Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2014/15 arrow Seniori arrow Raspored prvenstva
1. ŽNL 2014/15
Raspored Prvenstva

1. kolo (30.08.2014 - 31.08.2014)
Subota, 30 Kolovoz 2014
17:30      Topusko -   Slavonac 3:2
Nedjelja, 31 Kolovoz 2014
17:30      Moslavac -   Frankopan 0:0
17:30      Radnik -   BSK 1:2
17:30      TŠK 1932 -   Mladost G. 1:1
17:30      Mladost P. -   Metalac 4:1
17:30      Sloga -   Podovi 5:1
17:30      Sokol -   Zrinski 4:2 (2:1) Izvještaj
na vrh
2. kolo (06.09.2014 - 07.09.2014)
Subota, 06 Rujan 2014
17:30      Slavonac -   Radnik 5:2
17:30      Frankopan -   Sokol 1:2 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 07 Rujan 2014
17:30      Sloga -   Moslavac 1:1
17:30      Podovi -   Metalac 1:3
17:30      Mladost G. -   Mladost P. 0:1
17:30      BSK -   TŠK 1932 2:1
17:30      Zrinski -   Topusko 2:2
na vrh
3. kolo (13.09.2014 - 14.09.2014)
Subota, 13 Rujan 2014
17:00      Frankopan -   Topusko 3:0
17:00      TŠK 1932 -   Slavonac 3:1
17:00      Metalac -   Mladost G. 5:1
Nedjelja, 14 Rujan 2014
17:00      Moslavac -   Podovi 1:2
17:00      Radnik -   Zrinski 1:0
17:00      Mladost P. -   BSK 0:0
Nedjelja, 02 Studeni 2014
14:00      Sokol -   Sloga 3:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
4. kolo (20.09.2014 - 21.09.2014)
Subota, 20 Rujan 2014
17:00      Slavonac -   Mladost P. 2:1
17:00      Frankopan -   Radnik 3:0
Nedjelja, 21 Rujan 2014
17:00      BSK -   Metalac 1:1
17:00      TŠK 1932 -   Zrinski 1:0
17:00      Sloga -   Topusko 2:0
17:00      Podovi -   Mladost G. 1:1
17:00      Moslavac -   Sokol 1:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
5. kolo (27.09.2014 - 28.09.2014)
Subota, 27 Rujan 2014
16:30      Topusko -   Moslavac 1:2
16:30      TŠK 1932 -   Frankopan 0:0
16:30      Sokol -   Podovi 4:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 28 Rujan 2014
16:30      Metalac -   Slavonac 1:1
16:30      Mladost G. -   BSK 3:4
16:30      Radnik -   Sloga 1:1
16:30      Mladost P. -   Zrinski 2:1
na vrh
6. kolo (04.10.2014 - 05.10.2014)
Subota, 04 Listopad 2014
16:30      Slavonac -   Mladost G. 4:1
16:30      Frankopan -   Mladost P. 1:0
16:30      Sokol -   Topusko 3:1 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 05 Listopad 2014
16:30      Podovi -   BSK 2:6
16:30      Zrinski -   Metalac 1:2
16:30      Sloga -   TŠK 1932 2:1
16:30      Moslavac -   Radnik 2:0
na vrh
7. kolo (08.10.2014)
Srijeda, 08 Listopad 2014
16:00      TŠK 1932 -   Moslavac 1:2
16:00      Mladost P. -   Sloga 2:0
16:00      Metalac -   Frankopan 1:0
16:00      Mladost G. -   Zrinski 2:2
16:00      BSK -   Slavonac 6:0
16:00      Topusko -   Podovi 3:0
16:00      Radnik -   Sokol 1:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
8. kolo (11.10.2014 - 12.10.2014)
Subota, 11 Listopad 2014
16:00      Topusko -   Radnik 5:1
16:00      Frankopan -   Mladost G. 3:1
16:00      Sokol -   TŠK 1932 3:0 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 12 Listopad 2014
16:00      Podovi -   Slavonac 1:0
16:00      Zrinski -   BSK 1:3
16:00      Sloga -   Metalac 1:0
16:00      Moslavac -   Mladost P. 0:1
na vrh
9. kolo (18.10.2014 - 19.10.2014)
Subota, 18 Listopad 2014
15:00      TŠK 1932 -   Topusko 1:0
15:00      Metalac -   Moslavac 3:0
15:00      Slavonac -   Zrinski 5:1
Nedjelja, 19 Listopad 2014
15:00      Radnik -   Podovi 0:0
