Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2010/11 arrow Seniori arrow Raspored prvenstva
Seniori 2010/11
Raspored Prvenstva

1. kolo (21.08.2010 - 22.08.2010)
Subota, 21 Kolovoz 2010
17:30      Jasenovac -   Frankopan 1:0
17:30      Sokol -   Sloga 0:3 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 22 Kolovoz 2010
17:30      Mladost G. -   Moslavac 2:1
17:30      Lokomotiva -   Lekenik 0:4
17:30      TŠK 1932 -   Pešćenica 2:1
17:30      Mladost R. -   Zrinski 2:2
17:30      Radnik -   Dinamo (Os) 1:2
17:30      Slavonac -   Topusko 0:1
na vrh
2. kolo (28.08.2010 - 29.08.2010)
Subota, 28 Kolovoz 2010
17:30      Moslavac -   Lokomotiva 1:0
17:30      Frankopan -   Mladost G. 1:1
17:30      Slavonac -   Sloga 3:2
17:30      Radnik -   Sokol 0:1 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 29 Kolovoz 2010
17:30      Pešćenica -   Lekenik 3:3
17:30      Topusko -   Jasenovac 1:0
17:30      Zrinski -   Dinamo (Os) 3:4
17:30      TŠK 1932 -   Mladost R. 4:0
na vrh
3. kolo (04.09.2010 - 05.09.2010)
Subota, 04 Rujan 2010
17:00      Jasenovac -   Sloga 1:1
17:00      Moslavac -   Lekenik 2:4
17:00      Sokol -   Zrinski 3:2 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 05 Rujan 2010
17:00      Mladost R. -   Pešćenica 2:0
17:00      Dinamo (Os) -   TŠK 1932 1:2
17:00      Slavonac -   Radnik 4:4
17:00      Mladost G. -   Topusko 3:3
17:00      Lokomotiva -   Frankopan 2:3
na vrh
4. kolo (11.09.2010 - 12.09.2010)
Subota, 11 Rujan 2010
17:00      Frankopan -   Lekenik 0:6
Nedjelja, 12 Rujan 2010
17:00      Sloga -   Mladost G. 3:3
17:00      Radnik -   Jasenovac 2:1
17:00      Zrinski -   Slavonac 1:3
17:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 5:1
17:00      Pešćenica -   Moslavac 1:1
17:00      Topusko -   Lokomotiva 1:0
17:00      TŠK 1932 -   Sokol 1:4 (0:1) Izvještaj
na vrh
5. kolo (18.09.2010 - 19.09.2010)
Subota, 18 Rujan 2010
16:00      Moslavac -   Frankopan 0:0
16:00      Jasenovac -   Zrinski 0:2
16:00      Sokol -   Mladost R. 3:1 (2:1) Izvještaj
Nedjelja, 19 Rujan 2010
16:00      Slavonac -   TŠK 1932 0:1
16:00      Mladost G. -   Radnik 3:1
Srijeda, 22 Rujan 2010
16:00      Dinamo (Os) -   Pešćenica 0:3
16:00      Lokomotiva -   Sloga 1:5
Četvrtak, 23 Rujan 2010
16:00      Lekenik -   Topusko 1:0
na vrh
6. kolo (25.09.2010 - 26.09.2010)
Nedjelja, 26 Rujan 2010
16:00      Pešćenica -   Frankopan 1:0
16:00      Radnik -   Lokomotiva 2:0
16:00      Zrinski -   Mladost G. 1:0
16:00      TŠK 1932 -   Jasenovac 8:0
Srijeda, 29 Rujan 2010
16:00      Topusko -   Moslavac 2:1
16:00      Mladost R. -   Slavonac 4:0
16:00      Dinamo (Os) -   Sokol 0:6 (0:3) Izvještaj
Četvrtak, 07 Listopad 2010
15:30      Sloga -   Lekenik 0:8
na vrh
7. kolo (02.10.2010 - 03.10.2010)
Subota, 02 Listopad 2010
15:30      Jasenovac -   Mladost R. 2:1
15:30      Moslavac -   Sloga 4:0
