Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Mlađi pioniri arrow Raspored prvenstva
Mlađi pioniri 2009/10
Raspored Prvenstva

1. kolo (29.08.2009 - 30.08.2009)
Subota, 29 Kolovoz 2009
10:00      Metalac -   Mladost P. 0:4
10:00      Segesta -   Zrinski 16:0
10:00      Moslavina II -   Libertas 3:2
Nedjelja, 30 Kolovoz 2009
10:00      Banovac -   Sokol 5:3
10:00      BSK -   Sloga 1:3
10:00      Frankopan -   Moslavac 0:4
na vrh
2. kolo (05.09.2009 - 27.03.2010)
Subota, 05 Rujan 2009
10:00      Metalac -   Banovac 6:0
10:00      Sloga -   Segesta 1:6
Nedjelja, 06 Rujan 2009
10:00      Mladost P. -   Moslavac 3:1
10:00      Libertas -   Frankopan 21:0
10:00      Zrinski -   Moslavina II 1:5
Subota, 27 Ožujak 2010
13:30      Sokol -   BSK 3:2 (1:2) Izvještaj
na vrh
3. kolo (12.09.2009 - 13.09.2009)
Subota, 12 Rujan 2009
10:00      Banovac -   Mladost P. 1:5
10:00      BSK -   Metalac 0:11
10:00      Segesta -   Sokol 10:0
10:00      Moslavina II -   Sloga 2:2
10:00      Frankopan -   Zrinski 2:6
10:00      Moslavac -   Libertas 0:6
na vrh
4. kolo (19.09.2009 - 27.03.2010)
Subota, 19 Rujan 2009
10:00      Metalac -   Segesta 0:9
10:00      Banovac -   BSK 2:2
10:00      Mladost P. -   Libertas 0:5
10:00      Zrinski -   Moslavac 0:5
10:00      Sokol -   Moslavina II 2:4 (1:1) Izvještaj
Subota, 27 Ožujak 2010
10:00      Sloga -   Frankopan 3:0
na vrh
5. kolo (26.09.2009 - 27.09.2009)
Subota, 26 Rujan 2009
10:00      BSK -   Mladost P. 2:4
10:00      Segesta -   Banovac 11:0
10:00      Moslavina II -   Metalac 2:3
10:00      Moslavac -   Sloga 0:1
10:00      Libertas -   Zrinski 17:0
10:00      Frankopan -   Sokol 0:9 (0:3) Izvještaj
na vrh
6. kolo (03.10.2009 - 04.10.2009)
Subota, 03 Listopad 2009
10:00      Metalac -   Frankopan 12:0
10:00      Banovac -   Moslavina II 3:2
10:00      BSK -   Segesta 0:13
10:00      Mladost P. -   Zrinski 13:0
10:00      Sloga -   Libertas 0:9
10:00      Sokol -   Moslavac 3:2 (1:1) Izvještaj
na vrh
7. kolo (08.10.2009)
Četvrtak, 08 Listopad 2009
10:00      Segesta -   Mladost P. 1:0
10:00      Moslavina II -   BSK 2:3
10:00      Frankopan -   Banovac 0:2
10:00      Moslavac -   Metalac 1:9
10:00      Zrinski -   Sloga 0:7
12:00      Libertas -   Sokol 9:1 (5:0) Izvještaj
na vrh
8. kolo (10.10.2009 - 11.10.2009)
Subota, 10 Listopad 2009
10:00      Metalac -   Libertas 0:6
10:00      Banovac -   Moslavac 3:0
10:00      BSK -   Frankopan 0:2
10:00      Segesta -   Moslavina II 3:1
10:00      Mladost P. -   Sloga 3:0
10:00      Sokol -   Zrinski 9:1 (8:0) Izvještaj
na vrh
9. kolo (17.10.2009 - 01.04.2010)
Subota, 17 Listopad 2009
10:00      Moslavina II -   Mladost P. 0:6
10:00      Frankopan -   Segesta 0:6
10:00      Libertas -   Banovac 15:0
10:00      Zrinski -   Metalac 0:7
10:00      Sloga -   Sokol 3:3 (1:0) Izvještaj
Četvrtak, 01 Travanj 2010
10:00      Moslavac -   BSK 1:1
na vrh
10. kolo (24.10.2009 - 25.10.2009)
Subota, 24 Listopad 2009
10:00      Mladost P. -   Sokol 10:0
10:00      Metalac -   Sloga 8:0
10:00      Banovac -   Zrinski 9:0
10:00      BSK -   Libertas 0:5
10:00      Segesta -   Moslavac 11:0
10:00      Moslavina II -   Frankopan 13:0
na vrh
11. kolo (31.10.2009 - 03.04.2010)
Subota, 31 Listopad 2009
10:00      Sloga -   Banovac 1:1
10:00      Sokol -   Metalac 1:6 Izvještaj
10:00      Frankopan -   Mladost P. 0:4
10:00      Moslavac -   Moslavina II 6:0
10:00      Libertas -   Segesta 4:0
Subota, 03 Travanj 2010
10:00      Zrinski -   BSK 1:4
na vrh
12. kolo (07.04.2010)
Srijeda, 07 Travanj 2010
16:00      Mladost P. -   Metalac 2:3
16:00      Sloga -   BSK 0:3
16:00      Zrinski -   Segesta 0:11
16:00      Libertas -   Moslavina II 7:1
16:00      Moslavac -   Frankopan 1:3
16:00      Sokol -   Banovac 0:3 (0:3) Izvještaj
na vrh
