Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2015/16 arrow Pioniri arrow Raspored prvenstva
Pioniri 2015/16
Raspored Prvenstva

1. kolo (29.08.2015 - 30.08.2015)
Subota, 29 Kolovoz 2015
10:00      Mladost R. -   Matija Gubec 1:6
Nedjelja, 30 Kolovoz 2015
11:00      Lokomotiva -   Dinamo (Os) 21:0
14:00      Voloder -   Mladost G. 3:0
14:30      Šartovac -   Garić 0:5
15:00      Strijelac -   Moslavina 1:8
Petak, 04 Rujan 2015
18:00      Jelengrad -   Vatrogasac 1:0
na vrh
2. kolo (06.09.2015)
Nedjelja, 06 Rujan 2015
10:00      Moslavina -   Šartovac 16:0
10:00      Matija Gubec -   Sokol 5:1 (2:0) Izvještaj
11:30      Vatrogasac -   Mladost G. 4:7
13:00      Jelengrad -   Strijelac 4:3
14:30      Garić -   Lokomotiva 1:10
Četvrtak, 08 Listopad 2015
13:00      Dinamo (Os) -   Mladost R. 4:5
na vrh
3. kolo (13.09.2015 - 16.09.2015)
Nedjelja, 13 Rujan 2015
10:00      Voloder -   Matija Gubec 3:1
10:00      Sokol -   Dinamo (Os) 11:0 (3:0) Izvještaj
11:00      Lokomotiva -   Moslavina 1:9
14:00      Šartovac -   Jelengrad 3:0
Srijeda, 16 Rujan 2015
17:30      Mladost R. -   Garić 1:5
Četvrtak, 08 Listopad 2015
13:00      Strijelac -   Vatrogasac 3:1
na vrh
4. kolo (19.09.2015 - 20.09.2015)
Subota, 19 Rujan 2015
14:00      Matija Gubec -   Mladost G. 16:0
Nedjelja, 20 Rujan 2015
10:00      Moslavina -   Mladost R. 3:0
13:00      Jelengrad -   Lokomotiva 0:16
13:00      Strijelac -   Šartovac 6:0
13:00      Dinamo (Os) -   Voloder 0:21
14:00      Garić -   Sokol 1:6 (0:6) Izvještaj
na vrh
5. kolo (26.09.2015 - 27.09.2015)
Subota, 26 Rujan 2015
10:00      Mladost R. -   Jelengrad 0:4
Nedjelja, 27 Rujan 2015
10:00      Sokol -   Moslavina 3:0 Izvještaj
11:00      Šartovac -   Vatrogasac 5:2
11:00      Lokomotiva -   Strijelac 8:1
11:30      Mladost G. -   Dinamo (Os) 13:0
14:00      Voloder -   Garić 10:1
na vrh
6. kolo (04.10.2015)
Subota, 03 Listopad 2015
14:00      Vatrogasac -   Matija Gubec 1:2
Nedjelja, 04 Listopad 2015
10:00      Moslavina -   Voloder 9:0
11:00      Šartovac -   Lokomotiva 0:18
13:00      Jelengrad -   Sokol 1:6 (0:3) Izvještaj
14:00      Garić -   Mladost G. 7:6
14:00      Strijelac -   Mladost R. 6:0
na vrh
7. kolo (10.10.2015 - 11.10.2015)
Subota, 10 Listopad 2015
10:00      Mladost R. -   Šartovac 0:0
13:30      Matija Gubec -   Dinamo (Os) 23:0
Nedjelja, 11 Listopad 2015
10:00      Sokol -   Strijelac 6:1 (4:1) Izvještaj
11:00      Lokomotiva -   Vatrogasac 12:0
11:30      Mladost G. -   Moslavina 0:12
13:00      Voloder -   Jelengrad 14:1
na vrh
8. kolo (17.10.2015 - 18.10.2015)
Subota, 17 Listopad 2015
15:00      Lokomotiva -   Mladost R. 16:0
Nedjelja, 18 Listopad 2015
10:30      Šartovac -   Sokol 0:14 (0:7) Izvještaj
11:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 17:1
13:00      Garić -   Matija Gubec 0:5
13:00      Strijelac -   Voloder 1:5
Nedjelja, 29 Studeni 2015
13:00      Jelengrad -   Mladost G. 13:2
na vrh
