Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Stariji pioniri arrow Raspored prvenstva
Stariji pioniri 2009/10
Raspored Prvenstva

1. kolo (29.08.2009 - 30.08.2009)
Subota, 29 Kolovoz 2009
11:30      Metalac -   Mladost P. 0:4
11:30      Segesta -   Zrinski 14:0
11:30      Moslavina II -   Libertas 7:1
Nedjelja, 30 Kolovoz 2009
11:30      Banovac -   Sokol 4:3
11:30      BSK -   Sloga 0:0
11:30      Frankopan -   Moslavac 2:2
na vrh
2. kolo (05.09.2009 - 27.03.2010)
Subota, 05 Rujan 2009
11:30      Metalac -   Banovac 2:2
11:30      Sloga -   Segesta 0:5
Nedjelja, 06 Rujan 2009
11:30      Mladost P. -   Moslavac 6:0
11:30      Libertas -   Frankopan 5:0
11:30      Zrinski -   Moslavina II 0:6
Subota, 27 Ožujak 2010
15:00      Sokol -   BSK 1:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
3. kolo (12.09.2009 - 13.09.2009)
Subota, 12 Rujan 2009
11:30      Banovac -   Mladost P. 1:5
11:30      BSK -   Metalac 0:6
11:30      Segesta -   Sokol 18:0
11:30      Moslavina II -   Sloga 14:1
11:30      Frankopan -   Zrinski 6:2
11:30      Moslavac -   Libertas 0:5
na vrh
4. kolo (19.09.2009 - 27.03.2010)
Subota, 19 Rujan 2009
11:30      Metalac -   Segesta 0:10
11:30      Banovac -   BSK 3:1
11:30      Mladost P. -   Libertas 2:1
11:30      Zrinski -   Moslavac 3:3
11:30      Sokol -   Moslavina II 1:4 (1:3) Izvještaj
Subota, 27 Ožujak 2010
11:30      Sloga -   Frankopan 0:5
na vrh
5. kolo (26.09.2009 - 27.09.2009)
Subota, 26 Rujan 2009
11:30      BSK -   Mladost P. 1:7
11:30      Segesta -   Banovac 11:0
11:30      Moslavina II -   Metalac 4:1
11:30      Moslavac -   Sloga 9:1
11:30      Libertas -   Zrinski 8:1
11:30      Frankopan -   Sokol 3:2 (1:1) Izvještaj
na vrh
6. kolo (03.10.2009 - 04.10.2009)
Subota, 03 Listopad 2009
11:30      Metalac -   Frankopan 0:10
11:30      Banovac -   Moslavina II 0:8
11:30      BSK -   Segesta 2:18
11:30      Mladost P. -   Zrinski 7:0
11:30      Sloga -   Libertas 0:8
11:30      Sokol -   Moslavac 6:2 (2:1) Izvještaj
na vrh
7. kolo (08.10.2009)
Četvrtak, 08 Listopad 2009
11:30      Zrinski -   Sloga 2:0
11:30      Segesta -   Mladost P. 14:2
11:30      Moslavina II -   BSK 3:0
11:30      Frankopan -   Banovac 4:2
11:30      Moslavac -   Metalac 2:3
13:30      Libertas -   Sokol 3:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
8. kolo (10.10.2009 - 11.10.2009)
Subota, 10 Listopad 2009
11:30      Metalac -   Libertas 1:1
11:30      Banovac -   Moslavac 3:0
11:30      BSK -   Frankopan 2:7
11:30      Segesta -   Moslavina II 10:1
11:30      Mladost P. -   Sloga 3:0
11:30      Sokol -   Zrinski 6:2 (2:0) Izvještaj
na vrh
9. kolo (17.10.2009 - 01.04.2010)
Subota, 17 Listopad 2009
11:30      Moslavina II -   Mladost P. 2:0
11:30      Frankopan -   Segesta 0:5
11:30      Libertas -   Banovac 2:0
11:30      Zrinski -   Metalac 0:8
11:30      Sloga -   Sokol 0:9 (0:4) Izvještaj
Četvrtak, 01 Travanj 2010
11:30      Moslavac -   BSK 3:1
na vrh
10. kolo (24.10.2009 - 25.10.2009)
Subota, 24 Listopad 2009
11:30      Metalac -   Sloga 13:0
11:30      Banovac -   Zrinski 7:0
11:30      BSK -   Libertas 0:11
11:30      Segesta -   Moslavac 18:1
11:30      Moslavina II -   Frankopan 4:1
11:30      Mladost P. -   Sokol 3:0
na vrh
11. kolo (31.10.2009 - 03.04.2010)
Subota, 31 Listopad 2009
11:30      Sokol -   Metalac 4:1 Izvještaj
11:30      Frankopan -   Mladost P. 1:3
11:30      Moslavac -   Moslavina II 4:4
11:30      Libertas -   Segesta 0:7
11:30      Sloga -   Banovac 3:3
Subota, 03 Travanj 2010
11:30      Zrinski -   BSK 2:3
na vrh
12. kolo (07.04.2010)
Srijeda, 07 Travanj 2010
17:30      Mladost P. -   Metalac 4:1
17:30      Sloga -   BSK 3:0
17:30      Zrinski -   Segesta 0:17
17:30      Libertas -   Moslavina II 0:4
