Trenutno ste na: Naslovnica arrow Arhiva arrow 1. ŽNL 2015/16 arrow Seniori arrow Raspored prvenstva
1. ŽNL 2015/16
Raspored Prvenstva

1. kolo (22.08.2015 - 23.08.2015)
Subota, 22 Kolovoz 2015
17:30      Metalac -   Moslavac 0:0
17:30      Frankopan -   Topusko 5:2
17:30      Banovac -   Sokol R. 3:1
Nedjelja, 23 Kolovoz 2015
17:00      Slavonac -   Voloder 2:3
17:30      Sloga -   Zrinski 3:1
17:30      Mladost G. -   TŠK 1932 0:0
17:30      BSK -   Lekenik 0:0
17:30      Radnik -   Sokol 1:1 (1:1) Izvještaj
na vrh
2. kolo (29.08.2015 - 30.08.2015)
Subota, 29 Kolovoz 2015
17:30      Lekenik -   Banovac 2:0
17:30      Topusko -   Slavonac 9:1
17:30      Metalac -   Sloga 3:3
Nedjelja, 30 Kolovoz 2015
17:30      Moslavac -   Sokol R. 3:1
17:30      TŠK 1932 -   BSK 1:1
17:30      Voloder -   Radnik 6:2
17:30      Zrinski -   Frankopan 2:2
17:30      Sokol -   Mladost G. 3:0 (3:0) Izvještaj
na vrh
3. kolo (05.09.2015 - 06.09.2015)
Subota, 05 Rujan 2015
17:00      Banovac -   TŠK 1932 3:0
17:00      Sokol R. -   Lekenik 0:4
17:00      Frankopan -   Metalac 2:0
Nedjelja, 06 Rujan 2015
17:00      Slavonac -   Zrinski 3:2
17:00      Radnik -   Topusko 1:3
17:00      Mladost G. -   Voloder 1:0
17:00      Sloga -   Moslavac 0:0
17:00      BSK -   Sokol 4:0 (1:0) Izvještaj
na vrh
4. kolo (12.09.2015 - 13.09.2015)
Subota, 12 Rujan 2015
17:00      Metalac -   Slavonac 4:1
17:00      TŠK 1932 -   Sokol R. 1:2
17:00      Voloder -   BSK 2:3
17:00      Topusko -   Mladost G. 2:0
17:00      Sokol -   Banovac 1:2 (0:1) Izvještaj
Nedjelja, 13 Rujan 2015
17:00      Zrinski -   Radnik 0:2
17:00      Sloga -   Frankopan 3:2
17:00      Moslavac -   Lekenik 2:4
na vrh
5. kolo (19.09.2015 - 20.09.2015)
Subota, 19 Rujan 2015
16:30      Frankopan -   Moslavac 1:0
16:30      Banovac -   Voloder 1:2
16:30      Lekenik -   TŠK 1932 4:0
Nedjelja, 20 Rujan 2015
16:30      Slavonac -   Sloga 0:4
16:30      Radnik -   Metalac 1:2
16:30      Mladost G. -   Zrinski 3:1
16:30      BSK -   Topusko 6:2
16:30      Sokol R. -   Sokol 3:1 (1:0) Izvještaj
na vrh
6. kolo (26.09.2015 - 27.09.2015)
Subota, 26 Rujan 2015
16:30      Topusko -   Banovac 2:2 Izvještaj
16:30      Metalac -   Mladost G. 2:0
16:30      Frankopan -   Slavonac 2:2
16:30      Sokol -   Lekenik 1:3 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 27 Rujan 2015
16:30      Moslavac -   TŠK 1932 0:1
16:30      Voloder -   Sokol R. 7:0
16:30      Zrinski -   BSK 0:3
16:30      Sloga -   Radnik 6:1
na vrh
7. kolo (03.10.2015 - 04.10.2015)
Subota, 03 Listopad 2015
16:30      Banovac -   Zrinski 4:0
16:30      Lekenik -   Voloder 8:1
16:30      TŠK 1932 -   Sokol 1:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 04 Listopad 2015
