Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2010/11 arrow Juniori arrow Raspored prvenstva
Juniori 2010/11
Raspored Prvenstva

1. kolo (28.08.2010 - 08.09.2010)
Subota, 28 Kolovoz 2010
17:00      Ekonomik -   Jelengrad 2:7
17:00      Lokomotiva -   Mladost G. 2:0
17:00      Vatrogasac -   Sloga P. 6:0
17:00      Voloder -   Mladost R. 2:3
17:00      Matija Gubec -   Strijelac 0:2
17:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 0:3
Srijeda, 08 Rujan 2010
17:00      Šartovac -   Sokol 2:2 (2:1) Izvještaj
na vrh
2. kolo (01.09.2010)
Srijeda, 01 Rujan 2010
17:00      Sloga P. -   Voloder 1:13
17:00      Mladost G. -   Vatrogasac 1:1
17:00      Ekonomik -   Lokomotiva 1:6
17:00      Jelengrad -   Moslavac 2:3
17:00      Strijelac -   Dinamo (Os) 4:3
17:00      Sokol -   Matija Gubec 6:2 (3:2) Izvještaj
Srijeda, 22 Rujan 2010
16:30      Mladost R. -   Šartovac 6:1
na vrh
3. kolo (04.09.2010)
Subota, 04 Rujan 2010
14:30      Matija Gubec -   Mladost R. 1:2
17:00      Lokomotiva -   Jelengrad 2:4
17:00      Vatrogasac -   Ekonomik 6:0
17:00      Voloder -   Mladost G. 6:2
17:00      Šartovac -   Sloga P. 3:0
17:00      Dinamo (Os) -   Sokol 0:3
Nedjelja, 05 Rujan 2010
17:00      Moslavac -   Strijelac 5:3
na vrh
4. kolo (11.09.2010 - 12.09.2010)
Subota, 11 Rujan 2010
17:00      Jelengrad -   Strijelac 3:5
17:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 4:3
17:00      Sloga P. -   Matija Gubec 2:8
17:00      Mladost G. -   Šartovac 1:9
17:00      Ekonomik -   Voloder 0:3
17:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 1:2
17:00      Sokol -   Moslavac 2:2 (0:2) Izvještaj
na vrh
5. kolo (17.09.2010 - 19.09.2010)
Petak, 17 Rujan 2010
16:30      Vatrogasac -   Jelengrad 3:2
Subota, 18 Rujan 2010
16:00      Dinamo (Os) -   Sloga P. 5:0
16:00      Voloder -   Lokomotiva 6:1
16:00      Šartovac -   Ekonomik 5:1
16:00      Matija Gubec -   Mladost G. 3:0
16:00      Strijelac -   Sokol 4:2 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 21 Studeni 2010
13:30      Moslavac -   Mladost R. 2:1
na vrh
6. kolo (25.09.2010)
Subota, 25 Rujan 2010
16:00      Mladost R. -   Strijelac 1:4
16:00      Sloga P. -   Moslavac 0:6
16:00      Mladost G. -   Dinamo (Os) 3:2
16:00      Ekonomik -   Matija Gubec 1:6
16:00      Lokomotiva -   Šartovac 0:4
16:00      Vatrogasac -   Voloder 2:7
16:00      Jelengrad -   Sokol 3:2 (1:0) Izvještaj
na vrh
7. kolo (02.10.2010 - 03.10.2010)
Subota, 02 Listopad 2010
15:30      Voloder -   Jelengrad 4:0
15:30      Šartovac -   Vatrogasac 8:1
15:30      Matija Gubec -   Lokomotiva 2:2
15:30      Dinamo (Os) -   Ekonomik 8:2
15:30      Strijelac -   Sloga P. 8:2
Nedjelja, 03 Listopad 2010
15:30      Moslavac -   Mladost G. 7:0
15:30      Sokol -   Mladost R. 3:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
8. kolo (09.10.2010)
Subota, 09 Listopad 2010
15:30      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 7:3
15:30      Vatrogasac -   Matija Gubec 3:2
15:30      Voloder -   Šartovac 3:3
15:30      Jelengrad -   Mladost R. 1:4
15:30      Mladost G. -   Strijelac 0:3
15:30      Ekonomik -   Moslavac 2:4
15:30      Sloga P. -   Sokol 2:13 (1:7) Izvještaj
na vrh
9. kolo (16.10.2010 - 17.10.2010)
Subota, 16 Listopad 2010
15:30      Šartovac -   Jelengrad 15:2
15:30      Matija Gubec -   Voloder 0:9
15:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 4:9
15:30      Strijelac -   Ekonomik 3:0
