Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 1999-2006 arrow Sezona 2002/03 arrow Rezultati
Seniori 2002/03 1. ŽNL
Raspored Prvenstva

1. kolo (24.08.2002 - 25.08.2002)
Subota, 24 Kolovoz 2002
17:00      Slavonac -   Moslavac 1:4
17:00      Frankopan -   Voloder 2:0
17:00      Metalac -   Moslavina 0:6
Nedjelja, 25 Kolovoz 2002
17:00      Posavina -   BSK 2:1
17:00      Libertas -   Nacional 3:1
17:00      Zrinski -   Banovac 6:2
17:00      Lokomotiva -   Sokol 2:0 (1:0) Izvještaj
Srijeda, 04 Rujan 2002
16:30      Mladost P. -   Sloga 1:5
na vrh
2. kolo (28.08.2002)
Srijeda, 21 Kolovoz 2002
17:00      Sloga -   Posavina 3:0
Srijeda, 28 Kolovoz 2002
17:00      Moslavac -   BSK 2:0
17:00      Moslavina -   Mladost P. 2:1
17:00      Banovac -   Metalac 9:0
17:00      Voloder -   Zrinski 0:0
17:00      Nacional -   Lokomotiva 1:2
17:00      Slavonac -   Libertas 2:1
17:00      Sokol -   Frankopan 1:3 (0:0) Izvještaj
na vrh
3. kolo (31.08.2002 - 01.09.2002)
Subota, 31 Kolovoz 2002
17:00      Frankopan -   Nacional 4:0
17:00      Metalac -   Voloder 1:2
17:00      Mladost P. -   Banovac 0:1
Nedjelja, 01 Rujan 2002
17:00      Lokomotiva -   Slavonac 4:1
17:00      Posavina -   Moslavina 1:1
17:00      BSK -   Sloga 2:1
17:00      Libertas -   Moslavac 0:5
17:00      Zrinski -   Sokol 2:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
4. kolo (07.09.2002 - 08.09.2002)
Subota, 07 Rujan 2002
16:30      Slavonac -   Frankopan 1:2
16:30      Moslavina -   BSK 2:0
Nedjelja, 08 Rujan 2002
16:30      Nacional -   Zrinski 0:5
16:30      Libertas -   Lokomotiva 2:4
16:30      Moslavac -   Sloga 2:2
16:30      Voloder -   Mladost P. 0:0
16:30      Sokol -   Metalac 2:0 (2:0) Izvještaj
Srijeda, 18 Rujan 2002
16:00      Banovac -   Posavina 6:1
na vrh
5. kolo (11.09.2002)
Srijeda, 11 Rujan 2002
16:30      BSK -   Banovac 3:1
16:30      Sloga -   Moslavina 3:1
16:30      Lokomotiva -   Moslavac 1:3
16:30      Frankopan -   Libertas 4:0
16:30      Zrinski -   Slavonac 3:1
16:30      Metalac -   Nacional 3:1
16:30      Posavina -   Voloder 2:1
16:30      Mladost P. -   Sokol 0:2 (0:0) Izvještaj
na vrh
6. kolo (14.09.2002 - 15.09.2002)
Subota, 14 Rujan 2002
16:30      Moslavac -   Moslavina 1:0
16:30      Slavonac -   Metalac 4:0
Nedjelja, 15 Rujan 2002
16:30      Banovac -   Sloga 0:3
16:30      Nacional -   Mladost P. 0:0
16:30      Libertas -   Zrinski 1:3
16:30      Lokomotiva -   Frankopan 0:0
16:30      Sokol -   Posavina 2:1 (0:1) Izvještaj
Srijeda, 18 Rujan 2002
16:00      Voloder -   BSK 1:7
na vrh
7. kolo (21.09.2002 - 22.09.2002)
Subota, 21 Rujan 2002
16:00      Metalac -   Libertas 1:2
16:00      Mladost P. -   Slavonac 3:2
16:00      Moslavina -   Banovac 3:0
16:00      Frankopan -   Moslavac 1:1
Nedjelja, 22 Rujan 2002