17:30      Moslavac -   Frankopan 1:5
17:30      Sokol -   Banovac 2:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
13. kolo (10.04.2010 - 11.04.2010)
Subota, 10 Travanj 2010
11:30      Segesta -   Sloga 15:0
11:30      Moslavina II -   Zrinski 7:0
Nedjelja, 11 Travanj 2010
11:30      Banovac -   Metalac 2:3
11:30      Moslavac -   Mladost P. 0:4
11:30      Frankopan -   Libertas 3:0
11:30      BSK -   Sokol 1:2 (0:0) Izvještaj
na vrh
14. kolo (17.04.2010 - 18.04.2010)
Subota, 17 Travanj 2010
11:30      Metalac -   BSK 5:1
11:30      Sloga -   Moslavina II 1:3
Nedjelja, 18 Travanj 2010
11:30      Mladost P. -   Banovac 11:1
11:30      Zrinski -   Frankopan 1:8
11:30      Libertas -   Moslavac 7:1
11:30      Sokol -   Segesta 0:16 (0:7) Izvještaj
na vrh
15. kolo (24.04.2010 - 25.04.2010)
Subota, 24 Travanj 2010
11:30      Segesta -   Metalac 3:0
11:30      Moslavina II -   Sokol 6:1 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 25 Travanj 2010
11:30      Frankopan -   Sloga 6:0
11:30      BSK -   Banovac 2:1
11:30      Libertas -   Mladost P. 2:5
11:30      Moslavac -   Zrinski 6:2
na vrh
16. kolo (01.05.2010 - 02.05.2010)
Subota, 01 Svibanj 2010
11:30      Metalac -   Moslavina II 1:7
11:30      Sloga -   Moslavac 3:0
Nedjelja, 02 Svibanj 2010
11:30      Mladost P. -   BSK 6:1
11:30      Banovac -   Segesta 0:6
Subota, 15 Svibanj 2010
11:30      Zrinski -   Libertas 1:3
Nedjelja, 13 Lipanj 2010
11:30      Sokol -   Frankopan 4:5 (1:2) Izvještaj
na vrh
17. kolo (08.05.2010 - 09.05.2010)
Nedjelja, 02 Svibanj 2010
13:45      Libertas -   Sloga 6:0
Subota, 08 Svibanj 2010
11:30      Moslavina II -   Banovac 10:1
11:30      Segesta -   BSK 7:0
Nedjelja, 09 Svibanj 2010
11:30      Zrinski -   Mladost P. 0:9
11:30      Frankopan -   Metalac 2:2
11:30      Moslavac -   Sokol 2:6 (2:3) Izvještaj
na vrh
18. kolo (15.05.2010 - 16.05.2010)
Subota, 15 Svibanj 2010
11:30      Sloga -   Zrinski 0:7
11:30      Metalac -   Moslavac 0:3
Nedjelja, 16 Svibanj 2010
11:30      BSK -   Moslavina II 0:7
11:30      Banovac -   Frankopan 0:5
11:30      Sokol -   Libertas 7:4 (3:3) Izvještaj
16:45      Mladost P. -   Segesta 0:7
na vrh
19. kolo (22.05.2010 - 23.05.2010)
Subota, 22 Svibanj 2010
11:15      Sloga -   Mladost P. 0:3
17:15      Frankopan -   BSK 7:0
Nedjelja, 23 Svibanj 2010
11:15      Libertas -   Metalac 4:0
11:15      Moslavac -   Banovac 0:3
11:15      Zrinski -   Sokol 2:3 (1:2) Izvještaj
16:30      Moslavina II -   Segesta 0:6
na vrh
20. kolo (29.05.2010 - 30.05.2010)
Subota, 29 Svibanj 2010
11:30      Metalac -   Zrinski 2:2
11:30      Sokol -   Sloga 9:0 (4:0) Izvještaj
Nedjelja, 30 Svibanj 2010
11:30      BSK -   Moslavac 1:1
11:30      Banovac -   Libertas 2:6
16:45      Mladost P. -   Moslavina II 12:2
16:45      Segesta -   Frankopan 6:1
na vrh
21. kolo (03.06.2010)
Četvrtak, 03 Lipanj 2010
11:30      Sloga -   Metalac 3:0
11:30      Zrinski -   Banovac 4:2
11:30      Libertas -   BSK 3:0
11:30      Moslavac -   Segesta 0:3
11:30      Frankopan -   Moslavina II 6:1
11:30      Sokol -   Mladost P. 1:5 (0:5) Izvještaj
na vrh
22. kolo (05.06.2010)
Subota, 05 Lipanj 2010
11:30      Segesta -   Libertas 19:0
11:30      BSK -   Zrinski 3:0
11:30      Banovac -   Sloga 3:0
11:30      Mladost P. -   Frankopan 5:2
11:30      Moslavina II -   Moslavac 8:1
11:30      Metalac -   Sokol 7:0 (0:0) Izvještaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00 
Šartovac
Šartovac
: Sokol
Sokol
Statistika

13. KOLO 1. ŽNL 18./19.11.2017. u 13.30

1. ŽNL 2017/18
Lekenik - Moslavac 0:1
Banovac - Topusko 1:4
Metalac - BSK 1:2
Frankopan - Šartovac 0:0
Sokol - Voloder 2:1
Moslavina - TŠK 1932 8:1
Sloga - Vatrogasac 1:3
Sokol R. - Libertas 0:5
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 2