Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2014/15 arrow Mladež arrow Juniori arrow Raspored prvenstva
Juniori 2014/15
Raspored Prvenstva

1. kolo (29.08.2014 - 30.08.2014)
Petak, 29 Kolovoz 2014
17:30      Mladost G. -   Dinamo (Os) 4:3
Subota, 30 Kolovoz 2014
17:30      Jelengrad -   Voloder 1:9
17:30      Naftaplin -   Mladost R. 0:7
17:30      Vatrogasac -   Strijelac 2:1
17:30      Lokomotiva -   Sokol 0:1 (0:0) Izvještaj
Četvrtak, 04 Rujan 2014
17:30      Moslavac -   Šartovac 7:0
na vrh
2. kolo (06.09.2014 - 07.09.2014)
Subota, 06 Rujan 2014
17:30      Dinamo (Os) -   Jelengrad 11:3
17:30      Moslavac -   Mladost G. 3:0
17:30      Šartovac -   Strijelac 6:1
17:30      Mladost R. -   Lokomotiva 1:2
17:30      Voloder -   Naftaplin 20:0
Nedjelja, 07 Rujan 2014
17:30      Sokol -   Vatrogasac 10:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
3. kolo (13.09.2014)
Subota, 13 Rujan 2014
17:00      Naftaplin -   Dinamo (Os) 0:9
17:00      Vatrogasac -   Mladost R. 1:6
Srijeda, 08 Listopad 2014
16:00      Jelengrad -   Moslavac 0:24
16:00      Strijelac -   Sokol 1:13 (1:6) Izvještaj
Nedjelja, 02 Studeni 2014
14:00      Mladost G. -   Šartovac 2:2
14:00      Lokomotiva -   Voloder 1:2
na vrh
4. kolo (20.09.2014)
Subota, 20 Rujan 2014
17:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 3:1
17:00      Moslavac -   Naftaplin 18:0
17:00      Mladost G. -   Jelengrad 12:1
17:00      Mladost R. -   Strijelac 5:0
17:00      Voloder -   Vatrogasac 17:0
17:00      Šartovac -   Sokol 1:3 (0:2) Izvještaj
na vrh
5. kolo (27.09.2014 - 28.09.2014)
Subota, 27 Rujan 2014
16:30      Jelengrad -   Šartovac 4:5
16:30      Naftaplin -   Mladost G. 1:5
16:30      Lokomotiva -   Moslavac 0:5
16:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 2:2
16:30      Strijelac -   Voloder 2:4
Nedjelja, 28 Rujan 2014
16:30      Sokol -   Mladost R. 12:0 (3:0) Izvještaj
na vrh
6. kolo (04.10.2014)
Subota, 04 Listopad 2014
16:30      Dinamo (Os) -   Strijelac 5:0
16:30      Moslavac -   Vatrogasac 14:0
16:30      Mladost G. -   Lokomotiva 1:6
16:30      Jelengrad -   Naftaplin 5:1
16:30      Šartovac -   Mladost R. 0:2
16:30      Voloder -   Sokol 6:4 (3:2) Izvještaj
na vrh
7. kolo (11.10.2014 - 12.10.2014)
Subota, 11 Listopad 2014
16:00      Naftaplin -   Šartovac 0:3
16:00      Lokomotiva -   Jelengrad 5:1
16:00      Vatrogasac -   Mladost G. 3:2
16:00      Strijelac -   Moslavac 0:7
16:00      Mladost R. -   Voloder 0:5
Nedjelja, 12 Listopad 2014
16:00      Sokol -   Dinamo (Os) 17:0 (9:0) Izvještaj
na vrh
8. kolo (18.10.2014)
Subota, 18 Listopad 2014
15:00      Šartovac -   Voloder 1:7
15:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 19:1
15:00      Mladost G. -   Strijelac 4:1
15:00      Jelengrad -   Vatrogasac 3:1
15:00      Naftaplin -   Lokomotiva 0:3
15:00      Moslavac -   Sokol 3:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
9. kolo (25.10.2014 - 26.10.2014)
Subota, 25 Listopad 2014
14:00      Voloder -   Dinamo (Os) 5:1
14:00      Lokomotiva -   Šartovac 3:2
14:00      Vatrogasac -   Naftaplin 7:0
Nedjelja, 26 Listopad 2014
14:00      Sokol -   Mladost G. 6:0 (3:0) Izvještaj
Nedjelja, 02 Studeni 2014
14:00      Mladost R. -   Moslavac 0:6
Subota, 22 Studeni 2014
13:30      Strijelac -   Jelengrad 3:0
na vrh
10. kolo (15.11.2014)
Subota, 15 Studeni 2014
14:00      Šartovac -   Dinamo (Os) 11:0
14:00      Moslavac -   Voloder 1:3
14:00      Mladost G. -   Mladost R. 0:14
14:00      Naftaplin -   Strijelac 5:6
14:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 2:0
14:00      Jelengrad -   Sokol 1:9 (1:4) Izvještaj
na vrh
11. kolo (08.11.2014 - 09.11.2014)
Subota, 08 Studeni 2014
14:00      Voloder -   Mladost G. 31:1
14:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 3:1
14:00      Vatrogasac -   Šartovac 1:4
14:00      Strijelac -   Lokomotiva 0:5
14:00      Mladost R. -   Jelengrad 7:2
Nedjelja, 09 Studeni 2014
