Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2011/12 arrow Seniori arrow Raspored prvenstva
Seniori 2011/12
Raspored Prvenstva

1. kolo (26.08.2011 - 28.08.2011)
Petak, 26 Kolovoz 2011
17:30      Slavonac -   Sloga 1:2
Subota, 27 Kolovoz 2011
17:30      Frankopan -   Mladost G. 2:2
17:30      Jasenovac -   Sloga H. 5:1
17:30      Sokol -   Dinamo (Os) 1:0 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 28 Kolovoz 2011
17:30      TŠK 1932 -   Zrinski 2:1
17:30      Pešćenica -   Mladost R. 3:0
17:30      Radnik -   Sunjski 3:0
17:30      Moslavac -   Topusko 2:1
na vrh
2. kolo (31.08.2011)
Srijeda, 31 Kolovoz 2011
17:30      Sloga -   Topusko 4:2
17:30      Sunjski -   Moslavac 1:3
17:30      Sloga H. -   Radnik 0:3
17:30      Mladost R. -   Jasenovac 4:0
17:30      Zrinski -   Pešćenica 0:3
17:30      Mladost G. -   TŠK 1932 2:0
17:30      Dinamo (Os) -   Frankopan 0:5
17:30      Slavonac -   Sokol 1:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
3. kolo (03.09.2011 - 04.09.2011)
Subota, 03 Rujan 2011
17:00      Jasenovac -   Zrinski 0:3
17:00      Topusko -   Sunjski 3:2
17:00      Frankopan -   Slavonac 3:0
Nedjelja, 04 Rujan 2011
17:00      TŠK 1932 -   Dinamo (Os) 1:2
17:00      Pešćenica -   Mladost G. 4:3
17:00      Radnik -   Mladost R. 2:1
17:00      Moslavac -   Sloga H. 1:1
17:00      Sokol -   Sloga 2:2 (2:1) Izvještaj
na vrh
4. kolo (10.09.2011 - 11.09.2011)
Subota, 10 Rujan 2011
17:00      Sokol -   Frankopan 2:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 11 Rujan 2011
17:00      Dinamo (Os) -   Pešćenica 2:2
17:00      Slavonac -   TŠK 1932 0:5
17:00      Sloga -   Sunjski 3:0
17:00      Sloga H. -   Topusko 1:1
17:00      Mladost R. -   Moslavac 2:0
17:00      Zrinski -   Radnik 1:3
17:00      Mladost G. -   Jasenovac 5:0
na vrh
5. kolo (17.09.2011 - 18.09.2011)
Subota, 17 Rujan 2011
17:00      Frankopan -   Sloga 2:0
17:00      Topusko -   Mladost R. 4:0
Nedjelja, 18 Rujan 2011
17:00      Pešćenica -   Slavonac 1:1
17:00      Radnik -   Mladost G. 1:3
17:00      Moslavac -   Zrinski 2:1
17:00      Sunjski -   Sloga H. 2:0
17:00      TŠK 1932 -   Sokol 2:0 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 04 Prosinac 2011
13:30      Jasenovac -   Dinamo (Os) 0:0 Izvještaj
na vrh
6. kolo (24.09.2011 - 25.09.2011)
Subota, 24 Rujan 2011
16:00      Frankopan -   TŠK 1932 3:1
16:00      Sokol -   Pešćenica 1:1 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 25 Rujan 2011
16:00      Sloga -   Sloga H. 4:0
16:00      Mladost R. -   Sunjski 1:0
16:00      Zrinski -   Topusko 0:0
16:00      Mladost G. -   Moslavac 4:1
16:00      Dinamo (Os) -   Radnik 1:1
16:00      Slavonac -   Jasenovac 0:1
na vrh
7. kolo (01.10.2011 - 02.10.2011)
Subota, 01 Listopad 2011
15:30      Topusko -   Mladost G. 2:0
