Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 1999-2006 arrow Sezona 2000/01 arrow Rezultati
Seniori 2000/01 1. ŽNL
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2000 - 27.08.2000)
Subota, 26 Kolovoz 2000
17:30      Slavonac -   Moslavac 1:1
17:30      Vatrogasac -   Frankopan 2:1
Nedjelja, 27 Kolovoz 2000
17:30      Jelengrad -   Banovac 3:6
17:30      Jasenovac -   Mladost B. 1:0
17:30      Mladost G. -   Mladost P. 1:0
17:30      Lokomotiva -   Topusko 3:0
17:30      Voloder -   Zrinski 0:2
17:30      Sokol -   BSK 0:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
2. kolo (30.08.2000)
Srijeda, 30 Kolovoz 2000
17:30      Mladost P. -   Lokomotiva 4:2
17:30      Mladost B. -   Mladost G. 2:2
17:30      BSK -   Jasenovac 1:0
17:30      Slavonac -   Jelengrad 2:2
17:30      Moslavac -   Frankopan 4:1
17:30      Zrinski -   Vatrogasac 1:5
17:30      Topusko -   Voloder 1:1
17:30      Banovac -   Sokol 2:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
3. kolo (02.09.2000 - 03.09.2000)
Subota, 02 Rujan 2000
17:00      Vatrogasac -   Topusko 5:0
17:00      Frankopan -   Zrinski 1:0
17:00      Jelengrad -   Moslavac 0:4
Nedjelja, 03 Rujan 2000
17:00      Mladost G. -   BSK 1:0
17:00      Lokomotiva -   Mladost B. 3:0
17:00      Voloder -   Mladost P. 1:1
17:00      Sokol -   Slavonac 2:2 (1:1) Izvještaj
Srijeda, 27 Rujan 2000
16:00      Jasenovac -   Banovac 0:1
na vrh
4. kolo (09.09.2000 - 10.09.2000)
Subota, 09 Rujan 2000
16:30      Moslavac -   Zrinski 5:1
16:30      Mladost P. -   Vatrogasac 2:0
16:30      Slavonac -   Jasenovac 1:0
16:30      Jelengrad -   Sokol 0:1 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 10 Rujan 2000
16:30      Topusko -   Frankopan 1:0
16:30      Mladost B. -   Voloder 2:1
16:30      BSK -   Lokomotiva 3:2
16:30      Banovac -   Mladost G. 0:1
na vrh
5. kolo (13.09.2000)
Srijeda, 13 Rujan 2000
16:30      Jasenovac -   Jelengrad 0:4
16:30      Mladost G. -   Slavonac 1:1
16:30      Lokomotiva -   Banovac 1:1
16:30      Voloder -   BSK 1:1
16:30      Vatrogasac -   Mladost B. 2:0
16:30      Frankopan -   Mladost P. 1:3
16:30      Zrinski -   Topusko 4:1
16:30      Sokol -   Moslavac 0:2 (0:1) Izvještaj
na vrh
6. kolo (16.09.2000 - 17.09.2000)
Subota, 16 Rujan 2000
16:30      Slavonac -   Lokomotiva 3:1
16:30      Jelengrad -   Mladost G. 2:7
16:30      Moslavac -   Topusko 3:0
Nedjelja, 17 Rujan 2000
16:30      BSK -   Vatrogasac 4:1
16:30      Mladost P. -   Zrinski 0:1
16:30      Mladost B. -   Frankopan 3:0
16:30      Sokol -   Jasenovac 4:1 (2:1) Izvještaj
Utorak, 19 Rujan 2000
16:30      Banovac -   Voloder 5:3
na vrh
7. kolo (23.09.2000 - 24.09.2000)
Subota, 23 Rujan 2000
16:00      Vatrogasac -   Banovac 1:2
Nedjelja, 24 Rujan 2000
16:00      Zrinski -   Mladost B. 2:2
