Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2015/16 arrow Limaèi arrow Raspored prvenstva
Limaèi 2015/16
Raspored Prvenstva

1. kolo (29.08.2015 - 30.08.2015)
Subota, 29 Kolovoz 2015
11:00      Lokomotiva -   Metalac M. 0:1
13:00      Sokol -   Dinamo (Os) 4:0 (3:0) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Vatrogasac 6:2
Nedjelja, 30 Kolovoz 2015
10:00      Mladost G. -   Voloder 0:21
Utorak, 01 Rujan 2015
18:00      Moslavac -   Mladost R. 2:1
na vrh
2. kolo (05.09.2015 - 06.09.2015)
Subota, 05 Rujan 2015
11:30      Vatrogasac -   Lokomotiva 2:1
14:00      Voloder -   Metalac M. 12:3
Nedjelja, 06 Rujan 2015
10:00      Mladost R. -   Moslavina 0:1
10:00      Mladost G. -   Dinamo (Os) 0:10
10:00      Sokol -   Moslavac 3:0 (2:0) Izvjetaj
na vrh
3. kolo (12.09.2015 - 13.09.2015)
Subota, 12 Rujan 2015
10:00      Vatrogasac -   Metalac M. 0:1
13:00      Dinamo (Os) -   Voloder 3:8
15:00      Lokomotiva -   Mladost R. 0:2
Nedjelja, 13 Rujan 2015
10:00      Moslavac -   Mladost G. 10:1
Utorak, 15 Rujan 2015
19:00      Moslavina -   Sokol 1:0 (0:0) Izvjetaj
na vrh
4. kolo (19.09.2015 - 20.09.2015)
Subota, 19 Rujan 2015
13:00      Dinamo (Os) -   Moslavac 2:0
14:00      Voloder -   Vatrogasac 7:1
Nedjelja, 20 Rujan 2015
10:00      Mladost R. -   Metalac M. 2:2
10:00      Mladost G. -   Moslavina 0:11
10:00      Sokol -   Lokomotiva 4:2 (3:1) Izvjetaj
na vrh
5. kolo (26.09.2015)
Petak, 25 Rujan 2015
18:00      Vatrogasac -   Mladost R. 0:4
Subota, 26 Rujan 2015
11:00      Lokomotiva -   Mladost G. 3:0
Nedjelja, 27 Rujan 2015
10:00      Moslavac -   Voloder 4:10
Srijeda, 30 Rujan 2015
18:30      Moslavina -   Dinamo (Os) 4:1
etvrtak, 08 Listopad 2015
10:00      Metalac M. -   Sokol 1:1 (0:1) Izvjetaj
na vrh
6. kolo (03.10.2015 - 04.10.2015)
Subota, 03 Listopad 2015
13:00      Dinamo (Os) -   Lokomotiva 1:1
14:00      Voloder -   Mladost R. 5:4
Nedjelja, 04 Listopad 2015
10:00      Mladost G. -   Metalac M. 0:3
10:00      Moslavac -   Moslavina 0:6
10:00      Sokol -   Vatrogasac 3:0 (3:0) Izvjetaj
na vrh
7. kolo (10.10.2015)
Petak, 09 Listopad 2015
17:30      Vatrogasac -   Mladost G. 3:0
Subota, 10 Listopad 2015
11:00      Lokomotiva -   Moslavac 0:3
18:00      Moslavina -   Voloder 4:1
Nedjelja, 11 Listopad 2015
10:00      Mladost R. -   Sokol 4:3 (3:0) Izvjetaj
Nedjelja, 08 Studeni 2015
10:00      Metalac M. -   Dinamo (Os) 2:3
na vrh
8. kolo (17.10.2015 - 18.10.2015)
Subota, 17 Listopad 2015
13:00      Dinamo (Os) -   Vatrogasac 0:1
14:00      Voloder -   Sokol 2:2 (1:2) Izvjetaj
18:00      Moslavina -   Lokomotiva 2:1
Nedjelja, 18 Listopad 2015
10:00      Moslavac -   Metalac M. 3:1
11:30      Mladost G. -   Mladost R. 0:5
na vrh
9. kolo (24.10.2015)
Subota, 24 Listopad 2015
11:00      Lokomotiva -   Voloder 0:5
Nedjelja, 25 Listopad 2015
10:00      Metalac M. -   Moslavina 0:0
10:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 4:1
10:00      Sokol -   Mladost G. 14:0 (6:0) Izvjetaj
11:30      Vatrogasac -   Moslavac 1:5
na vrh
10. kolo (02.04.2016 - 03.04.2016)
Subota, 02 Travanj 2016
11:30      Vatrogasac -   Moslavina 2:8
14:00      Voloder -   Mladost G. 20:0
Nedjelja, 03 Travanj 2016
10:00      Mladost R. -   Moslavac 1:3
Subota, 04 Lipanj 2016
13:00      Metalac M. -   Lokomotiva 1:3
Subota, 11 Lipanj 2016
13:00      Dinamo (Os) -   Sokol 1:3 (1:1) Izvjetaj
na vrh
11. kolo (09.04.2016 - 10.04.2016)
Subota, 09 Travanj 2016
11:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 0:3
13:00      Dinamo (Os) -   Mladost G. 8:0
