Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2011/12 arrow Veterani arrow Raspored prvenstva
Veterani 2011/12
Raspored Prvenstva

1. kolo (05.09.2011)
Ponedjeljak, 05 Rujan 2011
17:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 3:0
17:00      Lokomotiva -   Moslavina 0:5
17:00      Slavonac -   Voloder 2:1
17:00      Branitelj -   Milka Trnina 3:1
17:00      Mladost R. -   Sokol 2:2 (0:1) Izvještaj
na vrh
2. kolo (12.09.2011)
Ponedjeljak, 12 Rujan 2011
17:00      Dinamo (Os) -   Milka Trnina 0:0
17:00      Voloder -   Branitelj 2:0
17:00      Moslavina -   Slavonac 12:1
17:00      Vatrogasac -   Mladost R. 3:0
17:00      Sokol -   Lokomotiva 2:2 (2:1) Izvještaj
na vrh
3. kolo (19.09.2011)
Ponedjeljak, 19 Rujan 2011
17:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 4:4
17:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 1:3
17:00      Branitelj -   Moslavina 2:9
17:00      Milka Trnina -   Voloder 3:6
17:00      Slavonac -   Sokol 3:2 (1:1) Izvještaj
na vrh
4. kolo (26.09.2011)
Ponedjeljak, 26 Rujan 2011
17:00      Moslavina -   Milka Trnina 5:2
17:00      Vatrogasac -   Slavonac 4:0
17:00      Mladost R. -   Lokomotiva 1:3
17:00      Dinamo (Os) -   Voloder 3:0
17:00      Sokol -   Branitelj 4:4 (1:2) Izvještaj
na vrh
5. kolo (03.10.2011)
Ponedjeljak, 03 Listopad 2011
16:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 1:1
16:00      Slavonac -   Mladost R. 3:1
16:00      Branitelj -   Vatrogasac 0:3
16:00      Voloder -   Moslavina 4:6
16:00      Milka Trnina -   Sokol 1:4 (0:1) Izvještaj
na vrh
6. kolo (10.10.2011)
Ponedjeljak, 10 Listopad 2011
16:00      Vatrogasac -   Milka Trnina 3:1
16:00      Mladost R. -   Branitelj 0:0
16:00      Lokomotiva -   Slavonac 1:3
16:00      Dinamo (Os) -   Moslavina 1:7
16:00      Sokol -   Voloder 2:2 (1:1) Izvještaj
na vrh
7. kolo (17.10.2011)
Ponedjeljak, 17 Listopad 2011
16:00      Slavonac -   Dinamo (Os) 6:0
16:00      Branitelj -   Lokomotiva 3:0 Izvještaj
16:00      Milka Trnina -   Mladost R. 1:2
16:00      Voloder -   Vatrogasac 2:2
17:00      Moslavina -   Sokol 2:2 (0:1) Izvještaj
na vrh
8. kolo (24.10.2011)
Ponedjeljak, 24 Listopad 2011
15:30      Mladost R. -   Voloder 1:4
15:30      Lokomotiva -   Milka Trnina 3:0 Izvještaj
15:30      Slavonac -   Branitelj 2:1
15:30      Vatrogasac -   Moslavina 1:2
15:30      Dinamo (Os) -   Sokol 2:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
9. kolo (31.10.2011)
Ponedjeljak, 31 Listopad 2011
15:30      Branitelj -   Dinamo (Os) 0:1
15:30      Milka Trnina -   Slavonac 0:2
15:30      Voloder -   Lokomotiva 3:0
17:00      Moslavina -   Mladost R. 8:1
18:00      Sokol -   Vatrogasac 5:6 (3:4) Izvještaj
na vrh
10. kolo (26.03.2012)
Ponedjeljak, 26 Ožujak 2012
16:00      Voloder -   Slavonac 1:1
16:00      Milka Trnina -   Branitelj 0:2
16:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 1:1
16:00      Sokol -   Mladost R. 1:0 (1:0) Izvještaj
17:00      Moslavina -   Lokomotiva 8:2
na vrh
11. kolo (02.04.2012)
Ponedjeljak, 02 Travanj 2012
16:00      Milka Trnina -   Dinamo (Os) 0:4
16:00      Branitelj -   Voloder 2:3
16:00      Slavonac -   Moslavina 2:1
16:00      Mladost R. -   Vatrogasac 2:2
16:00      Lokomotiva -   Sokol 3:4 (1:1) Izvještaj
na vrh
12. kolo (09.04.2012)
Ponedjeljak, 09 Travanj 2012
16:30      Dinamo (Os) -   Mladost R. 3:1
16:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 5:1
16:30      Sokol -   Slavonac 2:1 (2:1) Izvještaj
Srijeda, 11 Travanj 2012
17:00      Moslavina -   Branitelj 7:0
Petak, 13 Travanj 2012
17:30      Voloder -   Milka Trnina 5:1
na vrh
13. kolo (16.04.2012)
Ponedjeljak, 16 Travanj 2012
16:30      Voloder -   Dinamo (Os) 2:0
16:30      Milka Trnina -   Moslavina 0:5
16:30      Slavonac -   Vatrogasac 0:2
16:30      Lokomotiva -   Mladost R. 1:0
16:30      Branitelj -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
14. kolo (23.04.2012)
Ponedjeljak, 23 Travanj 2012
17:00      Moslavina -   Voloder 6:1
17:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 3:0
17:00      Mladost R. -   Slavonac 3:3
17:00      Vatrogasac -   Branitelj 1:1
17:00      Sokol -   Milka Trnina 1:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
15. kolo (30.04.2012)
Petak, 20 Travanj 2012
17:00      Moslavina -   Dinamo (Os) 4:2
Ponedjeljak, 30 Travanj 2012
17:00      Milka Trnina -   Vatrogasac 0:7
17:00      Branitelj -   Mladost R. 3:2
17:00      Slavonac -   Lokomotiva 2:0
17:00      Voloder -   Sokol 1:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
16. kolo (07.05.2012)
Ponedjeljak, 07 Svibanj 2012
17:30      Dinamo (Os) -   Slavonac 3:3
17:30      Lokomotiva -   Branitelj 5:2
17:30      Mladost R. -   Milka Trnina 3:2
17:30      Vatrogasac -   Voloder 0:2
17:30      Sokol -   Moslavina 1:8 (1:2) Izvještaj
na vrh
17. kolo (14.05.2012)
Ponedjeljak, 14 Svibanj 2012
17:00      Moslavina -   Vatrogasac 5:2
17:30      Voloder -   Mladost R. 6:0
17:30      Milka Trnina -   Lokomotiva 2:0
17:30      Branitelj -   Slavonac 1:2
17:30      Sokol -   Dinamo (Os) 2:3 (0:1) Izvještaj
na vrh
18. kolo (21.05.2012)
Ponedjeljak, 21 Svibanj 2012
18:00      Dinamo (Os) -   Branitelj 0:1
18:00      Slavonac -   Milka Trnina 2:2
18:00      Lokomotiva -   Voloder 1:0
18:00      Mladost R. -   Moslavina 1:6
18:00      Vatrogasac -   Sokol 1:3
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00 
Šartovac
Šartovac
: Sokol
Sokol
Statistika

14. KOLO 1. ŽNL 25./26.11.2017. u 13.00

1. ŽNL 2017/18
TŠK 1932 - Sloga :
Topusko - Metalac :
Lekenik - Banovac :
Moslavac - Libertas :
Vatrogasac - Sokol R. :
Voloder - Moslavina :
Šartovac - Sokol :
BSK - Frankopan :
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online