16:00      Topusko -   Mladost P. 0:0
16:00      Jasenovac -   Moslavac 0:2
16:00      Lokomotiva -   Jelengrad 2:1
16:00      Voloder -   Slavonac 4:0
16:00      Mladost G. -   Sokol 4:3 (2:2) Izvještaj
Srijeda, 27 Rujan 2000
16:00      Frankopan -   BSK 1:0
na vrh
8. kolo (30.09.2000 - 01.10.2000)
Subota, 30 Rujan 2000
16:00      Moslavac -   Mladost P. 4:0
16:00      Slavonac -   Vatrogasac 0:1
16:00      Jelengrad -   Voloder 0:2
Nedjelja, 01 Listopad 2000
16:00      Mladost B. -   Topusko 3:2
16:00      BSK -   Zrinski 2:3
16:00      Banovac -   Frankopan 2:2
16:00      Jasenovac -   Mladost G. 1:1
16:00      Sokol -   Lokomotiva 1:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
9. kolo (07.10.2000 - 08.10.2000)
Subota, 07 Listopad 2000
16:00      Vatrogasac -   Jelengrad 1:1
16:00      Frankopan -   Slavonac 6:0
16:00      Mladost P. -   Mladost B. 1:2
Nedjelja, 08 Listopad 2000
16:00      Mladost G. -   Moslavac 0:1
16:00      Lokomotiva -   Jasenovac 3:1
16:00      Zrinski -   Banovac 2:1
16:00      Topusko -   BSK 0:2
16:00      Voloder -   Sokol 3:2 (1:1) Izvještaj
na vrh
10. kolo (14.10.2000 - 15.10.2000)
Subota, 14 Listopad 2000
15:30      Slavonac -   Zrinski 3:2
15:30      Jelengrad -   Frankopan 1:0
15:30      Moslavac -   Mladost B. 5:0
Nedjelja, 15 Listopad 2000
15:30      Jasenovac -   Voloder 0:4
15:30      Mladost G. -   Lokomotiva 0:4
15:30      BSK -   Mladost P. 1:1
15:30      Banovac -   Topusko 2:1
15:30      Sokol -   Vatrogasac 1:2 (1:1) Izvještaj
na vrh
11. kolo (21.10.2000 - 22.10.2000)
Subota, 21 Listopad 2000
15:30      Mladost P. -   Banovac 3:1
15:30      Vatrogasac -   Jasenovac 3:0
15:30      Frankopan -   Sokol 3:2 (3:1) Izvještaj
Nedjelja, 22 Listopad 2000
15:30      Mladost B. -   BSK 2:1
15:30      Lokomotiva -   Moslavac 0:2
15:30      Voloder -   Mladost G. 6:0
15:30      Zrinski -   Jelengrad 2:1
15:30      Topusko -   Slavonac 0:1
na vrh
12. kolo (28.10.2000 - 29.10.2000)
Subota, 28 Listopad 2000
15:00      Moslavac -   BSK 3:1
15:00      Slavonac -   Mladost P. 3:0
Nedjelja, 29 Listopad 2000
14:00      Banovac -   Mladost B. 4:2
14:00      Jelengrad -   Topusko 3:0
14:00      Jasenovac -   Frankopan 0:1
14:00      Mladost G. -   Vatrogasac 1:5
14:00      Lokomotiva -   Voloder 1:2
14:00      Sokol -   Zrinski 1:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
13. kolo (04.11.2000 - 05.11.2000)
Subota, 04 Studeni 2000
14:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 1:3
14:00      Frankopan -   Mladost G. 4:2
14:00      Mladost P. -   Jelengrad 6:0
Nedjelja, 05 Studeni 2000
14:00      Voloder -   Moslavac 2:4
14:00      Zrinski -   Jasenovac 2:0
14:00      Mladost B. -   Slavonac 4:3
14:00      BSK -   Banovac 0:4
14:00      Topusko -   Sokol 1:3 (1:1) Izvještaj
na vrh
14. kolo (11.11.2000 - 12.11.2000)