16:00      Zrinski -   Lokomotiva 5:1
16:00      Posavina -   Nacional 1:0
16:00      Sloga -   Voloder 5:2
16:00      BSK -   Sokol 5:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
8. kolo (28.09.2002 - 29.09.2002)
Subota, 28 Rujan 2002
16:00      Slavonac -   Posavina 2:1
16:00      Frankopan -   Zrinski 2:5
16:00      Moslavac -   Banovac 1:1
Nedjelja, 29 Rujan 2002
16:00      Libertas -   Mladost P. 2:0
16:00      Lokomotiva -   Metalac 8:2
16:00      Voloder -   Moslavina 1:1
16:00      Nacional -   BSK 0:4
16:00      Sokol -   Sloga 2:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
9. kolo (05.10.2002 - 06.10.2002)
Srijeda, 02 Listopad 2002
15:30      Sloga -   Nacional 6:4
Subota, 05 Listopad 2002
15:30      Metalac -   Frankopan 1:3
15:30      Mladost P. -   Lokomotiva 3:2
15:30      Moslavina -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 06 Listopad 2002
15:30      Banovac -   Voloder 1:1
15:30      Zrinski -   Moslavac 2:0
15:30      Posavina -   Libertas 2:2
15:30      BSK -   Slavonac 4:0
na vrh
10. kolo (12.10.2002 - 13.10.2002)
Subota, 12 Listopad 2002
15:30      Moslavac -   Voloder 3:0
15:30      Slavonac -   Sloga 1:6
15:30      Frankopan -   Mladost P. 1:3
Nedjelja, 13 Listopad 2002
15:30      Nacional -   Moslavina 0:4
15:30      Libertas -   BSK 2:1
15:30      Lokomotiva -   Posavina 2:1
15:30      Zrinski -   Metalac 1:0
15:30      Sokol -   Banovac 4:4 (2:1) Izvještaj
na vrh
11. kolo (19.10.2002 - 20.10.2002)
Subota, 19 Listopad 2002
15:30      Mladost P. -   Zrinski 0:0
15:30      Moslavina -   Slavonac 5:1
15:30      Metalac -   Moslavac 0:1
Nedjelja, 20 Listopad 2002
15:30      Posavina -   Frankopan 0:1
15:30      BSK -   Lokomotiva 2:0
15:30      Sloga -   Libertas 4:1
15:30      Banovac -   Nacional 9:0
15:30      Voloder -   Sokol 0:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
12. kolo (26.10.2002 - 27.10.2002)
Subota, 26 Listopad 2002
13:30      Moslavac -   Sokol 2:1 (2:0) Izvještaj
15:30      Frankopan -   BSK 2:1
15:30      Metalac -   Mladost P. 1:0
15:30      Slavonac -   Banovac 1:7
Nedjelja, 27 Listopad 2002
14:30      Lokomotiva -   Sloga 4:4
14:30      Zrinski -   Posavina 3:0
14:30      Nacional -   Voloder 4:2
14:30      Libertas -   Moslavina 0:0
na vrh
13. kolo (02.11.2002 - 03.11.2002)
Subota, 02 Studeni 2002
14:00      Mladost P. -   Moslavac 0:0
14:00      Moslavina -   Lokomotiva 1:0
Nedjelja, 03 Studeni 2002
14:00      Voloder -   Slavonac 1:0
14:00      Posavina -   Metalac 5:0
14:00      BSK -   Zrinski 0:1
14:00      Sloga -   Frankopan 5:3
14:00      Banovac -   Libertas 2:2
14:00      Sokol -   Nacional 5:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
14. kolo (09.11.2002 - 10.11.2002)
Subota, 09 Studeni 2002