15:30      Jasenovac -   Sokol 0:1 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 02 Listopad 2011
15:30      Radnik -   Slavonac 1:1
15:30      Moslavac -   Dinamo (Os) 3:0
15:30      Sunjski -   Zrinski 0:2
15:30      Sloga H. -   Mladost R. 3:1
15:30      TŠK 1932 -   Sloga 3:1
15:30      Pešćenica -   Frankopan 3:1
na vrh
8. kolo (08.10.2011 - 09.10.2011)
Subota, 08 Listopad 2011
15:30      Frankopan -   Jasenovac 6:0
15:30      Sokol -   Radnik 5:2 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 09 Listopad 2011
15:30      TŠK 1932 -   Pešćenica 3:3
15:30      Sloga -   Mladost R. 6:0
15:30      Zrinski -   Sloga H. 1:1
15:30      Mladost G. -   Sunjski 4:2
15:30      Dinamo (Os) -   Topusko 1:0
15:30      Slavonac -   Moslavac 0:0
na vrh
9. kolo (15.10.2011 - 16.10.2011)
Subota, 15 Listopad 2011
15:30      Topusko -   Slavonac 5:0
Nedjelja, 16 Listopad 2011
15:30      Pešćenica -   Sloga 2:1
15:30      Jasenovac -   TŠK 1932 2:1
15:30      Radnik -   Frankopan 4:2
15:30      Sunjski -   Dinamo (Os) 6:2
15:30      Sloga H. -   Mladost G. 3:1
15:30      Mladost R. -   Zrinski 2:1
15:30      Moslavac -   Sokol 2:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
10. kolo (22.10.2011 - 23.10.2011)
Subota, 22 Listopad 2011
15:00      Frankopan -   Moslavac 1:0
15:00      Sokol -   Topusko 1:1 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 23 Listopad 2011
15:00      Sloga -   Zrinski 1:0
15:00      Mladost G. -   Mladost R. 4:2
15:00      Dinamo (Os) -   Sloga H. 0:2
15:00      Slavonac -   Sunjski 2:2
15:00      TŠK 1932 -   Radnik 1:1
15:00      Pešćenica -   Jasenovac 1:0
na vrh
11. kolo (29.10.2011 - 30.10.2011)
Subota, 29 Listopad 2011
15:00      Topusko -   Frankopan 1:3
15:00      Jasenovac -   Sloga 1:0
Nedjelja, 30 Listopad 2011
14:00      Moslavac -   TŠK 1932 0:2
14:00      Sloga H. -   Slavonac 5:1
14:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 3:2
14:00      Zrinski -   Mladost G. 3:0
14:00      Radnik -   Pešćenica 3:5
14:00      Sunjski -   Sokol 3:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
12. kolo (05.11.2011 - 06.11.2011)
Subota, 05 Studeni 2011
14:00      Jasenovac -   Radnik 2:1
14:00      Dinamo (Os) -   Zrinski 1:2
14:00      Frankopan -   Sunjski 1:0
14:00      Sokol -   Sloga H. 0:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 06 Studeni 2011
14:00      TŠK 1932 -   Topusko 2:0
14:00      Pešćenica -   Moslavac 4:2
14:00      Sloga -   Mladost G. 1:5
14:00      Slavonac -   Mladost R. 1:6
na vrh
13. kolo (12.11.2011 - 13.11.2011)
Subota, 12 Studeni 2011
14:00      Topusko -   Pešćenica 1:2
Nedjelja, 13 Studeni 2011
14:00      Radnik -   Sloga 5:3
14:00      Moslavac -   Jasenovac 0:1
14:00      Sunjski -   TŠK 1932 0:4
14:00      Sloga H. -   Frankopan 1:0
14:00      Zrinski -   Slavonac 4:1
14:00      Mladost G. -   Dinamo (Os) 4:2