Subota, 11 Studeni 2000
13:30      Moslavac -   Banovac 4:0
13:30      Slavonac -   BSK 5:4
Nedjelja, 12 Studeni 2000
13:30      Jasenovac -   Topusko 3:0
13:30      Mladost G. -   Zrinski 1:3
13:30      Lokomotiva -   Frankopan 3:0
13:30      Voloder -   Vatrogasac 2:0
13:30      Jelengrad -   Mladost B. 5:1
13:30      Sokol -   Mladost P. 5:1 (2:1) Izvještaj
na vrh
15. kolo (18.11.2000 - 19.11.2000)
Subota, 18 Studeni 2000
13:30      Vatrogasac -   Moslavac 2:3
13:30      Frankopan -   Voloder 0:0
13:30      Mladost P. -   Jasenovac 3:0
Nedjelja, 19 Studeni 2000
13:30      BSK -   Jelengrad 1:1
13:30      Banovac -   Slavonac 6:2
13:30      Zrinski -   Lokomotiva 2:1
13:30      Topusko -   Mladost G. 2:1
13:30      Mladost B. -   Sokol 1:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
16. kolo (10.03.2001 - 11.03.2001)
Subota, 10 Ožujak 2001
14:30      Moslavac -   Slavonac 1:0
14:30      Mladost P. -   Mladost G. 2:2
14:30      Frankopan -   Vatrogasac 2:0
Nedjelja, 11 Ožujak 2001
14:30      Banovac -   Jelengrad 2:2
14:30      Mladost B. -   Jasenovac 2:3
14:30      Topusko -   Lokomotiva 1:1
14:30      Zrinski -   Voloder 2:1
14:30      BSK -   Sokol 1:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
17. kolo (17.03.2001 - 18.03.2001)
Subota, 17 Ožujak 2001
15:00      Frankopan -   Moslavac 0:0
15:00      Vatrogasac -   Zrinski 1:1
Nedjelja, 18 Ožujak 2001
15:00      Voloder -   Topusko 2:1
15:00      Lokomotiva -   Mladost P. 4:1
15:00      Mladost G. -   Mladost B. 3:0
15:00      Jasenovac -   BSK 1:1
15:00      Jelengrad -   Slavonac 0:1
15:00      Sokol -   Banovac 6:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
18. kolo (24.03.2001 - 25.03.2001)
Subota, 24 Ožujak 2001
15:30      Mladost P. -   Voloder 2:1
15:30      Moslavac -   Jelengrad 5:0
15:30      Slavonac -   Sokol 1:4 (0:3) Izvještaj
Nedjelja, 25 Ožujak 2001
16:30      BSK -   Mladost G. 2:0
16:30      Mladost B. -   Lokomotiva 2:2
16:30      Topusko -   Vatrogasac 2:2
16:30      Zrinski -   Frankopan 1:0
16:30      Banovac -   Jasenovac 5:0
na vrh
19. kolo (31.03.2001 - 01.04.2001)
Subota, 31 Ožujak 2001
16:30      Frankopan -   Topusko 3:1
16:30      Vatrogasac -   Mladost P. 3:1
Nedjelja, 01 Travanj 2001
16:30      Jasenovac -   Slavonac 1:0
16:30      Zrinski -   Moslavac 3:1
16:30      Voloder -   Mladost B. 1:1
16:30      Lokomotiva -   BSK 0:1
16:30      Mladost G. -   Banovac 4:1
16:30      Sokol -   Jelengrad 7:1 (5:1) Izvještaj
na vrh
20. kolo (07.04.2001 - 08.04.2001)
Subota, 07 Travanj 2001
16:30      Slavonac -   Mladost G. 0:3
16:30      Mladost P. -   Frankopan 2:1
16:30      Moslavac -   Sokol 1:3 (0:3) Izvještaj
Nedjelja, 08 Travanj 2001
16:30      Jelengrad -   Jasenovac 1:2
16:30      Banovac -   Lokomotiva 1:0
16:30      BSK -   Voloder 1:1