15:30      Frankopan -   Topusko 0:2
15:30      Sokol -   Pešćenica 0:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 03 Listopad 2010
15:30      Slavonac -   Dinamo (Os) 2:2
15:30      Mladost G. -   TŠK 1932 0:1
15:30      Lokomotiva -   Zrinski 3:3
15:30      Lekenik -   Radnik 3:0
na vrh
8. kolo (09.10.2010 - 10.10.2010)
Subota, 09 Listopad 2010
15:30      Sokol -   Slavonac 2:0 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 10 Listopad 2010
15:30      Zrinski -   Lekenik 1:3
15:30      TŠK 1932 -   Lokomotiva 9:2
15:30      Mladost R. -   Mladost G. 3:2
15:30      Dinamo (Os) -   Jasenovac 1:1
15:30      Pešćenica -   Topusko 2:2
15:30      Frankopan -   Sloga 1:0
15:30      Radnik -   Moslavac 2:0
na vrh
9. kolo (16.10.2010 - 17.10.2010)
Subota, 16 Listopad 2010
15:30      Frankopan -   Radnik 0:0
15:30      Jasenovac -   Sokol 0:1 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 17 Listopad 2010
15:30      Topusko -   Sloga 2:0
15:30      Slavonac -   Pešćenica 2:2
15:30      Mladost G. -   Dinamo (Os) 0:1
15:30      Lokomotiva -   Mladost R. 2:4
15:30      Lekenik -   TŠK 1932 3:2
15:30      Moslavac -   Zrinski 1:5
na vrh
10. kolo (23.10.2010 - 24.10.2010)
Subota, 23 Listopad 2010
15:30      Sokol -   Mladost G. 5:0 Izvještaj
Nedjelja, 24 Listopad 2010
15:30      Pešćenica -   Sloga 1:0
15:30      Radnik -   Topusko 1:1
15:30      Zrinski -   Frankopan 0:1
15:30      TŠK 1932 -   Moslavac 1:2
15:30      Mladost R. -   Lekenik 2:2
15:30      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 3:1
15:30      Slavonac -   Jasenovac 1:2
na vrh
11. kolo (30.10.2010 - 31.10.2010)
Subota, 30 Listopad 2010
15:30      Jasenovac -   Pešćenica 1:1
15:30      Moslavac -   Mladost R. 0:0
15:30      Frankopan -   TŠK 1932 0:3
15:30      Sloga -   Radnik 0:1
Nedjelja, 31 Listopad 2010
14:30      Mladost G. -   Slavonac 0:2
14:30      Lekenik -   Dinamo (Os) 6:0
14:30      Topusko -   Zrinski 4:1
14:30      Lokomotiva -   Sokol 0:2 (0:2) Izvještaj
na vrh
12. kolo (06.11.2010 - 07.11.2010)
Subota, 06 Studeni 2010
14:00      Jasenovac -   Mladost G. 6:0
14:00      Sokol -   Lekenik 1:1 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 07 Studeni 2010
14:00      Mladost R. -   Frankopan 3:0
14:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 1:3
14:00      Slavonac -   Lokomotiva 5:1
14:00      Pešćenica -   Radnik 3:0
14:00      Zrinski -   Sloga 3:1
14:00      TŠK 1932 -   Topusko 2:1
na vrh
13. kolo (13.11.2010 - 14.11.2010)
Subota, 13 Studeni 2010
14:00      Frankopan -   Dinamo (Os) 2:1
14:00      Moslavac -   Sokol 1:0 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 14 Studeni 2010
14:00      Sloga -   TŠK 1932 3:3
14:00      Radnik -   Zrinski 2:1
14:00      Mladost G. -   Pešćenica 0:4
14:00      Lokomotiva -   Jasenovac 1:2
14:00      Lekenik -   Slavonac 3:0
14:00      Topusko -   Mladost R. 3:0