14:00      Sokol -   Naftaplin 15:0 (7:0) Izvještaj
na vrh
12. kolo (21.03.2015 - 22.03.2015)
Subota, 21 Ožujak 2015
14:30      Mladost R. -   Naftaplin 12:0
15:30      Šartovac -   Moslavac 0:5
15:30      Dinamo (Os) -   Mladost G. 4:0
15:30      Voloder -   Jelengrad 2:0
Nedjelja, 22 Ožujak 2015
15:30      Sokol -   Lokomotiva 4:0 (3:0) Izvještaj
na vrh
13. kolo (28.03.2015)
Subota, 28 Ožujak 2015
16:30      Jelengrad -   Dinamo (Os) 0:5
16:30      Mladost G. -   Moslavac 0:16
16:30      Lokomotiva -   Mladost R. 4:3
16:30      Naftaplin -   Voloder 0:14
16:30      Vatrogasac -   Sokol 1:12 (0:9) Izvještaj
na vrh
14. kolo (06.04.2015)
Ponedjeljak, 06 Travanj 2015
14:30      Dinamo (Os) -   Naftaplin 12:0
14:30      Mladost R. -   Vatrogasac 5:1
16:30      Šartovac -   Mladost G. 19:2
16:30      Moslavac -   Jelengrad 6:0
16:30      Voloder -   Lokomotiva 2:0
na vrh
15. kolo (11.04.2015)
Subota, 11 Travanj 2015
16:30      Jelengrad -   Mladost G. 8:0
16:30      Vatrogasac -   Voloder 0:12
16:30      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 6:0
16:30      Naftaplin -   Moslavac 0:11
16:30      Sokol -   Šartovac 7:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
16. kolo (18.04.2015)
Subota, 18 Travanj 2015
17:00      Šartovac -   Jelengrad 1:3
17:00      Mladost G. -   Naftaplin 4:2
17:00      Moslavac -   Lokomotiva 3:0
17:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 5:1
17:00      Mladost R. -   Sokol 1:2 (1:1) Izvještaj
na vrh
17. kolo (25.04.2015 - 26.04.2015)
Subota, 25 Travanj 2015
17:00      Mladost R. -   Šartovac 4:4
17:00      Vatrogasac -   Moslavac 1:2
17:00      Naftaplin -   Jelengrad 0:4
Nedjelja, 26 Travanj 2015
17:00      Lokomotiva -   Mladost G. 3:0
17:00      Sokol -   Voloder 6:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
18. kolo (02.05.2015)
Subota, 02 Svibanj 2015
17:00      Jelengrad -   Lokomotiva 2:4
17:00      Mladost G. -   Vatrogasac 0:12
17:00      Voloder -   Mladost R. 5:0
17:00      Dinamo (Os) -   Sokol 5:1 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 03 Svibanj 2015
17:00      Šartovac -   Naftaplin 6:2
na vrh
19. kolo (09.05.2015 - 10.05.2015)
Subota, 09 Svibanj 2015
17:00      Voloder -   Šartovac 3:0
17:00      Vatrogasac -   Jelengrad 8:2
Nedjelja, 10 Svibanj 2015
17:00      Lokomotiva -   Naftaplin 20:0
17:00      Sokol -   Moslavac 6:0 (3:0) Izvještaj
Subota, 06 Lipanj 2015
18:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 3:0
na vrh
20. kolo (16.05.2015)
Subota, 16 Svibanj 2015
17:30      Šartovac -   Lokomotiva 3:2
17:30      Naftaplin -   Vatrogasac 0:6
17:30      Moslavac -   Mladost R. 8:0
17:30      Dinamo (Os) -   Voloder 0:11
Četvrtak, 04 Lipanj 2015
18:00      Mladost G. -   Sokol 0:23 (0:11) Izvještaj
na vrh
21. kolo (23.05.2015 - 24.05.2015)
Subota, 23 Svibanj 2015
17:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 2:5
Nedjelja, 24 Svibanj 2015
17:30      Voloder -   Moslavac 4:0
Četvrtak, 04 Lipanj 2015
18:00      Dinamo (Os) -   Šartovac 2:10
Subota, 06 Lipanj 2015
18:00      Sokol -   Jelengrad 14:1 (6:0) Izvještaj
Petak, 12 Lipanj 2015
18:00      Mladost R. -   Mladost G. 13:1
na vrh
22. kolo (30.05.2015)
Subota, 30 Svibanj 2015
18:00      Jelengrad -   Mladost R. 3:10
18:00      Mladost G. -   Voloder 0:8
18:00      Moslavac -   Dinamo (Os) 4:1
18:00      Šartovac -   Vatrogasac 7:3
18:00      Naftaplin -   Sokol 0:16 (0:11) Izvještaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

15. KOLO 1. ŽNL 02./03.12.2017. u 13.00

1. ŽNL 2017/18
Frankopan - Topusko 6:2
Moslavina - Šartovac 3:0
Libertas - Vatrogasac 1:1
Metalac - Lekenik 4:0
Sloga - Voloder 5:0
Sokol R. - TŠK 1932 3:2
Banovac - Moslavac :
Sokol - BSK :
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Leonard Lom5
 

Saša Hmorinski

 3

 Ivica Alapić

 3

 Mario Hibl

 2

 Damjan Pleše

2

 

Ivan Gajdek

1

 

Tomislav Gajdek

1

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 1