16:30      Mladost B. -   Vatrogasac 5:0
16:30      Topusko -   Zrinski 0:0
na vrh
21. kolo (14.04.2001)
Subota, 14 Travanj 2001
17:00      Topusko -   Moslavac 0:4
17:00      Zrinski -   Mladost P. 1:3
17:00      Frankopan -   Mladost B. 1:1
17:00      Vatrogasac -   BSK 1:1
17:00      Voloder -   Banovac 6:1
17:00      Lokomotiva -   Slavonac 3:0
17:00      Mladost G. -   Jelengrad 6:2
17:00      Jasenovac -   Sokol 0:3 (0:2) Izvještaj
na vrh
22. kolo (21.04.2001 - 22.04.2001)
Subota, 21 Travanj 2001
17:00      Slavonac -   Voloder 1:0
17:00      Mladost P. -   Topusko 3:0
17:00      Moslavac -   Jasenovac 6:1
Nedjelja, 22 Travanj 2001
17:00      Banovac -   Vatrogasac 2:0
17:00      BSK -   Frankopan 1:0
17:00      Mladost B. -   Zrinski 1:2
17:00      Jelengrad -   Lokomotiva 2:2
17:00      Sokol -   Mladost G. 4:2 (2:2) Izvještaj
na vrh
23. kolo (28.04.2001 - 29.04.2001)
Subota, 28 Travanj 2001
17:00      Mladost P. -   Moslavac 0:0
17:00      Frankopan -   Banovac 1:0
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 0:2
Nedjelja, 29 Travanj 2001
17:00      Mladost G. -   Jasenovac 1:1
17:00      Topusko -   Mladost B. 4:0
17:00      Zrinski -   BSK 2:0
17:00      Voloder -   Jelengrad 4:1
17:00      Lokomotiva -   Sokol 0:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
24. kolo (05.05.2001 - 06.05.2001)
Subota, 05 Svibanj 2001
17:00      Moslavac -   Mladost G. 8:0
17:00      Slavonac -   Frankopan 1:1
Nedjelja, 06 Svibanj 2001
17:00      Jasenovac -   Lokomotiva 3:2
17:00      Jelengrad -   Vatrogasac 1:3
17:00      Banovac -   Zrinski 2:1
17:00      BSK -   Topusko 3:0
17:00      Mladost B. -   Mladost P. 1:1
17:00      Sokol -   Voloder 2:2 (2:0) Izvještaj
na vrh
25. kolo (12.05.2001 - 13.05.2001)
Subota, 12 Svibanj 2001
17:00      Mladost P. -   BSK 2:1
17:00      Frankopan -   Jelengrad 6:2
17:00      Vatrogasac -   Sokol 2:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 13 Svibanj 2001
17:00      Mladost B. -   Moslavac 1:3
17:00      Topusko -   Banovac 0:1
17:00      Zrinski -   Slavonac 5:1
17:00      Voloder -   Jasenovac 1:1
17:00      Lokomotiva -   Mladost G. 1:0
na vrh
26. kolo (16.05.2001)
Srijeda, 16 Svibanj 2001
17:30      Jelengrad -   Zrinski 1:2
17:30      Slavonac -   Topusko 3:0
17:30      Banovac -   Mladost P. 1:0
17:30      BSK -   Mladost B. 2:0
17:30      Moslavac -   Lokomotiva 2:1
17:30      Mladost G. -   Voloder 0:0
17:30      Jasenovac -   Vatrogasac 3:3
17:30      Sokol -   Frankopan 2:3 (1:2) Izvještaj
na vrh
27. kolo (19.05.2001 - 20.05.2001)
Subota, 19 Svibanj 2001
17:30      Vatrogasac -   Mladost G. 1:5
17:30      Mladost P. -   Slavonac 1:0
17:30      Frankopan -   Jasenovac 0:1
Nedjelja, 20 Svibanj 2001
17:30      Voloder -   Lokomotiva 6:1
17:30      BSK -   Moslavac 0:2
17:30