15:00      Mladost G. -   Sloga 1:3
15:00      BSK -   Frankopan 1:0
15:00      Mladost P. -   Sokol 2:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
10. kolo (25.10.2014 - 26.10.2014)
Subota, 25 Listopad 2014
15:00      Topusko -   Mladost P. 1:2
15:00      Frankopan -   Slavonac 2:2
15:00      Sokol -   Metalac 1:1 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 26 Listopad 2014
14:00      BSK -   Sloga 1:1
14:00      Moslavac -   Mladost G. 2:1
14:00      TŠK 1932 -   Radnik 1:2
14:00      Podovi -   Zrinski 1:2
na vrh
11. kolo (08.11.2014 - 09.11.2014)
Subota, 08 Studeni 2014
14:00      TŠK 1932 -   Podovi 4:1
14:00      Metalac -   Topusko 7:2
Nedjelja, 09 Studeni 2014
14:00      Zrinski -   Frankopan 5:1
14:00      Mladost P. -   Radnik 0:0
14:00      BSK -   Moslavac 3:1
14:00      Slavonac -   Sloga 1:5
14:00      Mladost G. -   Sokol 3:6 (2:4) Izvještaj
na vrh
12. kolo (15.11.2014 - 16.11.2014)
Subota, 15 Studeni 2014
13:30      Topusko -   Mladost G. 3:0
13:30      TŠK 1932 -   Mladost P. 1:2
13:30      Sokol -   BSK 3:2 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 16 Studeni 2014
13:30      Podovi -   Frankopan 4:0
13:30      Sloga -   Zrinski 6:1
13:30      Moslavac -   Slavonac 1:1
13:30      Radnik -   Metalac 3:1
na vrh
13. kolo (22.11.2014 - 23.11.2014)
Subota, 22 Studeni 2014
13:30      Frankopan -   Sloga 1:1
13:30      Metalac -   TŠK 1932 6:0
13:30      Slavonac -   Sokol 5:1 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 23 Studeni 2014
13:30      Mladost G. -   Radnik 1:2
13:30      BSK -   Topusko 3:1
13:30      Zrinski -   Moslavac 1:0
13:30      Mladost P. -   Podovi 4:0
na vrh
14. kolo (14.03.2015 - 15.03.2015)
Subota, 14 Ožujak 2015
15:00      Metalac -   Mladost P. 1:1
15:00      Frankopan -   Moslavac 0:1
Nedjelja, 15 Ožujak 2015
15:00      Slavonac -   Topusko 2:3
15:00      Podovi -   Sloga 1:2
15:00      BSK -   Radnik 1:1
15:00      Mladost G. -   TŠK 1932 2:0
15:00      Zrinski -   Sokol 2:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
15. kolo (21.03.2015 - 22.03.2015)
Subota, 21 Ožujak 2015
15:30      Metalac -   Podovi 1:0
15:30      TŠK 1932 -   BSK 1:2 Izvještaj
15:30      Topusko -   Zrinski 0:0
15:30      Sokol -   Frankopan 2:2 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 22 Ožujak 2015
15:30      Radnik -   Slavonac 0:1
15:30      Moslavac -   Sloga 0:4
15:30      Mladost P. -   Mladost G. 4:0
na vrh
16. kolo (28.03.2015 - 29.03.2015)
Subota, 28 Ožujak 2015
15:30      Topusko -   Frankopan 2:1
Nedjelja, 29 Ožujak 2015
16:30      Podovi -   Moslavac 0:3
16:30      Zrinski -   Radnik 2:1
16:30      BSK -   Mladost P. 5:2
16:30      Slavonac -   TŠK 1932 1:0
16:30      Mladost G. -   Metalac 2:1
16:30      Sloga -   Sokol 1:2 (0:2) Izvještaj
na vrh
17. kolo (04.04.2015)
Subota, 04 Travanj 2015
16:30      Radnik -   Frankopan 3:1
16:30      Mladost P. -   Slavonac 5:0
16:30      Zrinski -   TŠK 1932 1:0
16:30      Topusko -   Sloga 3:0 Izvještaj
16:30      Mladost G. -   Podovi 4:0
16:30      Metalac -   BSK 1:1
16:30      Sokol -   Moslavac 2:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
18. kolo (11.04.2015 - 12.04.2015)
Subota, 11 Travanj 2015
16:30      Frankopan -   TŠK 1932 0:4
Nedjelja, 12 Travanj 2015
16:30      Moslavac -   Topusko 1:9
16:30      Sloga -   Radnik 6:2
16:30      Zrinski -   Mladost P. 1:1