13:30      Moslavina -   Mladost R. 3:1
17:00      Metalac M. -   Voloder 1:4
Nedjelja, 10 Travanj 2016
10:00      Moslavac -   Sokol 2:2 (0:0) Izvjetaj
na vrh
12. kolo (16.04.2016 - 17.04.2016)
Subota, 16 Travanj 2016
12:00      Voloder -   Dinamo (Os) 9:1
Nedjelja, 17 Travanj 2016
10:00      Mladost R. -   Lokomotiva 1:0
10:00      Metalac M. -   Vatrogasac 2:1
10:00      Mladost G. -   Moslavac 0:15
12:00      Sokol -   Moslavina 2:4 (1:2) Izvjetaj
na vrh
13. kolo (23.04.2016 - 24.04.2016)
Subota, 23 Travanj 2016
10:00      Moslavac -   Dinamo (Os) 2:0
11:00      Lokomotiva -   Sokol 0:5 (0:2) Izvjetaj
14:00      Metalac M. -   Mladost R. 1:4
Nedjelja, 24 Travanj 2016
10:00      Moslavina -   Mladost G. 18:0
11:30      Vatrogasac -   Voloder 2:12
na vrh
14. kolo (30.04.2016 - 01.05.2016)
Subota, 30 Travanj 2016
14:00      Voloder -   Moslavac 6:1
Nedjelja, 01 Svibanj 2016
10:00      Sokol -   Metalac M. 1:2 (0:2) Izvjetaj
13:30      Mladost G. -   Lokomotiva 0:13
Utorak, 03 Svibanj 2016
18:00      Mladost R. -   Vatrogasac 3:1
Subota, 04 Lipanj 2016
13:00      Dinamo (Os) -   Moslavina 0:6
na vrh
15. kolo (07.05.2016 - 08.05.2016)
etvrtak, 05 Svibanj 2016
18:00      Mladost R. -   Voloder 1:4
Subota, 07 Svibanj 2016
11:30      Vatrogasac -   Sokol 0:1 (0:1) Izvjetaj
14:30      Moslavina -   Moslavac 3:0
Nedjelja, 08 Svibanj 2016
10:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 2:2
etvrtak, 26 Svibanj 2016
17:00      Metalac M. -   Mladost G. 5:1
na vrh
16. kolo (14.05.2016 - 15.05.2016)
Subota, 14 Svibanj 2016
10:00      Dinamo (Os) -   Metalac M. 3:0
13:00      Moslavac -   Lokomotiva 1:1
15:30      Mladost G. -   Vatrogasac 1:9
Nedjelja, 15 Svibanj 2016
10:00      Sokol -   Mladost R. 3:1 (2:1) Izvjetaj
Utorak, 24 Svibanj 2016
18:00      Voloder -   Moslavina 0:10 Izvjetaj
na vrh
17. kolo (21.05.2016 - 22.05.2016)
Subota, 21 Svibanj 2016
11:00      Lokomotiva -   Moslavina 1:7
Nedjelja, 22 Svibanj 2016
10:00      Mladost R. -   Mladost G. 13:0
10:00      Sokol -   Voloder 2:3 (1:2) Izvjetaj
etvrtak, 26 Svibanj 2016
16:00      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 4:0
Srijeda, 01 Lipanj 2016
19:00      Metalac M. -   Moslavac 0:4
na vrh
18. kolo (28.05.2016 - 29.05.2016)
Subota, 28 Svibanj 2016
10:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 3:2
14:00      Voloder -   Lokomotiva 5:0
18:00      Moslavina -   Metalac M. 12:0
Nedjelja, 29 Svibanj 2016
10:00      Moslavac -   Vatrogasac 6:0
10:00      Mladost G. -   Sokol 0:14 (0:6) Izvjetaj
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeæa utakmica

Ova sezona je završila!

29. KOLO 1. ŽNL 31.05.2018.

1. ŽNL 2017/18
Libertas - Moslavac 0:2
Sokol R. - Vatrogasac 2:6
Sloga - TŠK 1932 2:2
Moslavina - Voloder 9:1
Sokol - Šartovac 10:0
Frankopan - BSK 1:1
Metalac - Topusko 2:5
Banovac - Lekenik 3:2
Detalji

Sokolovi strijelci

1. ŽNL  2017/18
 Saša Hmorinski  8
 

Leonard Lom

 7

 Ivan Gajdek 6
 Mario Hibl
 5
 Tomislav Gajdek
 4
 Ivica Alapiæ

 3

 Damjan Pleše

 3

 Mihael Palaiæ

 3

 Siniša Štrk

 2

 Velimir Roðak
 1

Sponzori

PSP OKOLI
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijaèica tjedna

Google





Zaboravili ste ifru?

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijaèa hrvatske repke

Opæina Velika Ludina


Opæina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAÈKO-MOSLAVAÈKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online

Gostiju online: 1

Najnovije Vijesti

Popularno

Broj Posjeta

Danas626
Juèer1699
U Tjednu13555
U Mjesecu27581
Ukupno10679561