13. kolo (10.04.2010 - 11.04.2010)
Subota, 10 Travanj 2010
10:00      Segesta -   Sloga 7:0
10:00      Moslavina II -   Zrinski 6:0
Nedjelja, 11 Travanj 2010
10:00      Banovac -   Metalac 3:5
10:00      Moslavac -   Mladost P. 2:3
10:00      Frankopan -   Libertas 0:8
10:00      BSK -   Sokol 6:0 (3:0) Izvještaj
na vrh
14. kolo (17.04.2010 - 18.04.2010)
Subota, 17 Travanj 2010
10:00      Metalac -   BSK 8:2
10:00      Sloga -   Moslavina II 3:2
Nedjelja, 18 Travanj 2010
10:00      Mladost P. -   Banovac 3:1
10:00      Zrinski -   Frankopan 0:5
10:00      Libertas -   Moslavac 9:1
10:00      Sokol -   Segesta 0:7 (0:3) Izvještaj
na vrh
15. kolo (24.04.2010 - 25.04.2010)
Subota, 24 Travanj 2010
10:00      Segesta -   Metalac 8:2
10:00      Moslavina II -   Sokol 3:1 (2:1) Izvještaj
Nedjelja, 25 Travanj 2010
10:00      Frankopan -   Sloga 1:4
10:00      BSK -   Banovac 1:2
10:00      Libertas -   Mladost P. 5:1
10:00      Moslavac -   Zrinski 3:4
na vrh
16. kolo (01.05.2010 - 02.05.2010)
Subota, 01 Svibanj 2010
10:00      Metalac -   Moslavina II 7:0
10:00      Sloga -   Moslavac 3:0
Nedjelja, 02 Svibanj 2010
10:00      Mladost P. -   BSK 16:1
10:00      Banovac -   Segesta 0:13
Subota, 15 Svibanj 2010
10:00      Zrinski -   Libertas 0:5
Nedjelja, 13 Lipanj 2010
10:00      Sokol -   Frankopan 3:7 (0:6) Izvještaj
na vrh
17. kolo (08.05.2010 - 09.05.2010)
Nedjelja, 02 Svibanj 2010
12:30      Libertas -   Sloga 8:0
Subota, 08 Svibanj 2010
10:00      Moslavina II -   Banovac 5:0
10:00      Segesta -   BSK 9:0
Nedjelja, 09 Svibanj 2010
10:00      Zrinski -   Mladost P. 0:11
10:00      Frankopan -   Metalac 1:7
10:00      Moslavac -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
18. kolo (15.05.2010 - 16.05.2010)
Subota, 15 Svibanj 2010
10:00      Sloga -   Zrinski 4:1
10:00      Metalac -   Moslavac 8:0
Nedjelja, 16 Svibanj 2010
10:00      BSK -   Moslavina II 4:4
10:00      Banovac -   Frankopan 9:0
10:00      Sokol -   Libertas 2:10 (1:7) Izvještaj
15:30      Mladost P. -   Segesta 3:0
na vrh
19. kolo (22.05.2010 - 23.05.2010)
Subota, 22 Svibanj 2010
10:00      Sloga -   Mladost P. 1:6
16:00      Frankopan -   BSK 0:4
Nedjelja, 23 Svibanj 2010
10:00      Libertas -   Metalac 7:1
10:00      Moslavac -   Banovac 2:3
10:00      Zrinski -   Sokol 5:4 (2:2) Izvještaj
15:00      Moslavina II -   Segesta 1:4
na vrh
20. kolo (29.05.2010 - 30.05.2010)
Subota, 29 Svibanj 2010
10:00      Metalac -   Zrinski 11:0
10:00      Sokol -   Sloga 3:1 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 30 Svibanj 2010
10:00      BSK -   Moslavac 2:0
10:00      Banovac -   Libertas 2:0
15:30      Mladost P. -   Moslavina II 7:1
15:30      Segesta -   Frankopan 10:0
na vrh
21. kolo (03.06.2010)
Četvrtak, 03 Lipanj 2010
10:00      Sloga -   Metalac 3:0
10:00      Zrinski -   Banovac 1:3
10:00      Libertas -   BSK 3:0
10:00      Moslavac -   Segesta 0:14
10:00      Frankopan -   Moslavina II 1:5
10:00      Sokol -   Mladost P. 1:8 (1:5) Izvještaj
na vrh
22. kolo (05.06.2010)
Subota, 05 Lipanj 2010
10:00      Segesta -   Libertas 5:2
10:00      BSK -   Zrinski 3:0
10:00      Banovac -   Sloga 3:0
10:00      Mladost P. -   Frankopan 8:0
10:00      Moslavina II -   Moslavac 5:0
10:00      Metalac -   Sokol 7:1 (3:1) Izvještaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

15. KOLO 1. ŽNL 02./03.12.2017. u 13.00

1. ŽNL 2017/18
Frankopan - Topusko 6:2
Moslavina - Šartovac 3:0
Libertas - Vatrogasac 1:1
Metalac - Lekenik 4:0
Sloga - Voloder 5:0
Sokol R. - TŠK 1932 3:2
Banovac - Moslavac :
Sokol - BSK :
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Leonard Lom5
 

Saša Hmorinski

 3

 Ivica Alapić

 3

 Mario Hibl

 2

 Damjan Pleše

2

 

Ivan Gajdek

1

 

Tomislav Gajdek

1

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online