9. kolo (24.10.2015 - 25.10.2015)
Subota, 24 Listopad 2015
10:00      Mladost R. -   Vatrogasac 3:2
Nedjelja, 25 Listopad 2015
10:00      Sokol -   Lokomotiva 4:1 (2:0) Izvještaj
11:30      Dinamo (Os) -   Garić 2:12
11:30      Voloder -   Šartovac 10:0
11:30      Mladost G. -   Strijelac 0:2
Utorak, 27 Listopad 2015
19:30      Moslavina -   Matija Gubec 0:0
na vrh
10. kolo (31.10.2015)
Subota, 31 Listopad 2015
10:30      Šartovac -   Mladost G. 4:3
11:00      Vatrogasac -   Garić 2:2
11:00      Lokomotiva -   Voloder 5:0
13:00      Jelengrad -   Matija Gubec 0:5
15:00      Mladost R. -   Sokol 0:10 (0:5) Izvještaj
Utorak, 17 Studeni 2015
19:30      Moslavina -   Dinamo (Os) 12:0
na vrh
11. kolo (08.11.2015)
Subota, 07 Studeni 2015
11:00      Matija Gubec -   Strijelac 10:2
Nedjelja, 08 Studeni 2015
10:00      Sokol -   Vatrogasac 16:0 (7:0) Izvještaj
11:00      Dinamo (Os) -   Jelengrad 0:16
11:00      Moslavina -   Garić 11:0
11:00      Voloder -   Mladost R. 16:0
11:30      Mladost G. -   Lokomotiva 0:17
na vrh
12. kolo (14.11.2015 - 15.11.2015)
Subota, 14 Studeni 2015
10:00      Mladost R. -   Mladost G. 3:3
Nedjelja, 15 Studeni 2015
10:00      Sokol -   Voloder 5:1 (3:0) Izvještaj
11:00      Vatrogasac -   Moslavina 0:11
11:00      Šartovac -   Matija Gubec 0:10
13:00      Jelengrad -   Garić 2:5
13:00      Strijelac -   Dinamo (Os) 3:0
na vrh
13. kolo (22.11.2015)
Subota, 21 Studeni 2015
11:00      Matija Gubec -   Lokomotiva 4:1
13:30      Garić -   Strijelac 4:2
Nedjelja, 22 Studeni 2015
11:00      Voloder -   Vatrogasac 3:0
11:15      Moslavina -   Jelengrad 3:0
13:00      Dinamo (Os) -   Šartovac 1:6
Subota, 28 Studeni 2015
14:00      Mladost G. -   Sokol 0:14 (0:6) Izvještaj
na vrh
1. kolo Liga A i B (02.04.2016 - 03.04.2016)
Subota, 02 Travanj 2016
10:00      Mladost R. -   Mladost G. 5:1
10:00      Sokol -   Garić 8:1 (2:0) Izvještaj
Nedjelja, 03 Travanj 2016
11:00      Šartovac -   Vatrogasac 0:8
13:00      Strijelac -   Dinamo (Os) 12:0
13:00      Moslavina -   Voloder 5:3
Ponedjeljak, 04 Travanj 2016
17:00      Matija Gubec -   Lokomotiva 5:1
na vrh
2. kolo Liga A i B (10.04.2016)
Subota, 09 Travanj 2016
16:30      Garić -   Lokomotiva 3:6
Nedjelja, 10 Travanj 2016
10:00      Sokol -   Moslavina 0:4
11:30      Vatrogasac -   Mladost R. 13:0
13:00      Jelengrad -   Strijelac 1:6
14:00      Voloder -   Matija Gubec 0:3
Nedjelja, 22 Svibanj 2016
14:00      Dinamo (Os) -   Šartovac 2:7
na vrh
3. kolo Liga A i B (17.04.2016)
Subota, 16 Travanj 2016
10:00      Mladost R. -   Dinamo (Os) 3:0
Nedjelja, 17 Travanj 2016
11:00      Lokomotiva -   Voloder 4:6
11:30      Mladost G. -   Vatrogasac 1:10
13:00      Moslavina -   Garić 10:0
13:00      Šartovac -   Jelengrad 2:2
15:00      Matija Gubec -   Sokol 1:1 (0:0) Izvještaj
na vrh
4. kolo Liga A i B (24.04.2016)
Subota, 23 Travanj 2016
14:00      Dinamo (Os) -   Mladost G. 3:3
17:00      Garić -   Voloder 1:7