14:00      Mladost R. -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
14. kolo (19.11.2011 - 20.11.2011)
Subota, 19 Studeni 2011
12:00      Sokol -   Zrinski 3:1 (1:0) Izvještaj
13:30      Frankopan -   Mladost R. 1:1
13:30      Jasenovac -   Topusko 9:1
Nedjelja, 20 Studeni 2011
13:30      Sloga -   Dinamo (Os) 5:3
13:30      Slavonac -   Mladost G. 0:2
13:30      TŠK 1932 -   Sloga H. 4:1
13:30      Pešćenica -   Sunjski 3:2
13:30      Radnik -   Moslavac 3:1
na vrh
15. kolo (26.11.2011 - 27.11.2011)
Subota, 26 Studeni 2011
13:30      Topusko -   Radnik 3:2
Nedjelja, 27 Studeni 2011
13:30      Sunjski -   Jasenovac 1:2
13:30      Sloga H. -   Pešćenica 3:2
13:30      Mladost R. -   TŠK 1932 0:4
13:30      Zrinski -   Frankopan 0:1
13:30      Dinamo (Os) -   Slavonac 2:5
13:30      Moslavac -   Sloga 2:2
13:30      Mladost G. -   Sokol 0:4 (0:1) Izvještaj
na vrh
16. kolo (10.03.2012 - 11.03.2012)
Subota, 10 Ožujak 2012
15:00      Topusko -   Moslavac 0:3
Nedjelja, 11 Ožujak 2012
15:00      Sloga H. -   Jasenovac 1:1
15:00      Sunjski -   Radnik 0:6
15:00      Sloga -   Slavonac 0:2
15:00      Mladost G. -   Frankopan 1:0
15:00      Zrinski -   TŠK 1932 0:3
15:00      Mladost R. -   Pešćenica 3:0
15:00      Dinamo (Os) -   Sokol 1:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
17. kolo (17.03.2012 - 18.03.2012)
Subota, 17 Ožujak 2012
15:00      Topusko -   Sloga 4:0
15:00      Jasenovac -   Mladost R. 3:1
15:00      Frankopan -   Dinamo (Os) 3:2
15:00      Sokol -   Slavonac 1:1 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 18 Ožujak 2012
15:00      Moslavac -   Sunjski 2:0
15:00      Radnik -   Sloga H. 2:0
15:00      Pešćenica -   Zrinski 2:0
15:00      TŠK 1932 -   Mladost G. 2:0
na vrh
18. kolo (24.03.2012 - 25.03.2012)
Nedjelja, 25 Ožujak 2012
16:00      Slavonac -   Frankopan 1:2
16:00      Dinamo (Os) -   TŠK 1932 1:4
16:00      Mladost G. -   Pešćenica 2:1
16:00      Zrinski -   Jasenovac 0:1
16:00      Mladost R. -   Radnik 3:1
16:00      Sloga H. -   Moslavac 1:0
16:00      Sunjski -   Topusko 2:2
16:00      Sloga -   Sokol 2:2 (0:1) Izvještaj
na vrh
19. kolo (31.03.2012 - 01.04.2012)
Subota, 31 Ožujak 2012
16:00      Jasenovac -   Mladost G. 1:0
16:00      Topusko -   Sloga H. 0:0
16:00      Frankopan -   Sokol 2:0 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 01 Travanj 2012
16:00      Moslavac -   Mladost R. 4:3
16:00      Radnik -   Zrinski 2:1
16:00      Pešćenica -   Dinamo (Os) 4:1
16:00      TŠK 1932 -   Slavonac 5:0
16:00      Sunjski -   Sloga 0:1
na vrh
20. kolo (07.04.2012)
Subota, 07 Travanj 2012
16:00      Zrinski -   Moslavac 1:3
16:00      Mladost R. -   Topusko 4:0
16:00      Sloga H. -   Sunjski 2:0
16:00      Sloga -   Frankopan 3:1
16:00      Slavonac -   Pešćenica 3:3
16:00      Dinamo (Os) -   Jasenovac 2:2
16:00      Mladost G. -   Radnik 0:0