na vrh
14. kolo (20.11.2010 - 21.11.2010)
Subota, 20 Studeni 2010
13:30      Jasenovac -   Lekenik 0:4
13:30      Sokol -   Frankopan 6:1 (3:1) Izvještaj
Nedjelja, 21 Studeni 2010
13:30      Pešćenica -   Zrinski 4:0
13:30      TŠK 1932 -   Radnik 1:1
13:30      Mladost R. -   Sloga 4:3
13:30      Dinamo (Os) -   Topusko 1:4
13:30      Slavonac -   Moslavac 0:0
13:30      Mladost G. -   Lokomotiva 2:9
na vrh
15. kolo (27.11.2010 - 05.12.2010)
Subota, 27 Studeni 2010
13:30      Moslavac -   Jasenovac 3:0
13:30      Frankopan -   Slavonac 4:0
Nedjelja, 28 Studeni 2010
13:30      Lokomotiva -   Pešćenica 6:2
13:30      Mladost G. -   Lekenik 0:6
13:30      Sloga -   Dinamo (Os) 0:3
13:30      Radnik -   Mladost R. 3:0
13:30      Zrinski -   TŠK 1932 0:2
Nedjelja, 05 Prosinac 2010
13:00      Topusko -   Sokol 0:4 (0:2) Izvještaj
na vrh
16. kolo (12.03.2011 - 13.03.2011)
Subota, 12 Ožujak 2011
15:00      Frankopan -   Jasenovac 1:1
15:00      Pešćenica -   TŠK 1932 2:0
Nedjelja, 13 Ožujak 2011
15:00      Topusko -   Slavonac 2:0
15:00      Moslavac -   Mladost G. 3:0
15:00      Lekenik -   Lokomotiva 7:0
15:00      Zrinski -   Mladost R. 1:0
15:00      Dinamo (Os) -   Radnik 1:3
15:00      Sloga -   Sokol 1:4 (0:3) Izvještaj
na vrh
17. kolo (19.03.2011 - 20.03.2011)
Subota, 19 Ožujak 2011
15:00      Jasenovac -   Topusko 0:0
15:00      Sokol -   Radnik 1:1 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 20 Ožujak 2011
15:00      Dinamo (Os) -   Zrinski 3:2
15:00      Mladost R. -   TŠK 1932 3:1
15:00      Lekenik -   Pešćenica 2:0
15:00      Lokomotiva -   Moslavac 0:1
15:00      Mladost G. -   Frankopan 2:1
15:00      Sloga -   Slavonac 1:0
na vrh
18. kolo (26.03.2011 - 27.03.2011)
Subota, 26 Ožujak 2011
15:00      Pešćenica -   Mladost R. 3:1
15:00      Frankopan -   Lokomotiva 1:1
Nedjelja, 27 Ožujak 2011
16:00      TŠK 1932 -   Dinamo (Os) 4:2
16:00      Radnik -   Slavonac 3:2
16:00      Sloga -   Jasenovac 3:2
16:00      Topusko -   Mladost G. 0:0
16:00      Lekenik -   Moslavac 0:0
16:00      Zrinski -   Sokol 3:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
19. kolo (02.04.2011 - 03.04.2011)
Subota, 02 Travanj 2011
16:00      Jasenovac -   Radnik 0:1
Nedjelja, 03 Travanj 2011
16:00      Moslavac -   Pešćenica 0:0
16:00      Lekenik -   Frankopan 10:2
16:00      Lokomotiva -   Topusko 1:1
16:00      Mladost G. -   Sloga 1:2
16:00      Slavonac -   Zrinski 2:4
16:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 2:0
16:00      Sokol -   TŠK 1932 1:3 (0:3) Izvještaj
na vrh
20. kolo (09.04.2011 - 10.04.2011)
Subota, 09 Travanj 2011
16:00      Frankopan -   Moslavac 0:0
16:00      Pešćenica -   Dinamo (Os) 4:0
Nedjelja, 10 Travanj 2011
16:00      Zrinski -   Jasenovac 0:1
16:00      Radnik -   Mladost G. 4:1
16:00      Sloga -   Lokomotiva 5:0
16:00      Topusko -   Lekenik 0:3