14:00      Moslavac -   Nacional 3:0
14:00      Frankopan -   Moslavina 0:0
14:00      Metalac -   BSK 2:3
14:00      Mladost P. -   Posavina 0:0
14:00      Slavonac -   Sokol 2:1 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 10 Studeni 2002
14:00      Libertas -   Voloder 0:3
14:00      Lokomotiva -   Banovac 1:2
14:00      Zrinski -   Sloga 3:3
na vrh
15. kolo (16.11.2002 - 17.11.2002)
Subota, 16 Studeni 2002
14:00      Moslavina -   Zrinski 1:0
Nedjelja, 17 Studeni 2002
14:00      BSK -   Mladost P. 2:0
14:00      Sloga -   Metalac 3:0
14:00      Banovac -   Frankopan 1:2
14:00      Voloder -   Lokomotiva 2:1
14:00      Nacional -   Slavonac 4:3
14:00      Posavina -   Moslavac 3:2
14:00      Sokol -   Libertas 2:1 (2:1) Izvještaj
na vrh
16. kolo (15.03.2003 - 16.03.2003)
Subota, 15 Ožujak 2003
15:00      Moslavina -   Metalac 12:0
15:00      Moslavac -   Slavonac 8:0
Nedjelja, 16 Ožujak 2003
15:00      Banovac -   Zrinski 0:2
15:00      Sloga -   Mladost P. 3:0
15:00      Nacional -   Libertas 2:2
15:00      Voloder -   Frankopan 2:1
15:00      Sokol -   Lokomotiva 0:1 (0:1) Izvještaj
Srijeda, 30 Travanj 2003
17:00      BSK -   Posavina 2:0
na vrh
17. kolo (22.03.2003 - 23.03.2003)
Subota, 22 Ožujak 2003
15:00      Mladost P. -   Moslavina 0:4
15:00      Metalac -   Banovac 2:2
15:00      Frankopan -   Sokol 2:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 23 Ožujak 2003
15:00      Lokomotiva -   Nacional 1:0
15:00      Libertas -   Slavonac 4:2
15:00      BSK -   Moslavac 1:2
15:00      Posavina -   Sloga 0:0
15:00      Zrinski -   Voloder 1:0
na vrh
18. kolo (29.03.2003 - 30.03.2003)
Subota, 29 Ožujak 2003
15:30      Moslavac -   Libertas 0:0
15:30      Moslavina -   Posavina 3:0
Nedjelja, 30 Ožujak 2003
16:30      Slavonac -   Lokomotiva 1:3
16:30      Nacional -   Frankopan 0:0
16:30      Voloder -   Metalac 1:1
16:30      Banovac -   Mladost P. 4:1
16:30      Sloga -   BSK 2:3
16:30      Sokol -   Zrinski 0:2 (0:0) Izvještaj
na vrh
19. kolo (05.04.2003 - 06.04.2003)
Subota, 05 Travanj 2003
16:30      Mladost P. -   Voloder 3:0
16:30      Frankopan -   Slavonac 1:0
16:30      Metalac -   Sokol 1:7 (0:4) Izvještaj
Nedjelja, 06 Travanj 2003
16:30      BSK -   Moslavina 0:0
16:30      Posavina -   Banovac 1:0
16:30      Zrinski -   Nacional 3:0
16:30      Lokomotiva -   Libertas 2:1
16:30      Sloga -   Moslavac 3:1
na vrh
20. kolo (12.04.2003 - 13.04.2003)
Subota, 12 Travanj 2003
17:00      Moslavina -   Sloga 2:2
17:00      Moslavac -   Lokomotiva 4:0
Nedjelja, 13 Travanj 2003
17:00      Voloder -   Posavina 0:2
17:00      Banovac -   BSK 0:0
17:00      Libertas -   Frankopan 6:2
17:00      Slavonac -   Zrinski 1:2
17:00      Nacional -   Metalac 2:1
17:00      Sokol -   Mladost P. 2:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