15:30      Mladost R. -   Sloga P. 10:0
Nedjelja, 17 Listopad 2010
15:30      Moslavac -   Lokomotiva 8:1
15:30      Sokol -   Mladost G. 23:0 (12:0) Izvještaj
na vrh
10. kolo (23.10.2010)
Subota, 23 Listopad 2010
15:30      Mladost G. -   Mladost R. 0:10
15:30      Lokomotiva -   Strijelac 1:4
15:30      Vatrogasac -   Moslavac 0:4
15:30      Voloder -   Dinamo (Os) 9:0
15:30      Jelengrad -   Sloga P. 10:2
15:30      Ekonomik -   Sokol 3:4 (1:3) Izvještaj
Utorak, 26 Listopad 2010
16:00      Šartovac -   Matija Gubec 10:1
na vrh
11. kolo (30.10.2010 - 31.10.2010)
Subota, 30 Listopad 2010
15:30      Mladost R. -   Ekonomik 6:0
15:30      Matija Gubec -   Jelengrad 6:6
15:30      Dinamo (Os) -   Šartovac 4:5
15:30      Strijelac -   Vatrogasac 7:1
Nedjelja, 31 Listopad 2010
14:30      Moslavac -   Voloder 3:2
14:30      Sokol -   Lokomotiva 3:0 (2:0) Izvještaj
Subota, 20 Studeni 2010
13:30      Sloga P. -   Mladost G. 3:8
na vrh
12. kolo (06.11.2010)
Subota, 06 Studeni 2010
11:30      Matija Gubec -   Dinamo (Os) 3:0
14:00      Jelengrad -   Mladost G. 10:1
14:00      Ekonomik -   Sloga P. 6:2
14:00      Lokomotiva -   Mladost R. 2:3
14:00      Voloder -   Strijelac 1:0
14:00      Šartovac -   Moslavac 1:3
14:00      Vatrogasac -   Sokol 4:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
13. kolo (13.11.2010 - 14.11.2010)
Subota, 13 Studeni 2010
14:00      Strijelac -   Šartovac 3:4
14:00      Mladost R. -   Vatrogasac 5:0
14:00      Sloga P. -   Lokomotiva 1:7
14:00      Mladost G. -   Ekonomik 5:4
14:00      Dinamo (Os) -   Jelengrad 0:3
Nedjelja, 14 Studeni 2010
14:00      Moslavac -   Matija Gubec 3:1
14:00      Sokol -   Voloder 0:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
14. kolo (26.03.2011)
Subota, 26 Ožujak 2011
15:00      Strijelac -   Matija Gubec 4:2
15:00      Moslavac -   Dinamo (Os) 4:2
15:00      Jelengrad -   Ekonomik 12:1
15:00      Mladost G. -   Lokomotiva 1:11
15:00      Sloga P. -   Vatrogasac 5:2
15:00      Mladost R. -   Voloder 4:2
15:00      Sokol -   Šartovac 0:4 (0:3) Izvještaj
na vrh
15. kolo (02.04.2011)
Subota, 02 Travanj 2011
13:30      Matija Gubec -   Sokol 1:2 (1:2) Izvještaj
16:00      Moslavac -   Jelengrad 3:0
16:00      Dinamo (Os) -   Strijelac 3:7
16:00      Šartovac -   Mladost R. 2:2
16:00      Voloder -   Sloga P. 10:0
16:00      Vatrogasac -   Mladost G. 3:3
16:00      Lokomotiva -   Ekonomik 4:1
na vrh
16. kolo (09.04.2011)
Subota, 09 Travanj 2011
16:00      Ekonomik -   Vatrogasac 3:2
16:00      Mladost G. -   Voloder 0:3
16:00      Sloga P. -   Šartovac 0:3
16:00      Mladost R. -   Matija Gubec 7:1
16:00      Strijelac -   Moslavac 3:1
16:00      Jelengrad -   Lokomotiva 5:3
16:00      Sokol -   Dinamo (Os) 8:2 (3:0) Izvještaj
na vrh
17. kolo (16.04.2011)
Subota, 16 Travanj 2011
13:30      Matija Gubec -   Sloga P. 4:0
16:00      Voloder -   Ekonomik 5:0
16:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 2:2
16:00      Strijelac -   Jelengrad 5:0
16:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 2:9
16:00      Šartovac -   Mladost G. 14:0
16:00      Moslavac -   Sokol 5:2 (1:2) Izvještaj
na vrh
18. kolo (22.04.2011)
Petak, 22 Travanj 2011
17:00      Jelengrad -   Vatrogasac 2:3
17:00      Lokomotiva -   Voloder 1:5
17:00      Ekonomik -   Šartovac 1:3
17:00      Mladost G. -   Matija Gubec 6:3
17:00      Sloga P. -   Dinamo (Os) 4:5
17:00      Mladost R. -   Moslavac 1:2