16:00      Sokol -   TŠK 1932 2:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
21. kolo (14.04.2012 - 15.04.2012)
Subota, 14 Travanj 2012
16:00      Topusko -   Zrinski 2:0
16:00      Jasenovac -   Slavonac 0:2
Nedjelja, 15 Travanj 2012
16:00      Sloga H. -   Sloga 1:0
16:00      Sunjski -   Mladost R. 4:1
16:00      Moslavac -   Mladost G. 0:2
16:00      Radnik -   Dinamo (Os) 5:1
16:00      TŠK 1932 -   Frankopan 1:2
16:00      Pešćenica -   Sokol 2:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
22. kolo (21.04.2012 - 22.04.2012)
Subota, 21 Travanj 2012
16:30      Frankopan -   Pešćenica 2:3
16:30      Sokol -   Jasenovac 2:0 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 22 Travanj 2012
16:30      Sloga -   TŠK 1932 2:5
16:30      Slavonac -   Radnik 1:6
16:30      Dinamo (Os) -   Moslavac 0:2
16:30      Mladost G. -   Topusko 0:2
16:30      Zrinski -   Sunjski 4:0
16:30      Mladost R. -   Sloga H. 4:1
na vrh
23. kolo (28.04.2012 - 29.04.2012)
Subota, 28 Travanj 2012
16:30      Topusko -   Dinamo (Os) 6:1
Nedjelja, 29 Travanj 2012
16:30      Sunjski -   Mladost G. 3:2
16:30      Moslavac -   Slavonac 5:0
16:30      Pešćenica -   TŠK 1932 1:1
16:30      Mladost R. -   Sloga 3:2
16:30      Sloga H. -   Zrinski 1:2
16:30      Radnik -   Sokol 6:2 (1:2) Izvještaj
Srijeda, 30 Svibanj 2012
17:30      Jasenovac -   Frankopan 1:2
na vrh
24. kolo (05.05.2012 - 06.05.2012)
Subota, 05 Svibanj 2012
16:30      Frankopan -   Radnik 1:0
16:30      Sokol -   Moslavac 0:0
Nedjelja, 06 Svibanj 2012
16:30      Dinamo (Os) -   Sunjski 4:3
16:30      Mladost G. -   Sloga H. 1:0
16:30      Zrinski -   Mladost R. 1:3
16:30      Sloga -   Pešćenica 1:1
16:30      TŠK 1932 -   Jasenovac 5:0
16:30      Slavonac -   Topusko 2:1
na vrh
25. kolo (12.05.2012 - 13.05.2012)
Subota, 12 Svibanj 2012
17:00      Jasenovac -   Pešćenica 3:1
17:00      Topusko -   Sokol 4:2 (3:0) Izvještaj
Nedjelja, 13 Svibanj 2012
17:00      Zrinski -   Sloga 3:5
17:00      Mladost R. -   Mladost G. 4:0
17:00      Sloga H. -   Dinamo (Os) 8:2
17:00      Sunjski -   Slavonac 6:3
17:00      Moslavac -   Frankopan 0:0
17:00      Radnik -   TŠK 1932 4:2
na vrh
26. kolo (19.05.2012 - 20.05.2012)
Subota, 19 Svibanj 2012
17:00      Frankopan -   Topusko 1:1
17:00      Sokol -   Sunjski 2:2 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 20 Svibanj 2012
17:00      Sloga -   Jasenovac 5:0
17:00      Pešćenica -   Radnik 0:1
17:00      TŠK 1932 -   Moslavac 1:2
17:00      Slavonac -   Sloga H. 3:2
17:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 3:3
17:00      Mladost G. -   Zrinski 0:2
na vrh
27. kolo (27.05.2012)
Nedjelja, 27 Svibanj 2012
17:30      Mladost R. -   Slavonac 5:3
17:30      Sunjski -   Frankopan 2:3
17:30      Topusko -   TŠK 1932 3:0
17:30      Moslavac -   Pešćenica 1:3
17:30      Radnik -   Jasenovac