16:00      TŠK 1932 -   Slavonac 4:0
16:00      Mladost R. -   Sokol 2:2 (1:2) Izvještaj
na vrh
21. kolo (16.04.2011 - 17.04.2011)
Subota, 16 Travanj 2011
16:30      Frankopan -   Pešćenica 5:0
16:30      Jasenovac -   TŠK 1932 1:1
Nedjelja, 17 Travanj 2011
16:30      Slavonac -   Mladost R. 0:4
16:30      Moslavac -   Topusko 3:2
16:30      Lekenik -   Sloga 5:1
16:30      Lokomotiva -   Radnik 0:2
16:30      Mladost G. -   Zrinski 1:6
16:30      Sokol -   Dinamo (Os) 3:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
22. kolo (23.04.2011)
Subota, 23 Travanj 2011
16:30      Dinamo (Os) -   Slavonac 1:1
16:30      Mladost R. -   Jasenovac 1:1
16:30      TŠK 1932 -   Mladost G. 3:1
16:30      Zrinski -   Lokomotiva 0:2
16:30      Radnik -   Lekenik 0:1
16:30      Topusko -   Frankopan 3:0
16:30      Pešćenica -   Sokol 5:6 (3:1) Izvještaj
Ponedjeljak, 25 Travanj 2011
16:30      Sloga -   Moslavac 2:1
na vrh
23. kolo (30.04.2011 - 01.05.2011)
Subota, 30 Travanj 2011
16:30      Jasenovac -   Dinamo (Os) 2:0
Nedjelja, 01 Svibanj 2011
16:30      Topusko -   Pešćenica 1:0
16:30      Sloga -   Frankopan 4:0
16:30      Moslavac -   Radnik 4:0
16:30      Lekenik -   Zrinski 4:0
16:30      Lokomotiva -   TŠK 1932 1:3
16:30      Mladost G. -   Mladost R. 5:2
16:30      Slavonac -   Sokol 3:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
24. kolo (07.05.2011 - 08.05.2011)
Subota, 07 Svibanj 2011
17:00      Sloga -   Topusko 0:0
17:00      Pešćenica -   Slavonac 2:0
17:00      Sokol -   Jasenovac 5:0 (3:0) Izvještaj
Nedjelja, 08 Svibanj 2011
17:00      Mladost R. -   Lokomotiva 4:1
17:00      TŠK 1932 -   Lekenik 0:0
17:00      Zrinski -   Moslavac 3:3
17:00      Radnik -   Frankopan 2:0
17:00      Dinamo (Os) -   Mladost G. 1:1
na vrh
25. kolo (14.05.2011 - 15.05.2011)
Subota, 14 Svibanj 2011
17:00      Jasenovac -   Slavonac 2:2
17:00      Frankopan -   Zrinski 2:0
Nedjelja, 15 Svibanj 2011
17:00      Sloga -   Pešćenica 1:4
17:00      Topusko -   Radnik 1:1
17:00      Moslavac -   TŠK 1932 2:5
17:00      Lekenik -   Mladost R. 7:0
17:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 2:3
17:00      Mladost G. -   Sokol 3:2 (0:0) Izvještaj
na vrh
26. kolo (21.05.2011 - 22.05.2011)
Subota, 21 Svibanj 2011
17:30      Pešćenica -   Jasenovac 0:1
17:30      Dinamo (Os) -   Lekenik 1:9
17:30      Sokol -   Lokomotiva 6:5 (3:4) Izvještaj
Nedjelja, 22 Svibanj 2011
17:30      Slavonac -   Mladost G. 3:2
17:30      Mladost R. -   Moslavac 0:3
17:30      TŠK 1932 -   Frankopan 5:0
17:30      Zrinski -   Topusko 7:1
17:30      Radnik -   Sloga 3:2
na vrh
27. kolo (28.05.2011 - 29.05.2011)
Subota, 28 Svibanj 2011
17:30      Frankopan -   Mladost R. 2:1
Nedjelja, 29 Svibanj 2011
17:30      Radnik -   Pešćenica 5:1
17:30      Sloga -   Zrinski 4:0
17:30      Topusko -   TŠK 1932 3:3
17:30      Moslavac -   Dinamo (Os)