Nedjelja, 24 Travanj 2016
10:00      Sokol -   Lokomotiva 7:0 (3:0) Izvještaj
13:00      Strijelac -   Šartovac 5:1
13:00      Jelengrad -   Mladost R. 5:3
13:00      Moslavina -   Matija Gubec 5:0
na vrh
5. kolo Liga A i B (01.05.2016)
Nedjelja, 01 Svibanj 2016
11:00      Lokomotiva -   Moslavina 0:8
11:30      Vatrogasac -   Dinamo (Os) 14:2
11:30      Mladost G. -   Jelengrad 1:5
14:00      Voloder -   Sokol 5:0 (0:0) Izvještaj
15:00      Matija Gubec -   Garić 13:1
Nedjelja, 29 Svibanj 2016
10:00      Mladost R. -   Strijelac 2:6
na vrh
6. kolo Liga A i B (08.05.2016)
Subota, 07 Svibanj 2016
17:00      Garić -   Sokol 2:7 (2:1) Izvještaj
Nedjelja, 08 Svibanj 2016
11:00      Lokomotiva -   Matija Gubec 1:4
13:00      Šartovac -   Mladost R. 4:2
13:00      Jelengrad -   Vatrogasac 2:2
14:00      Voloder -   Moslavina 1:5
Nedjelja, 22 Svibanj 2016
13:30      Strijelac -   Mladost G. 16:0
na vrh
7. kolo Liga A i B (15.05.2016)
Nedjelja, 15 Svibanj 2016
10:00      Moslavina -   Sokol 7:0
11:00      Lokomotiva -   Garić 5:6
11:30      Mladost G. -   Šartovac 1:14
11:30      Vatrogasac -   Strijelac 5:3
Nedjelja, 29 Svibanj 2016
14:00      Dinamo (Os) -   Jelengrad 4:5 Izvještaj
Subota, 11 Lipanj 2016
11:00      Matija Gubec -   Voloder 3:0 Izvještaj
na vrh
8. kolo Liga A (22.05.2016)
Subota, 21 Svibanj 2016
17:30      Garić -   Moslavina 0:5
Nedjelja, 22 Svibanj 2016
10:00      Sokol -   Matija Gubec 1:1 (1:0) Izvještaj
Četvrtak, 26 Svibanj 2016
17:00      Voloder -   Lokomotiva 6:2
na vrh
9. kolo Liga A (29.05.2016)
Nedjelja, 29 Svibanj 2016
11:00      Lokomotiva -   Sokol 9:7 (6:3) Izvještaj
13:00      Matija Gubec -   Moslavina 0:3
14:00      Voloder -   Garić 12:0
na vrh
10. kolo Liga A (05.06.2016)
Subota, 04 Lipanj 2016
18:00      Garić -   Matija Gubec 0:8
Nedjelja, 05 Lipanj 2016
10:00      Sokol -   Voloder 3:2 (0:2) Izvještaj
13:00      Moslavina -   Lokomotiva 4:2
na vrh

                EURONET - web hosting usluge

 

Slijedeća utakmica

Nedjelja, 26 Studeni 2017
13:00 
Šartovac
Šartovac
: Sokol
Sokol
Statistika

14. KOLO 1. ŽNL 25./26.11.2017. u 13.00

1. ŽNL 2017/18
TŠK 1932 - Sloga :
Topusko - Metalac :
Lekenik - Banovac :
Moslavac - Libertas :
Vatrogasac - Sokol R. :
Voloder - Moslavina :
Šartovac - Sokol :
BSK - Frankopan :
Detalji

Sponzori

PSP OKOLI
KAPITEL 
Caffe bar "Komarac
denishop


Navijačica tjedna

Google





Zaboravili ste šifru?
Registrirajte se ovdje.

3. ŽNL NS KUTINA

3.ŽNL

                                                                                                

TRAINING GROUND
Site navijača hrvatske repke

Općina Velika Ludina


Općina Velika Ludina

HNS

                                                                                                 
HRVATSKI NOGOMETNI SAVEZ

NSSMŽ

NOGOMETNI SAVEZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE

NS KUTINA

NS KUTINA

NS NOVSKA

NS NOVSKA

Tko je Online