17:00      Sokol -   Strijelac 3:6 (0:4) Izvještaj
na vrh
19. kolo (27.04.2011)
Srijeda, 27 Travanj 2011
17:00      Moslavac -   Sloga P. 5:0
17:00      Dinamo (Os) -   Mladost G. 3:4
17:00      Matija Gubec -   Ekonomik 2:1
17:00      Šartovac -   Lokomotiva 6:2
17:00      Voloder -   Vatrogasac 4:0
17:00      Strijelac -   Mladost R. 1:5
17:00      Sokol -   Jelengrad 9:1 (5:0) Izvještaj
na vrh
20. kolo (30.04.2011)
Subota, 30 Travanj 2011
17:00      Sloga P. -   Strijelac 4:0
17:00      Jelengrad -   Voloder 1:9
17:00      Vatrogasac -   Šartovac 2:6
17:00      Lokomotiva -   Matija Gubec 1:2
17:00      Ekonomik -   Dinamo (Os) 6:2
17:00      Mladost G. -   Moslavac 2:4
17:00      Mladost R. -   Sokol 2:4 (1:1) Izvještaj
na vrh
21. kolo (07.05.2011 - 08.05.2011)
Subota, 07 Svibanj 2011
17:00      Mladost R. -   Jelengrad 3:0
17:00      Strijelac -   Mladost G. 15:2
17:00      Moslavac -   Ekonomik 13:1
17:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 4:3
17:00      Matija Gubec -   Vatrogasac 5:1
17:00      Šartovac -   Voloder 3:3
Nedjelja, 08 Svibanj 2011
17:00      Sokol -   Sloga P. 9:0 (5:0) Izvještaj
na vrh
22. kolo (14.05.2011)
Subota, 14 Svibanj 2011
17:00      Lokomotiva -   Moslavac 2:6
17:00      Ekonomik -   Strijelac 4:5
17:00      Jelengrad -   Šartovac 3:9
17:00      Voloder -   Matija Gubec 3:2
17:00      Mladost G. -   Sokol 1:12 (0:5) Izvještaj
Srijeda, 25 Svibanj 2011
17:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 6:2
Srijeda, 08 Lipanj 2011
17:30      Sloga P. -   Mladost R. 1:4
na vrh
23. kolo (21.05.2011 - 22.05.2011)
Subota, 21 Svibanj 2011
17:30      Matija Gubec -   Šartovac 2:3
17:30      Sloga P. -   Jelengrad 3:4
17:30      Mladost R. -   Mladost G. 20:1
17:30      Strijelac -   Lokomotiva 8:1
17:30      Moslavac -   Vatrogasac 10:1
17:30      Dinamo (Os) -   Voloder 2:10
Nedjelja, 22 Svibanj 2011
17:30      Sokol -   Ekonomik 10:2 (4:1) Izvještaj
na vrh
24. kolo (28.05.2011)
Subota, 28 Svibanj 2011
17:00      Jelengrad -   Matija Gubec 3:9
17:00      Šartovac -   Dinamo (Os) 8:2
17:00      Voloder -   Moslavac 2:2
17:00      Vatrogasac -   Strijelac 2:7
17:00      Ekonomik -   Mladost R. 3:7
17:00      Mladost G. -   Sloga P. 4:10
17:00      Lokomotiva -   Sokol 3:5 (2:3) Izvještaj
na vrh
25. kolo (04.06.2011 - 05.06.2011)
Subota, 04 Lipanj 2011
14:30      Dinamo (Os) -   Matija Gubec 0:3
17:30      Mladost R. -   Lokomotiva 9:0
17:30      Strijelac -   Voloder 2:2
17:30      Moslavac -   Šartovac 0:1
17:30      Mladost G. -   Jelengrad 0:3
17:30      Sloga P. -   Ekonomik 4:3
Srijeda, 08 Lipanj 2011
18:00      Sokol -   Vatrogasac 5:0 (4:0) Izvještaj
na vrh
26. kolo (11.06.2011)
Petak, 10 Lipanj 2011
18:00      Vatrogasac -   Mladost R. -:-
Subota, 11 Lipanj 2011
17:30      Ekonomik -   Mladost G. 3:0
17:30      Jelengrad -   Dinamo (Os) 3:0
17:30      Matija Gubec -   Moslavac 1:2
17:30      Šartovac -   Strijelac 9:3
17:30      Lokomotiva -   Sloga P. 5:1
17:30      Voloder -   Sokol 3:1 (0:1) Izvještaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00 
Šartovac
Šartovac
: Sokol
Sokol
Statistika

13. KOLO 1. ŽNL 18./19.11.2017. u 13.30

1. ŽNL 2017/18
Lekenik - Moslavac 0:1
Banovac - Topusko 1:4
Metalac - BSK 1:2
Frankopan - Šartovac 0:0
Sokol - Voloder 2:1
Moslavina - TŠK 1932 8:1
Sloga - Vatrogasac 1:3
Sokol R. - Libertas 0:5
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 1