Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow ŽPL 2013/14 arrow Juniori arrow Raspored prvenstva
Juniori 2013/14
Raspored Prvenstva

1. kolo (31.08.2013 - 01.09.2013)
Subota, 31 Kolovoz 2013
17:00      Moslavac -   Mladost R. 16:0
17:00      Šartovac -   Voloder 0:7
17:00      Strijelac -   Dinamo (Os) 1:2
17:00      Lokomotiva -   Jelengrad 6:1
17:00      Vatrogasac -   Mladost G. 14:0
Nedjelja, 01 Rujan 2013
17:00      Sokol -   Metalac M. 12:1 (9:1) Izvještaj
na vrh
2. kolo (07.09.2013 - 08.09.2013)
Subota, 07 Rujan 2013
17:00      Mladost R. -   Mladost G. 3:0 Izvještaj
17:00      Jelengrad -   Vatrogasac 6:1
17:00      Voloder -   Strijelac 9:1
17:00      Metalac M. -   Šartovac 4:2
Nedjelja, 08 Rujan 2013
17:00      Moslavac -   Sokol 6:2 (4:1) Izvještaj
Utorak, 08 Listopad 2013
13:30      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 2:4
na vrh
3. kolo (14.09.2013 - 15.09.2013)
Subota, 14 Rujan 2013
16:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 4:1
16:30      Mladost G. -   Jelengrad 0:15
16:30      Šartovac -   Moslavac 0:1
16:30      Strijelac -   Metalac M. 12:1
16:30      Lokomotiva -   Voloder 5:1
Nedjelja, 15 Rujan 2013
16:30      Sokol -   Mladost R. 3:0 Izvještaj
na vrh
4. kolo (21.09.2013 - 22.09.2013)
Subota, 21 Rujan 2013
16:30      Mladost R. -   Jelengrad 1:3
16:30      Dinamo (Os) -   Mladost G. 6:1
16:30      Voloder -   Vatrogasac 11:1
16:30      Metalac M. -   Lokomotiva 0:8
16:30      Moslavac -   Strijelac 8:0
Nedjelja, 22 Rujan 2013
16:30      Sokol -   Šartovac 9:2 (3:0) Izvještaj
na vrh
5. kolo (28.09.2013)
Subota, 28 Rujan 2013
16:00      Vatrogasac -   Metalac M. 14:4
16:00      Mladost G. -   Voloder 0:3
16:00      Jelengrad -   Dinamo (Os) 2:3
16:00      Šartovac -   Mladost R. 1:5
16:00      Lokomotiva -   Moslavac 3:1
16:00      Strijelac -   Sokol 4:5 (2:3) Izvještaj
na vrh
6. kolo (05.10.2013 - 06.10.2013)
Subota, 05 Listopad 2013
16:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 2:5
16:00      Voloder -   Jelengrad 8:0
16:00      Metalac M. -   Mladost G. 5:6
16:00      Moslavac -   Vatrogasac 4:1
16:00      Šartovac -   Strijelac 1:8
Nedjelja, 06 Listopad 2013
16:00      Sokol -   Lokomotiva 0:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
7. kolo (12.10.2013)
Subota, 12 Listopad 2013
15:30      Mladost G. -   Moslavac 0:7
15:30      Jelengrad -   Metalac M. 2:4
15:30      Dinamo (Os) -   Voloder 0:3
15:30      Strijelac -   Mladost R. 8:2
15:30      Lokomotiva -   Šartovac 6:0
15:30      Vatrogasac -   Sokol 4:5 (2:3) Izvještaj
na vrh
8. kolo (19.10.2013 - 20.10.2013)
Subota, 19 Listopad 2013
11:00      Sokol -   Mladost G. 15:2 (6:0) Izvještaj
15:30      Mladost R. -   Voloder 0:2
15:30      Metalac M. -   Dinamo (Os) 0:2
15:30      Moslavac -   Jelengrad 6:0
15:30      Šartovac -   Vatrogasac 9:1
15:30      Strijelac -   Lokomotiva 0:13
na vrh
9. kolo (26.10.2013)
Subota, 26 Listopad 2013
15:30      Lokomotiva -   Mladost R. 7:0
15:30      Vatrogasac -   Strijelac 1:1
15:30      Mladost G. -   Šartovac 11:3
15:30      Dinamo (Os) -   Moslavac 2:5
15:30      Voloder -   Metalac M. 17:0
15:30      Jelengrad -   Sokol 1:6 (1:5) Izvještaj
na vrh
10. kolo (02.11.2013 - 03.11.2013)
Subota, 02 Studeni 2013
14:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 9:0
14:00      Mladost R. -   Metalac M. 6:2
14:00      Moslavac -   Voloder 3:2
14:00      Šartovac -   Jelengrad 1:7
14:00      Strijelac -   Mladost G. 12:1
Nedjelja, 03 Studeni 2013
14:00      Sokol -   Dinamo (Os) 7:0 (4:0) Izvještaj
na vrh
11. kolo (09.11.2013)
Subota, 09 Studeni 2013
11:00      Jelengrad -   Strijelac 3:4
14:00      Vatrogasac -   Mladost R. 2:1
14:00      Mladost G. -   Lokomotiva 1:7
14:00      Dinamo (Os) -   Šartovac 4:1
14:00      Metalac M. -   Moslavac 1:6
14:00      Voloder -   Sokol 1:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
12. kolo (29.03.2014)
Subota, 29 Ožujak 2014
15:30      Jelengrad -   Lokomotiva 1:8
15:30      Mladost G. -   Vatrogasac 1:0
