Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 4. HNL 2009/10 arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2009/10
Raspored Prvenstva

1. kolo (31.08.2009)
Ponedjeljak, 31 Kolovoz 2009
17:30      Branitelj -   Mladost R. 1:2
17:30      Vatrogasac -   Sokol 6:0
17:30      Milka Trnina -   Moslavina 2:7
17:30      Dinamo (Os) -   Voloder 3:0
17:30      Slavonac -   Lokomotiva 4:3
na vrh
2. kolo (07.09.2009)
Ponedjeljak, 07 Rujan 2009
17:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 6:0
17:30      Sokol -   Mladost R. 5:2
17:30      Lokomotiva -   Branitelj 0:1
17:30      Voloder -   Slavonac 1:2
17:30      Vatrogasac -   Milka Trnina 2:2
na vrh
3. kolo (14.09.2009)
Ponedjeljak, 14 Rujan 2009
17:30      Milka Trnina -   Sokol 1:1
17:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 4:2
17:30      Slavonac -   Moslavina 2:4
17:30      Branitelj -   Voloder 3:0
17:30      Mladost R. -   Lokomotiva 1:1
na vrh
4. kolo (21.09.2009)
Ponedjeljak, 21 Rujan 2009
17:00      Sokol -   Lokomotiva 2:2
17:00      Voloder -   Mladost R. 3:0
17:00      Moslavina -   Branitelj 1:2
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 2:3
17:00      Milka Trnina -   Dinamo (Os) 3:6
na vrh
5. kolo (28.09.2009)
Ponedjeljak, 28 Rujan 2009
17:00      Dinamo (Os) -   Sokol 2:1
17:00      Slavonac -   Milka Trnina 3:1
17:00      Branitelj -   Vatrogasac 1:4
17:00      Mladost R. -   Moslavina 0:6
17:00      Lokomotiva -   Voloder 3:3
na vrh
6. kolo (05.10.2009)
Ponedjeljak, 05 Listopad 2009
16:30      Vatrogasac -   Mladost R. 4:1
16:30      Milka Trnina -   Branitelj 3:4
16:30      Dinamo (Os) -   Slavonac 2:1
16:30      Sokol -   Voloder 2:2
17:00      Moslavina -   Lokomotiva 6:1
na vrh
7. kolo (12.10.2009)
Ponedjeljak, 12 Listopad 2009
16:30      Slavonac -   Sokol 1:1
16:30      Branitelj -   Dinamo (Os) 2:2
16:30      Mladost R. -   Milka Trnina 1:2
16:30      Lokomotiva -   Vatrogasac 1:1
16:30      Voloder -   Moslavina 3:3
na vrh
8. kolo (19.10.2009)
Ponedjeljak, 19 Listopad 2009
16:00      Vatrogasac -   Voloder 3:0
16:00      Milka Trnina -   Lokomotiva 5:1
16:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 1:5
16:00      Slavonac -   Branitelj 3:0
16:00      Sokol -   Moslavina 2:6
na vrh
9. kolo (26.10.2009)
Ponedjeljak, 26 Listopad 2009
15:30      Branitelj -   Sokol 2:0
15:30      Mladost R. -   Slavonac 0:1
15:30      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 1:4
15:30      Voloder -   Milka Trnina 1:3
17:00      Moslavina -   Vatrogasac 2:0
na vrh
10. kolo (05.04.2010)
Ponedjeljak, 05 Travanj 2010
16:30      Voloder -   Dinamo (Os) 0:1
16:30      Lokomotiva -   Slavonac 2:2
16:30      Mladost R. -   Branitelj 3:2
16:30      Sokol -   Vatrogasac 2:1 (2:0) Izvještaj
Srijeda, 05 Svibanj 2010
17:00      Moslavina -   Milka Trnina 5:1
na vrh
11. kolo (12.04.2010)
Ponedjeljak, 12 Travanj 2010
16:30      Branitelj -   Lokomotiva 4:1
16:30      Slavonac -   Voloder 8:2
16:30      Dinamo (Os) -   Moslavina 3:3
16:30      Milka Trnina -   Vatrogasac 3:3
16:30      Mladost R. -   Sokol 2:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
12. kolo (19.04.2010)
Ponedjeljak, 19 Travanj 2010
16:30      Voloder -   Branitelj 3:0
16:30      Lokomotiva -   Mladost R. 1:2
16:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 3:3
16:30      Sokol -   Milka Trnina 2:1 (1:0) Izvještaj
17:00      Moslavina -   Slavonac 4:1
na vrh
13. kolo (26.04.2010)
Ponedjeljak, 26 Travanj 2010
17:00      Lokomotiva -   Sokol 2:1
17:00      Mladost R. -   Voloder 0:3
17:00      Branitelj -   Moslavina 0:8
17:00      Slavonac -   Vatrogasac 4:6
17:00      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 3:0
na vrh
14. kolo (03.05.2010)
Ponedjeljak, 03 Svibanj 2010
17:00      Moslavina -   Mladost R. 5:1
17:00      Voloder -   Lokomotiva 3:2
17:00      Sokol -   Dinamo (Os) 0:2
17:00      Milka Trnina -   Slavonac 4:1
17:00      Vatrogasac -   Branitelj 3:3
na vrh
15. kolo (10.05.2010)
Ponedjeljak, 10 Svibanj 2010
17:00      Voloder -   Sokol 3:2 (1:1) Izvještaj
17:00      Lokomotiva -   Moslavina 2:7
17:00      Mladost R. -   Vatrogasac 1:0
17:00      Branitelj -   Milka Trnina 2:0
17:00      Slavonac -   Dinamo (Os) 5:2
na vrh
16. kolo (17.05.2010)
Ponedjeljak, 17 Svibanj 2010
17:00      Moslavina -   Voloder 4:1
17:00      Sokol -   Slavonac 2:2
17:00      Dinamo (Os) -   Branitelj 4:3
17:00      Milka Trnina -   Mladost R. 3:4
17:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 4:0
na vrh
17. kolo (24.05.2010)
Ponedjeljak, 24 Svibanj 2010
17:00      Moslavina -   Sokol 5:2
17:00      Voloder -   Vatrogasac 2:0
17:00      Lokomotiva -   Milka Trnina 1:4
17:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 1:1
17:00      Branitelj -   Slavonac 1:3
na vrh
18. kolo (31.05.2010)
Ponedjeljak, 31 Svibanj 2010
17:00      Sokol -   Branitelj 6:1
17:00      Slavonac -   Mladost R. 1:1
17:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 2:1
17:00      Milka Trnina -   Voloder 3:2
17:00      Vatrogasac -   Moslavina 2:2
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

15. KOLO 1. ŽNL 02./03.12.2017. u 13.00

1. ŽNL 2017/18
Frankopan - Topusko 6:2
Moslavina - Šartovac 3:0
Libertas - Vatrogasac 1:1
Metalac - Lekenik 4:0
Sloga - Voloder 5:0
Sokol R. - TŠK 1932 3:2
Banovac - Moslavac :
Sokol - BSK :
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Leonard Lom5
 

Saša Hmorinski

 3

 Ivica Alapić

 3

 Mario Hibl

 2

 Damjan Pleše

2

 

Ivan Gajdek

1

 

Tomislav Gajdek

1

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online