16:30      Mladost G. -   Sloga 4:3
16:30      BSK -   Metalac 2:0
16:30      Sokol R. -   Topusko 1:2
16:30      Slavonac -   Moslavac 1:1
16:30      Radnik -   Frankopan 3:2
na vrh
8. kolo (08.10.2015)
Četvrtak, 08 Listopad 2015
16:00      Sloga -   BSK 3:4
16:00      Frankopan -   Mladost G. 0:3
16:00      Slavonac -   Radnik 2:4
16:00      Voloder -   TŠK 1932 1:1
16:00      Topusko -   Lekenik 0:4
16:00      Zrinski -   Sokol R. 1:4
16:00      Metalac -   Banovac 2:0
16:00      Moslavac -   Sokol 1:4 (1:0) Izvještaj
na vrh
9. kolo (11.10.2015)
Nedjelja, 11 Listopad 2015
15:00      Radnik -   Moslavac 1:0
15:00      Mladost G. -   Slavonac 4:1
15:00      Sokol R. -   Metalac 1:2
16:00      Banovac -   Sloga 5:1
16:00      TŠK 1932 -   Topusko 1:3
16:00      Sokol -   Voloder 5:1 (1:1) Izvještaj
Ponedjeljak, 12 Listopad 2015
18:00      Lekenik -   Zrinski 11:0
Subota, 28 Studeni 2015
13:30      BSK -   Frankopan 2:0 Izvještaj
na vrh
10. kolo (17.10.2015 - 18.10.2015)
Subota, 17 Listopad 2015
15:00      Metalac -   Lekenik 0:2
15:00      Frankopan -   Banovac 0:5
15:00      Topusko -   Sokol 2:0 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 18 Listopad 2015
15:00      Moslavac -   Voloder 4:0
15:00      Zrinski -   TŠK 1932 1:2
15:00      Sloga -   Sokol R. 4:2
15:00      Slavonac -   BSK 1:1
15:00      Radnik -   Mladost G. 1:0
na vrh
11. kolo (24.10.2015 - 25.10.2015)
Subota, 24 Listopad 2015
15:00      Banovac -   Slavonac 9:0
15:00      Lekenik -   Sloga 2:1
15:00      TŠK 1932 -   Metalac 1:1
15:00      Sokol -   Zrinski 1:2 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 25 Listopad 2015
14:00      Sokol R. -   Frankopan 5:3
14:00      Voloder -   Topusko 2:1
14:00      Mladost G. -   Moslavac 2:0
14:00      BSK -   Radnik 5:1
na vrh
12. kolo (31.10.2015)
Subota, 31 Listopad 2015
14:00      Slavonac -   Sokol R. 0:4
14:00      Radnik -   Banovac 1:2
14:00      Mladost G. -   BSK 1:2
14:00      Moslavac -   Topusko 4:1
14:00      Zrinski -   Voloder 1:1
14:00      Sloga -   TŠK 1932 0:0
14:00      Frankopan -   Lekenik 0:3
14:00      Metalac -   Sokol 2:0 (0:0) Izvještaj
na vrh
13. kolo (07.11.2015 - 08.11.2015)
Subota, 07 Studeni 2015
13:30      Banovac -   Mladost G. 1:2
13:30      Lekenik -   Slavonac 9:0 Izvještaj
13:30      TŠK 1932 -   Frankopan 5:0
13:30      Topusko -   Zrinski 1:3
13:30      Sokol -   Sloga 3:1 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 08 Studeni 2015
13:30      BSK -   Moslavac 4:2
13:30      Sokol R. -   Radnik 1:1
13:30      Voloder -   Metalac 1:1
na vrh
14. kolo (14.11.2015 - 15.11.2015)
Subota, 14 Studeni 2015