16:30      Slavonac -   Metalac 0:4
16:30      BSK -   Mladost G. 3:2
16:30      Podovi -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
19. kolo (18.04.2015 - 19.04.2015)
Subota, 18 Travanj 2015
16:30      Metalac -   Zrinski 2:1
16:30      TŠK 1932 -   Sloga 0:1
Nedjelja, 19 Travanj 2015
16:30      Radnik -   Moslavac 3:1
16:30      BSK -   Podovi 5:0
16:30      Mladost G. -   Slavonac 1:2
16:30      Mladost P. -   Frankopan 3:0
16:30      Topusko -   Sokol 1:5 (0:3) Izvještaj
na vrh
20. kolo (25.04.2015 - 26.04.2015)
Subota, 25 Travanj 2015
17:00      Frankopan -   Metalac 0:3
17:00      Sokol -   Radnik 3:0 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 26 Travanj 2015
17:00      Podovi -   Topusko 0:3
17:00      Moslavac -   TŠK 1932 1:2
17:00      Sloga -   Mladost P. 2:0
17:00      Zrinski -   Mladost G. 1:3
17:00      Slavonac -   BSK 2:3
na vrh
21. kolo (02.05.2015 - 03.05.2015)
Subota, 02 Svibanj 2015
17:00      Metalac -   Sloga 5:1
17:00      TŠK 1932 -   Sokol 2:3 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 03 Svibanj 2015
17:00      Mladost G. -   Frankopan 4:0
17:00      Radnik -   Topusko 1:0
17:00      BSK -   Zrinski 3:1
17:00      Mladost P. -   Moslavac 3:0
17:00      Slavonac -   Podovi 4:4
na vrh
22. kolo (09.05.2015 - 10.05.2015)
Subota, 09 Svibanj 2015
17:00      Frankopan -   BSK 0:2
17:00      Topusko -   TŠK 1932 0:3
17:00      Sokol -   Mladost P. 1:2 (1:2) Izvještaj
Nedjelja, 10 Svibanj 2015
17:00      Podovi -   Radnik 1:2
17:00      Sloga -   Mladost G. 4:4
17:00      Zrinski -   Slavonac 3:3
17:00      Moslavac -   Metalac 0:1
na vrh
23. kolo (16.05.2015 - 17.05.2015)
Subota, 16 Svibanj 2015
17:30      Metalac -   Sokol 3:1 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 17 Svibanj 2015
17:30      Slavonac -   Frankopan 1:1
17:30      Mladost P. -   Topusko 2:2
17:30      Zrinski -   Podovi 1:2
17:30      Sloga -   BSK 1:2
17:30      Mladost G. -   Moslavac 4:1
17:30      Radnik -   TŠK 1932 1:1
na vrh
24. kolo (23.05.2015 - 24.05.2015)
Subota, 23 Svibanj 2015
17:30      Frankopan -   Zrinski 2:1
17:30      Sokol -   Mladost G. 1:5 (1:3) Izvještaj
Nedjelja, 24 Svibanj 2015
17:30      Topusko -   Metalac 3:0
17:30      Podovi -   TŠK 1932 1:4
17:30      Moslavac -   BSK 0:3
17:30      Radnik -   Mladost P. 0:3
Četvrtak, 04 Lipanj 2015
18:30      Sloga -   Slavonac 4:1
na vrh
25. kolo (31.05.2015)
Nedjelja, 31 Svibanj 2015
18:00      Frankopan -   Podovi 5:1
18:00      Zrinski -   Sloga 2:4
18:00      Slavonac -   Moslavac 4:4
18:00      Mladost P. -   TŠK 1932 2:0
18:00      Mladost G. -   Topusko 2:0
18:00      Metalac -   Radnik 0:0
18:00      BSK -   Sokol 5:2 (1:2) Izvještaj
na vrh
26. kolo (07.06.2015)
Nedjelja, 07 Lipanj 2015
18:30      TŠK 1932 -   Metalac 3:1
18:30      Sloga -   Frankopan 4:2
18:30      Podovi -   Mladost P. 1:8
18:30      Radnik -   Mladost G. 3:1
18:30      Topusko -   BSK 3:3
18:30      Moslavac -   Zrinski 1:1
18:30      Sokol -   Slavonac 2:3 (1:0) Izvještaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00 
Šartovac
Šartovac
: Sokol
Sokol
Statistika

14. KOLO 1. ŽNL 25./26.11.2017. u 13.00

1. ŽNL 2017/18
TŠK 1932 - Sloga :
Topusko - Metalac :
Lekenik - Banovac :
Moslavac - Libertas :
Vatrogasac - Sokol R. :
Voloder - Moslavina :
Šartovac - Sokol :
BSK - Frankopan :
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online