2009
17:00    Branitelj - Sokol 2:1
17:00    Slavonac - Sloga K. -:-
17:00    Vatrogasac - Moslavina 0:3
17:00    Dinamo (Os) - Milka Trnina 1:2
na vrh
17. kolo (22.05.2009 - 25.05.2009)
Petak, 22 Svibanj 2009
17:30    Sloga K. - Voloder -:-
Ponedjeljak, 25 Svibanj 2009
17:30    Slavonac - Vatrogasac 2:2
17:30    Lokomotiva - Branitelj 2:4
17:30    Sokol - Dinamo (Os) 3:3
17:30    Milka Trnina - Moslavina 1:4
na vrh
18. kolo (29.05.2009 - 01.06.2009)
Petak, 29 Svibanj 2009
17:30    Voloder - Slavonac 1:2
Ponedjeljak, 01 Lipanj 2009
17:30    Branitelj - Sloga K. -:-
17:30    Vatrogasac - Milka Trnina 7:2
17:30    Moslavina - Sokol 2:0
17:30    Dinamo (Os) - Lokomotiva 0:1
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00 
Šartovac
Šartovac
: Sokol
Sokol
Statistika

14. KOLO 1. ŽNL 25./26.11.2017. u 13.00

1. ŽNL 2017/18
TŠK 1932 - Sloga :
Topusko - Metalac :
Lekenik - Banovac :
Moslavac - Libertas :
Vatrogasac - Sokol R. :
Voloder - Moslavina :
Šartovac - Sokol :
BSK - Frankopan :
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online