13:30      Metalac -   Topusko 1:2
13:30      Frankopan -   Sokol 4:3 (2:1) Izvještaj
Nedjelja, 15 Studeni 2015
13:30      Moslavac -   Zrinski 1:1
13:30      Sloga -   Voloder 4:1
13:30      Slavonac -   TŠK 1932 1:8
13:30      Radnik -   Lekenik 0:3
13:30      Mladost G. -   Sokol R. 1:5
13:30      BSK -   Banovac 7:1
na vrh
15. kolo (21.11.2015 - 22.11.2015)
Subota, 21 Studeni 2015
13:30      Lekenik -   Mladost G. 11:0
13:30      TŠK 1932 -   Radnik 4:0
13:30      Topusko -   Sloga 2:0
13:30      Banovac -   Moslavac 0:1
13:30      Sokol -   Slavonac 3:0 Izvještaj
Nedjelja, 22 Studeni 2015
13:30      Voloder -   Frankopan 2:0
13:30      Zrinski -   Metalac 3:3
13:30      Sokol R. -   BSK 1:2
na vrh
16. kolo (05.03.2016 - 06.03.2016)
Ponedjeljak, 28 Ožujak 2016
16:30      Zrinski -   Sloga 2:0
16:30      Voloder -   Slavonac 5:0
Srijeda, 18 Svibanj 2016
18:00      Lekenik -   BSK 1:1
18:00      Sokol R. -   Banovac 1:0
18:00      Moslavac -   Metalac 0:2
18:00      Topusko -   Frankopan 3:1
18:00      Sokol -   Radnik 4:1 (2:0) Izvještaj
na vrh
17. kolo (12.03.2016 - 13.03.2016)
Subota, 12 Ožujak 2016
15:00      Banovac -   Lekenik 2:1
15:00      Frankopan -   Zrinski 4:1
Nedjelja, 13 Ožujak 2016
15:00      Sokol R. -   Moslavac 3:3
15:00      BSK -   TŠK 1932 3:0
15:00      Radnik -   Voloder 3:1
15:00      Slavonac -   Topusko 1:4
17:15      Sloga -   Metalac 3:1
na vrh
18. kolo (19.03.2016 - 20.03.2016)
Subota, 19 Ožujak 2016
15:30      Topusko -   Radnik 4:0
15:30      TŠK 1932 -   Banovac 1:2
15:30      Lekenik -   Sokol R. 3:0
15:30      Metalac -   Frankopan 3:0
15:30      Sokol -   BSK 2:2 (2:1) Izvještaj
Nedjelja, 20 Ožujak 2016
15:30      Zrinski -   Slavonac 4:1
15:30      Moslavac -   Sloga 3:1
na vrh
19. kolo (26.03.2016)
Subota, 26 Ožujak 2016
15:30      Slavonac -   Metalac 1:3
15:30      Frankopan -   Sloga 4:3
15:30      Lekenik -   Moslavac 3:0
15:30      Sokol R. -   TŠK 1932 3:0
15:30      BSK -   Voloder 2:1
15:30      Radnik -   Zrinski 1:0
15:30      Banovac -   Sokol 2:0 (2:0) Izvještaj
na vrh
20. kolo (02.04.2016 - 03.04.2016)
Subota, 02 Travanj 2016
16:30      Metalac -   Radnik 2:1
16:30      Topusko -   BSK 3:0
16:30      TŠK 1932 -   Lekenik 0:2
16:30      Sokol -   Sokol R. 1:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 03 Travanj 2016
16:30      Moslavac -   Frankopan 1:1
16:30      Sloga -   Slavonac 9:1
16:30      Voloder -   Banovac 0:2
na vrh
21. kolo (09.04.2016 - 10.04.2016)
Subota, 09 Travanj 2016
16:30      Banovac -   Topusko 0:4
16:30      TŠK 1932 -   Moslavac 1:0
16:30      Lekenik -   Sokol 3:0 (3:0) Izvještaj
Nedjelja, 10 Travanj 2016
16:30      Sokol R. -   Voloder 2:1