15:30      Mladost R. -   Moslavac 2:1
15:30      Voloder -   Šartovac 7:2
15:30      Dinamo (Os) -   Strijelac 5:0
15:30      Metalac M. -   Sokol 3:8 (1:5) Izvještaj
na vrh
13. kolo (05.04.2014 - 06.04.2014)
Subota, 05 Travanj 2014
16:30      Mladost G. -   Mladost R. 7:2
16:30      Vatrogasac -   Jelengrad 0:1
16:30      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 1:0
16:30      Strijelac -   Voloder 1:3
16:30      Šartovac -   Metalac M. 13:3
Nedjelja, 06 Travanj 2014
16:30      Sokol -   Moslavac 4:3 (1:2) Izvještaj
na vrh
14. kolo (12.04.2014)
Subota, 12 Travanj 2014
16:30      Metalac M. -   Strijelac 0:16
16:30      Voloder -   Lokomotiva 2:2
16:30      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 4:1
16:30      Jelengrad -   Mladost G. 1:0
16:30      Moslavac -   Šartovac 5:2
16:30      Mladost R. -   Sokol 1:9 (0:2) Izvještaj
na vrh
15. kolo (19.04.2014)
Subota, 19 Travanj 2014
13:30      Jelengrad -   Mladost R. 3:2
13:30      Vatrogasac -   Voloder 1:5
13:30      Šartovac -   Sokol 2:2 (2:1) Izvještaj
16:30      Mladost G. -   Dinamo (Os) 1:10
16:30      Lokomotiva -   Metalac M. 3:0
16:30      Strijelac -   Moslavac 1:1
na vrh
16. kolo (26.04.2014 - 27.04.2014)
Subota, 26 Travanj 2014
16:30      Moslavac -   Lokomotiva 2:5
16:30      Metalac M. -   Vatrogasac 2:3
16:30      Dinamo (Os) -   Jelengrad 7:0
16:30      Voloder -   Mladost G. 12:0
16:30      Mladost R. -   Šartovac 1:2
Nedjelja, 27 Travanj 2014
16:30      Sokol -   Strijelac 3:0 Izvještaj
na vrh
17. kolo (03.05.2014)
Petak, 02 Svibanj 2014
17:00      Mladost G. -   Metalac M. 8:6
Subota, 03 Svibanj 2014
17:00      Vatrogasac -   Moslavac 1:4
17:00      Strijelac -   Šartovac 3:9
Srijeda, 21 Svibanj 2014
18:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 5:0
18:00      Jelengrad -   Voloder 1:12
18:00      Lokomotiva -   Sokol 3:3 (1:1) Izvještaj
na vrh
18. kolo (10.05.2014 - 11.05.2014)
Subota, 10 Svibanj 2014
17:00      Mladost R. -   Strijelac 5:0
17:00      Šartovac -   Lokomotiva 0:6
17:00      Moslavac -   Mladost G. 16:0
17:00      Metalac M. -   Jelengrad 3:4
17:00      Voloder -   Dinamo (Os) 5:2
Nedjelja, 11 Svibanj 2014
17:00      Sokol -   Vatrogasac 9:1 (7:0) Izvještaj
na vrh
19. kolo (17.05.2014)
Subota, 17 Svibanj 2014
17:30      Lokomotiva -   Strijelac 15:0
17:30      Voloder -   Mladost R. 6:2
17:30      Dinamo (Os) -   Metalac M. 5:2
17:30      Mladost G. -   Sokol 0:3 Izvještaj
Četvrtak, 22 Svibanj 2014
18:00      Vatrogasac -   Šartovac 3:2
Subota, 14 Lipanj 2014
18:00      Jelengrad -   Moslavac 2:8
na vrh
20. kolo (24.05.2014 - 25.05.2014)
Subota, 24 Svibanj 2014
17:30      Mladost R. -   Lokomotiva 1:8
17:30      Strijelac -   Vatrogasac 6:2
17:30      Šartovac -   Mladost G. 13:1
17:30      Moslavac -   Dinamo (Os) 5:0
17:30      Metalac M. -   Voloder 0:10
Nedjelja, 25 Svibanj 2014
17:30      Sokol -   Jelengrad 3:0 Izvještaj
na vrh
21. kolo (31.05.2014)
Subota, 31 Svibanj 2014
18:00      Jelengrad -   Šartovac 1:13
18:00      Mladost G. -   Strijelac 0:8
18:00      Vatrogasac -   Lokomotiva 0:6
18:00      Metalac M. -   Mladost R. 0:11
18:00      Voloder -   Moslavac 3:0
18:00      Dinamo (Os) -   Sokol 2:3 (2:2) Izvještaj
na vrh
22. kolo (07.06.2014)
Subota, 07 Lipanj 2014
18:00      Mladost R. -   Vatrogasac 14:0
18:00      Lokomotiva -   Mladost G. 3:0
18:00      Strijelac -   Jelengrad 12:2
18:00      Šartovac -   Dinamo (Os) 6:4
Nedjelja, 08 Lipanj 2014
18:00      Sokol -   Voloder 0:4 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 15 Lipanj 2014
14:00      Moslavac -   Metalac M. 3:0
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00 
Šartovac
Šartovac
: Sokol
Sokol
Statistika

13. KOLO 1. ŽNL 18./19.11.2017. u 13.30

1. ŽNL 2017/18
Lekenik - Moslavac 0:1
Banovac - Topusko 1:4
Metalac - BSK 1:2
Frankopan - Šartovac 0:0
Sokol - Voloder 2:1
Moslavina - TŠK 1932 8:1
Sloga - Vatrogasac 1:3
Sokol R. - Libertas 0:5
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 2