21. kolo (19.04.2003 - 20.04.2003)
Subota, 19 Travanj 2003
17:00      Frankopan -   Lokomotiva 4:1
17:00      Moslavina -   Moslavac 2:1
17:00      Mladost P. -   Nacional 6:0
17:00      Metalac -   Slavonac 1:6
Nedjelja, 20 Travanj 2003
17:00      Zrinski -   Libertas 2:0
17:00      Sloga -   Banovac 2:1
17:00      BSK -   Voloder 2:2
17:00      Posavina -   Sokol 0:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
22. kolo (26.04.2003 - 27.04.2003)
Subota, 26 Travanj 2003
17:00      Moslavac -   Frankopan 2:2
Nedjelja, 27 Travanj 2003
17:00      Lokomotiva -   Zrinski 1:0
17:00      Libertas -   Metalac 2:1
17:00      Slavonac -   Mladost P. 1:1
17:00      Nacional -   Posavina 0:2
17:00      Voloder -   Sloga 0:4
17:00      Banovac -   Moslavina 1:5
17:00      Sokol -   BSK 0:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
23. kolo (03.05.2003 - 04.05.2003)
Subota, 03 Svibanj 2003
17:00      Moslavina -   Voloder 5:0
17:00      Mladost P. -   Libertas 4:3
17:00      Metalac -   Lokomotiva 0:3
Nedjelja, 04 Svibanj 2003
17:00      BSK -   Nacional 3:0
17:00      Posavina -   Slavonac 1:1
17:00      Zrinski -   Frankopan 3:1
17:00      Banovac -   Moslavac 4:2
17:00      Sloga -   Sokol 9:1 (6:1) Izvještaj
na vrh
24. kolo (10.05.2003 - 11.05.2003)
Subota, 10 Svibanj 2003
17:30      Moslavac -   Zrinski 4:0
17:30      Frankopan -   Metalac 12:4
Nedjelja, 11 Svibanj 2003
17:30      Slavonac -   BSK 1:1
17:30      Nacional -   Sloga 1:1
17:30      Voloder -   Banovac 0:3
17:30      Lokomotiva -   Mladost P. 0:0
17:30      Libertas -   Posavina 2:1
17:30      Sokol -   Moslavina 1:3 (1:1) Izvještaj
na vrh
25. kolo (17.05.2003 - 18.05.2003)
Subota, 17 Svibanj 2003
17:30      Mladost P. -   Frankopan 0:1
17:30      Metalac -   Zrinski 2:5
17:30      Moslavina -   Nacional 14:0
Nedjelja, 18 Svibanj 2003
17:30      Voloder -   Moslavac 0:3
17:30      Sloga -   Slavonac 5:2
17:30      BSK -   Libertas 3:1
17:30      Posavina -   Lokomotiva 3:1
17:30      Banovac -   Sokol 4:2 (3:0) Izvještaj
na vrh
26. kolo (24.05.2003 - 25.05.2003)
Subota, 24 Svibanj 2003
17:30      Moslavac -   Metalac 8:0
17:30      Frankopan -   Posavina 0:0
Nedjelja, 25 Svibanj 2003
17:30      Zrinski -   Mladost P. 3:0
17:30      Lokomotiva -   BSK 0:2
17:30      Libertas -   Sloga 0:3
17:30      Slavonac -   Moslavina 0:6
17:30      Nacional -   Banovac 0:0
17:30      Sokol -   Voloder 2:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
27. kolo (31.05.2003 - 01.06.2003)
Subota, 31 Svibanj 2003
17:30      Moslavina -   Libertas 6:1
17:30      Mladost P. -   Metalac 3:0
Nedjelja, 01 Lipanj 2003
17:30      Voloder -   Nacional 5:1
17:30      Banovac -   Slavonac 6:0
17:30      Sloga -   Lokomotiva 4:1
17:30