16:30      BSK -   Zrinski 2:0
16:30      Radnik -   Sloga 1:2
16:30      Slavonac -   Frankopan 0:3
na vrh
22. kolo (16.04.2016 - 17.04.2016)
Subota, 16 Travanj 2016
16:30      Frankopan -   Radnik 1:0
16:30      Metalac -   BSK 1:0
16:30      Topusko -   Sokol R. 3:1
16:30      Sokol -   TŠK 1932 1:3 (1:0) Izvještaj
Nedjelja, 17 Travanj 2016
16:30      Moslavac -   Slavonac 8:0
16:30      Zrinski -   Banovac 2:0
16:30      Voloder -   Lekenik 1:3
na vrh
23. kolo (23.04.2016 - 24.04.2016)
Subota, 23 Travanj 2016
15:00      Lekenik -   Topusko 9:1
17:00      TŠK 1932 -   Voloder 3:0
17:00      Banovac -   Metalac 2:1
17:00      Sokol -   Moslavac 2:4 (1:1) Izvještaj
Nedjelja, 24 Travanj 2016
17:00      Sokol R. -   Zrinski 1:2
17:00      BSK -   Sloga 0:0
17:00      Radnik -   Slavonac 4:1
na vrh
24. kolo (30.04.2016 - 01.05.2016)
Subota, 30 Travanj 2016
17:00      Metalac -   Sokol R. 4:1
17:00      Topusko -   TŠK 1932 1:1
Nedjelja, 01 Svibanj 2016
17:00      Sloga -   Banovac 2:2
17:00      Zrinski -   Lekenik 1:1
17:00      Moslavac -   Radnik 5:0
17:00      Voloder -   Sokol 1:2 (0:0) Izvještaj
Utorak, 24 Svibanj 2016
18:00      Frankopan -   BSK 3:0 Izvještaj
na vrh
25. kolo (07.05.2016 - 08.05.2016)
Subota, 07 Svibanj 2016
17:00      Lekenik -   Metalac 6:2
17:00      Banovac -   Frankopan 4:2
17:00      Sokol -   Topusko 2:5 (1:2) Izvještaj
Nedjelja, 08 Svibanj 2016
17:00      BSK -   Slavonac 15:0 Izvještaj
17:00      Voloder -   Moslavac 0:2
17:00      Sokol R. -   Sloga 0:1
18:00      TŠK 1932 -   Zrinski 2:0
na vrh
26. kolo (14.05.2016 - 15.05.2016)
Subota, 14 Svibanj 2016
17:30      Metalac -   TŠK 1932 1:1
17:30      Topusko -   Voloder 2:0
Nedjelja, 15 Svibanj 2016
17:30      Radnik -   BSK 1:3
17:30      Slavonac -   Banovac 0:8
17:30      Frankopan -   Sokol R. 4:0
17:30      Sloga -   Lekenik 1:1
17:30      Zrinski -   Sokol 1:1 (0:1) Izvještaj
na vrh
27. kolo (21.05.2016 - 22.05.2016)
Subota, 21 Svibanj 2016
17:30      TŠK 1932 -   Sloga 3:0
17:30      Lekenik -   Frankopan 3:0
17:30      Banovac -   Radnik 4:0
17:30      Topusko -   Moslavac 2:2
17:30      Sokol -   Metalac 2:0 (0:0) Izvještaj
Nedjelja, 22 Svibanj 2016
17:30      Sokol R. -   Slavonac 12:0
17:30      Voloder -   Zrinski 2:0
na vrh
28. kolo (26.05.2016)
Četvrtak, 26 Svibanj 2016
17:30      Zrinski -   Topusko 2:1
17:30      Moslavac -   BSK 0:1
17:30      Radnik -   Sokol R. 2:3
17:30      Slavonac -   Lekenik 0:17
17:30      Metalac -   Voloder 2:1
17:30      Sloga -   Sokol 5:0 (3:0) Izvještaj
18:00      Frankopan -   TŠK 1932 0:0
na vrh
29. kolo (28.05.2016 - 29.05.2016)
Subota, 28 Svibanj 2016
18:00      Zrinski -   Moslavac 1:5